Zaloguj się, aby obserwować  
Igor_Odejewski

Zarób Se- Kup Se! Czyli patenty na zdobycie kapusty!

125 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 11:35, Mac Cry napisał:

Ale jak ktoś pracuje na czarno to wątpie.


Ale co wybierzesz.
Pojechać za granicę i mieć pieniądze na życie jak jesteś młody.
Czy martwić się za młodości za co będziesz żył jak bedziesz po 60-tce

Z resztą jak sytuacja w kraju dalej bedzie taka jaka jest. To i tak Polak, który pracuje legalnie musi się zastanawiać czy wogóle emeryturę w przyszłości dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:40, Robek 009 napisał:

> /ciach/

A czy ja mówię ze masz instalować piraty (czy w ogóle kupować czy ściagać :/)??? Nie. Tylko
mówię ze pewnie jakbyś przestał okradać rodziców to byś nie miał kasy na takie gry, nie?


Już wcześniej napisałem "sprostowanie" więc mogłeś poczytać wyżej :P. To nie jest okradanie. Tylko namawianie na kupno gry. Jezu kto sobie to ubzdurał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:43, Mac Cry napisał:

Też prawda, ale to już każdego indywidualna sprawa. Teraz już łatwiej znaleść pracę za granić
legalnie niż np. 5 lat temu.


Bo teraz wiedzą że Polak weźmie nawet najgorszą robotę dla nich za (śmieszne pieniądze ze granicą). Niestety dosżło do takiej sytuacji że traktują Polaka ze granicą jak zwykłego robola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:23, Igor Odejewski napisał:

Mówiłem że odpisze :P. Z tym panem kończę już temat. Dowidzenia. Mówiłem jaki temat możesz
założyć :D

Ja też mam pomysł na nowy temat. Mianowicie: Prośba do TYCHE. A dlaczego? Bo poprosilibyśmy tam TYCHE o degrada dla ciebie. A za co? Za obrażanie Userów (Baranie - tak powiedziałeś do ciastusia) etc. I wąttpię żebyb był jedynym który by się w tym temacie wpisał :/ Bo ty mnie już nie denerwujesz tylko po prostu... nie powiem tego słowa bo to niecenzuralne (:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:45, Robek 009 napisał:

> Mówiłem że odpisze :P. Z tym panem kończę już temat. Dowidzenia. Mówiłem jaki temat możesz

> założyć :D
Ja też mam pomysł na nowy temat. Mianowicie: Prośba do TYCHE. A dlaczego? Bo poprosilibyśmy
tam TYCHE o degrada dla ciebie. A za co? Za obrażanie Userów (Baranie - tak powiedziałeś do
ciastusia) etc. I wąttpię żebyb był jedynym który by się w tym temacie wpisał :/ Bo ty mnie
już nie denerwujesz tylko po prostu... nie powiem tego słowa bo to niecenzuralne (:P)


Przeprosiłem. Kilka postów wyżej. Przeczytaj. I wiesz że nie chcę się kłucić. Bo z humorystycznego tematu zaczęła się kłutnia i bluzganina. A tego nie chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:53, Robek 009 napisał:

OK. Sorry, nie przeczytałem tych nowszych postów i nie zauwałyłem że przeprosiłeś ;)


No problem :P. A teraz pytanie. Dużo gracie na piratach ?? Poprostu jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:56, Igor Odejewski napisał:

> OK. Sorry, nie przeczytałem tych nowszych postów i nie zauwałyłem że przeprosiłeś ;)

No problem :P. A teraz pytanie. Dużo gracie na piratach ?? Poprostu jestem ciekawy.


Ale to jest juz offtop i hmmm... łamanie regulaminu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie dostaję kieszonkowego, ale jak są jakieś urodzinki czy święta to coś się tam sypnie. Tak, że lepszą grę mam raz na rok. Ostatni mój hit to DS II. I już zaczynam oszczędzać na Wiedźmina. Ale w grudniu kurs na instruktora narciarskiego, a jeszcze chciałbym się załapać na młodszego ratownika, to może na miejscowym basenie jakaś kasa by wpadła, bo ponoc mają problemy z ratownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:56, Robek 009 napisał:

> > OK. Sorry, nie przeczytałem tych nowszych postów i nie zauwałyłem że przeprosiłeś
;)
>
> No problem :P. A teraz pytanie. Dużo gracie na piratach ?? Poprostu jestem ciekawy.

Ale to jest juz offtop i hmmm... łamanie regulaminu!

Właściwie po co się pytam. Odpowiedź jest chyba jasna. Piractwo zeszło już z mody kilka lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:58, Phil von Roden napisał:

Ja tam nie dostaję kieszonkowego, ale jak są jakieś urodzinki czy święta to coś się tam sypnie.
Tak, że lepszą grę mam raz na rok. Ostatni mój hit to DS II. I już zaczynam oszczędzać na Wiedźmina.
Ale w grudniu kurs na instruktora narciarskiego, a jeszcze chciałbym się załapać na młodszego
ratownika, to może na miejscowym basenie jakaś kasa by wpadła, bo ponoc mają problemy z ratownikami.

Mają problemy bo to jest przecież duża odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2006 o 12:02, Igor Odejewski napisał:

Mają problemy bo to jest przecież duża odpowiedzialność.


To też, ale po prostu ich nie ma. Mieszkam na wsi (podkarpacie - i wszystko jasne :P) więc po prostu ich brakuje. A w kilkuletniej karierze tego basenu jeszcze nie spotkałem się z podtopieniami. Ponoć w tym roku było kilka delikatnych. A pozatym na basenie to jest to o wiele mniejsza odpowiedzialność niż nad morzem. Mała przestrzeń, płytka woda, szybko można dotrzeć do tonącego. Ale u nas na basenie praca ratownika opiera się na:
- leżeniu na słońcu
- podrywaniu panienek
- karaniu skaczących do wody z rozbiegu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:06, Phil von Roden napisał:


> Mają problemy bo to jest przecież duża odpowiedzialność.

To też, ale po prostu ich nie ma. Mieszkam na wsi (podkarpacie - i wszystko jasne :P) więc
po prostu ich brakuje. A w kilkuletniej karierze tego basenu jeszcze nie spotkałem się z podtopieniami.
Ponoć w tym roku było kilka delikatnych. A pozatym na basenie to jest to o wiele mniejsza odpowiedzialność
niż nad morzem. Mała przestrzeń, płytka woda, szybko można dotrzeć do tonącego. Ale u nas na
basenie praca ratownika opiera się na:
- leżeniu na słońcu
- podrywaniu panienek
- karaniu skaczących do wody z rozbiegu itp.


- leżeniu na słońcu - Taa oby była dobra pogoda ;)
- podrywaniu panienek - Wtedy ratownikiem mógłbymbyć na okrągło ;)
- karaniu skaczących do wody z rozbiegu itp. - Karaniu. To znaczy w jaki sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2006 o 12:17, Igor Odejewski napisał:

- karaniu skaczących do wody z rozbiegu itp. - Karaniu. To znaczy w jaki sposób ?


zależnie - albo ileśtam przysiadów, albo od pięciu do trzydziestu minut bezczynnego siedzenia
A co do pogody, to basen jest otwarty, więc kiedy pada to po prostu jest zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:02, Igor Odejewski napisał:

Żeby wszystkim uświadomić o co chodzi. To co "wyciągnę" od rodziców to są sume 2-3zł. Resztę
w przypadku kiedy gra kosztuję prawie 100zł zarabiam w pracy. I nie chcę już słuchać debilnych
wypowiedzi wymądrzjących się gostków powyżej (Ciastuś Wojman PolishWerewolf) bo reszta w normalny
sposób dyskutuje.


Jak nie chcesz sluchac to nie sluchaj. Ja przynajmniej nikogo w tym kraju nie okradam i pracuje uczciwie. I co masz na mysli przez pojecie "normalnie dyskutuje"? To, ze zlodzieja nazywa sie po imieniu i sie nie mowi o problemach. Sorry gosciu czy to ci sie podoba czy nie bede uczestniczyl w dyskusji.

Dnia 21.08.2006 o 09:02, Igor Odejewski napisał:

Bo tutaj zgrywają ludzi uczciwych. A robią dokładnie w taki sam sposób. Nie piszcie postów
tutaj bo szkoda waszego i mojego czasu Ciastuś Wojman i PolishWerewolf. Lepiej załóżcie temat
"Ahh Jaki ja jestem uczciwy". Facet ściemniasz i napewno nikt ci w to nie uwierzy. Koniec.


No jasne. Ze obywatel Igor Odejewski jest zlodziejem to znaczy, ze wszyscy na okolo tez sa. I ten obywatel nie uwierzy, ze jest inaczej, bo niedlugo trafi do takiego pomieszczenia z kratami, w ktorym beda przesiadywac goscie z takimi samymi pogladami jak on. W skorocie - wiezienie. I smutne jest to, ze slowo "nikt" ogranicza sie dla ciebie do "ja Igor Odejewski". Wiesz moze bys nabral troche szacunku do tych co nie kradna tylko uczciwie zarabiaja na swoje potrzeby.

Dnia 21.08.2006 o 09:02, Igor Odejewski napisał:

A jak bedziesz tutaj się odgrywał, to świadczy tylko i wyłącznie o twoich słabysz nerwach i
chcesz udowodnić na dużym forum że jesteś lepszy.


A wiesz tu masz racje. Bo dla ciebie odgrywac sie = nie pochwalac zlodziejstwa tylko uczciwy tryb zycia. I wlasnie uwazam, ze lepiej byc uczciwym niz zlodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:17, Igor Odejewski napisał:

Panowie też chyba nie czytają wczesniejszych postów :). Proponuję się cofnąć o kilka postów
do góry.


Przeczytalem wszystkie. I jakos mnie nie bawil ten "zart" o tym, ze skladke na rade rodzicow powiekszasz o 12 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować