Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 14:32, Jay Z napisał:

Niespodzianka, powiem tylko, to fizyczny gadżet, w sensie brylok/figurka/moneta/amulet ;) Nie
mamy jeszcze potwierdzenia co do tego, co będziemy mogli dorzucić - może jakieś sugestie fanów,
które moglibyśmy przedstawić Atari? ;)


Ja jestem za tym aby dodać pierścień albo amulet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:37, MonkOfWar napisał:

> > > PS. Chyba powinienem bloga założyć, wzorem MajorNelson.com, żeby spisywać wszystkie przecieki

> za jednym razem, co sądzicie? ;)

Och, dobry pomysł! Ale... przecieki dot. NWN 2 czy też np. Migemowe o Extra Grze :> ? Bo
jeśliby zakładać-to może po prostu na Gram.pl-osobny dział z Blogiem Przeciekowym?

:)


Tylko premierowe, nie-migemowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:59, Jay Z napisał:

Pudełko na gram.pl często bywa ujęte symbolicznie. Zauważ, że nie ma ono też żadnych oznaczeń
polskich, bo po prostu jeszcze takiego pudełka nie ma. Pewniejsza jest zawsze pisana informacja,
czyli: DVD.


I tak też myslałem. :) Po prostu zaciekawiło mnie to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:09, Night Elf napisał:

Btw. jakbyscie jeszcze wytargowali od ATARI, by w EK była plyta DVD czy CD z Audio byłoby bosko
:P...


Pamiętam, że przy okazji EK Heroes V wydawca zazdrośnie obcinał content naszej wersji, żeby... nie była lepsza od ich. Przynajmniej tak to wyglądało.

Dnia 21.08.2006 o 15:09, Night Elf napisał:

Ciekawe kiedy pojawi sie oficjalna strona *usmiecha sie podejzliwie*


Widzę, że masz wielką ochotę takową założyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bloga mógłbyś założyć i pisać o czymś co się domyślasz a my nie wiemy:P A co do dodatku do NWN2 to fajna byłaby jakaś figurka o wysokości przynajmniej 10cm:) No bo samo NWN1 można sobie zakupić jak ktoś nie ma a taka figurka to taki trochę unikat byłby:) Takie moje zdanie:) A swoją drogą to głupio, że jesteście tak bardzo zależni od Atari w kwestii co możecie dać a co nie albo co MUSICIE dać:/ No ale nie może być pięknie więc każdy musi kogoś słuchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 11:43, Sam100 napisał:

Panowie do kiedy będzie możliwość zamawiania EK NWN2?


Prawdopodobnie, az do premiery.. czyli gdzies tak Listopad optymistycznie :F... i pewnie troche po premierze takze.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe muszę szybciej kombinować kasę żeby sobie zamówić wersję Loyal Good :) Poprzedni Never był w ciemnych kolorach to tego wezmę w jaśniutkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:09, Jay Z napisał:

Bo każdy rynek charakteryzuje się innym popytem, innym klientem, innymi zarobkami i poziomami
cenowymi itd. itp.


A nie uważacie że Polska jest krajem w którym mało kto kupi 2 edycje kolekcjonerskie?? Właśnie wiąże się to z zarobkami i poziomem cenowym wydania. Zwykły gracz jak uzbiera te 160 zeta to kupi jedną będzie się cieszył. Maniacy którzy zarabiają sami pieniądze napewno nabędą obie. Chyba że edycje tak naprawdę różnić się będą tylko pudełkiem i interfejsem. Bo w takim przypadku kupowanie drugiego pudła za 160 zeta mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena 160zł jest jak najbardziej dostosowana do naszego rynku. na zachodzie EK kosztuje 60 dolarow\euro, wiec znacznie wiecej niz u nas.

Ja jak nazbiera to kupie i CE, bo teraz zamowiłem Loyal Good, bo ładniej wyglada pudełko jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 11:46, Night Elf napisał:

Cena 160zł jest jak najbardziej dostosowana do naszego rynku. na zachodzie EK kosztuje 60 dolarow\euro,
wiec znacznie wiecej niz u nas.

Ja jak nazbiera to kupie i CE, bo teraz zamowiłem Loyal Good, bo ładniej wyglada pudełko jak
dla mnie...

Tyle ze to cena po zapłaceniu wPLN, tak to jest 200zeta czyli wysoko. Chodzi mi o to że to są 2 wersje po 160 czyli łącznie 320 a na zachodzie masz jedną niekiedy bardziej wypasioną za 240zeta. Na razie też zamówiłem wersję Good bo lubię palladynem grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersje na zachodzie są bardziej wypaśne poki co od naszej a wcale nie sa droższe (ba, wersja w US jest tansza ^^). Zreszta, po przeliczeniu zarobków na cene gier to jest nieporownywalnie tańsza ;]

Ja chociaż mam chrapke na EK, poki nie będzie sensownej oferty (czyli dopoki nie zostanie zdeklarowane tam coś naprawde kolekcionerskiego) wsrzymuje się od kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 11:54, Selv napisał:

Wersje na zachodzie są bardziej wypaśne poki co od naszej a wcale nie sa droższe (ba, wersja
w US jest tansza ^^). Zreszta, po przeliczeniu zarobków na cene gier to jest nieporownywalnie
tańsza ;]

Ja chociaż mam chrapke na EK, poki nie będzie sensownej oferty (czyli dopoki nie zostanie zdeklarowane
tam coś naprawde kolekcionerskiego) wsrzymuje się od kupna.


Może by tak ponumerować pudła?? Fajnie by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest takie głupie, sensowne itp tylko, że to jest fajne przy małych nakładach gry a ta EK taka nie będzie ;)
Masa ludzi chce ją kupić i to już traci urok. Jakby tak 100 egzemplarzy wydano, ale 10.000? czy może nawet więcej :)

Poza tym, EK powinna dawać „wrazenie wyjątkowej” dla wszystkich a nie dla pierwszych 100 czy 500 osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 11:36, natanadler napisał:

> Bo każdy rynek charakteryzuje się innym popytem, innym klientem, innymi zarobkami i poziomami

> cenowymi itd. itp.

A nie uważacie że Polska jest krajem w którym mało kto kupi 2 edycje kolekcjonerskie?? Właśnie
wiąże się to z zarobkami i poziomem cenowym wydania. Zwykły gracz jak uzbiera te 160 zeta to
kupi jedną będzie się cieszył. Maniacy którzy zarabiają sami pieniądze napewno nabędą obie.
Chyba że edycje tak naprawdę różnić się będą tylko pudełkiem i interfejsem. Bo w takim przypadku
kupowanie drugiego pudła za 160 zeta mija się z celem.


Ale dwie edycje nie są po to, żeby zachęcać do kupna obu, tylko żeby dać graczom możliwość wyboru tego, z którym bliżej się wiąże. Tak, jak w przypadku WoWa. Grałeś zawsze po stronie Alliance w strategiach ze świata WarCraft, pewnie wybierze pudełko z elfką i krasnoludem. Jeśli Horda, to pudełko Hordy. Przynajmniej ja to tak rozumuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie chodzi o gusta estetyczne :)
wg mnie na przykład pudełko złote jest beznadziejne, czarno czerwone jest urocze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, pudełko ładne. Mam nadzieję że menu główne będzie utrzymane właśnie w takiej samej tonacji mrocznej mocy ;)

I już nie mogę się doczekać gry ze znajomymi na necie. Wczoraj gdy im w końcu powiedziałem że jest do zamówienia EK za tyle i tyle, to usłyszałem same teksty. Biorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować