Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Ja z pewnością kupię edycję kolekcjonerską, nie ważne co będzie w środku. Tylko, którą tu wybrać...
Przy okazji, gratulacje za edycję kolekconerską homm5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 14:48, Tomicha napisał:

Chociaż z drugiej strony edycja kolekconerska nie powinna ułatwiać życia graczowi w zamian
za kasę ...


Zgadzam sie z tym, ale w przypadku NWN 2 itemy mozna sobie samemu zrobic, wiec sadze, ze nie bedzie to nic przesadzonego, pod wzgledem mocy.

A atut... mysle, ze moze byc taki do wyboru tylko pod inna nazwa jak w NWN1... Szczescie bohatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy magiczna złota aura nad postacia gracza, w przypadku edycji kolekcjonerskiej, bedzie automatyczna czy też będzie można ją wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie, czy jesli wezme EK w wersji EVIL to bonusy w postaci aur i przedmiotow beda sie odnosic do postaci zlych a w wersji GOOd do dobrych postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 00:28, Mistic napisał:

Jeszcze mam pytanie, czy jesli wezme EK w wersji EVIL to bonusy w postaci aur i przedmiotow
beda sie odnosic do postaci zlych a w wersji GOOd do dobrych postaci?


Dobre pytanie... ja glownie gram zlymi, a zamowiłem good :p...

Wydaje mi sie, ze jednak aura bedzie dla kazdej postaci, gdyz jest ona jednego koloru... w sensie, nie ma 2 roznych wersji kolorystycznych aury...

Szkoda, ze jest tylko złota, ale tez nie chcialbym takiego dziwnego podziału na aury dla dobrych i złych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem na twojej stronie to jednak maja byc jakies przedmioty dla odpowiednich charakterow ale nie chcialbym raczej czegos takiego :/ Bardziej podoba mi sie Edycja Evil bo lubie takie ciemne klimaty, ale jesli przedmioty z danej wersji beda dla odpowiedniego charakteru to zamowie Good.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:56, Mistic napisał:

Z tego co widzialem na twojej stronie to jednak maja byc jakies przedmioty dla odpowiednich
charakterow ale nie chcialbym raczej czegos takiego :/ Bardziej podoba mi sie Edycja Evil bo
lubie takie ciemne klimaty, ale jesli przedmioty z danej wersji beda dla odpowiedniego charakteru
to zamowie Good.



Przedmioty w sensie np. pierscien, ale go nie dostajesz w grze, lecz w realu :P...

Ja np. tez jestem bardziej po ciemnej stronie mocy, ale np. pudełko CE nie podoba mi sie za bardzo, choc pewnie jak skołuje kase to postaram sie kupic i CE...

Btw. strona nie jest moja, ja tam tylko sprzatam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z odnowieniem współpracy nad NWN istnieje możliwość odnowienia funkcjonalności stronki nwn.cdprojekt.com także dla NWN1 . Próby ściągnięcia jakiś polskich modułów często kończą się informacją o niemożliwości połączenia z serwerem ftp cdprojekt.
Czy planuje się przy okazji NWN2 popracować jeszcze nad NWN1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:13, jadam napisał:

Czy w związku z odnowieniem współpracy nad NWN istnieje możliwość odnowienia funkcjonalności
stronki nwn.cdprojekt.com także dla NWN1 . Próby ściągnięcia jakiś polskich modułów często
kończą się informacją o niemożliwości połączenia z serwerem ftp cdprojekt.
Czy planuje się przy okazji NWN2 popracować jeszcze nad NWN1?


Z tymi rzeczami to musisz sie raczej zglosic do Asgrafa, czy Leethr, ktorzy teraz operuja ta strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2006 o 18:13, jadam napisał:

Czy planuje się przy okazji NWN2 popracować jeszcze nad NWN1?



Zależy o co ci chodzi. Jeżeli o łaty to ze 2 bioware jeszcze nam zapoda. Jeżeli chodzi o polskie mody/haki etc-to kwestja jakie zainteresowanie NWN wzbudza/wzbudzi jak wróci na rynek.
Jeżeli chodzi o ogólną produkcje modów/haków etc to vault jaki i ekipy CEPa i PRC raczej funkcjonować nie przestały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 19:19, grandmasterhex napisał:

Zależy o co ci chodzi. Jeżeli o łaty to ze 2 bioware jeszcze nam zapoda. Jeżeli chodzi o polskie
mody/haki etc-to kwestja jakie zainteresowanie NWN wzbudza/wzbudzi jak wróci na rynek.
Jeżeli chodzi o ogólną produkcje modów/haków etc to vault jaki i ekipy CEPa i PRC raczej funkcjonować
nie przestały.


Chodzi mi głównie o polskie mody. Bardzo lubię NWN1 i chętnie gram w dodatkowe mody. Mam ich w sumie tylko 7 i niestety dużej części podanych w Krainie Płonących Cieni nie można pobrać. Nowych produkcji jakoś nie widziałem.
--------------------
Night Elf -> Dzięki za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 22:12, jadam napisał:

Chodzi mi głównie o polskie mody. Bardzo lubię NWN1 i chętnie gram w dodatkowe mody. Mam ich
w sumie tylko 7 i niestety dużej części podanych w Krainie Płonących Cieni nie można pobrać.
Nowych produkcji jakoś nie widziałem.


Zajrzyj na http://gameexe.pl/ do działu download

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 12:18, heyboy napisał:

Zajrzyj na http://gameexe.pl/ do działu download


Nie wiem czy coś z moim kompem ale nie mogę niczego ściągnąć. Nawet zarejestrowałem się na tej stronce ale nic.
Pobieranie ze stron gram.pl, dobreprogramy.pl i wiele innych zachodzi bez zarzutu i szybko ale jakoś nie idzie mi z modami do NWN.
Dzięki za linka, poczytam sobie chociaż trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować