Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2006 o 15:11, Rafal G napisał:

> Ja jeszcze troche słucham i się cieszę

Ja też słucham, ale są lespi od nich... Patrz>>kapele wymienione przez Skywalkera560;)

Te są wypasione ale linkin park jest niczego sobie i tak bardzo nie ustępuje nowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:14, mrlukas11 napisał:

Te są wypasione ale linkin park jest niczego sobie i tak bardzo nie ustępuje nowym


Nie zrozum mnie źle lubie LP i lubie ich posłuchać... ale z tego gatunku muzyki bardziej do mnie przemawia np. Korn
Z samego LP za bardzo dobrą płyte uważam Hybrid Theory, ale mimo wszystko można zauważyć, że chłopaki często wzorują się na dokonaniach innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:19, Rafal G napisał:

Nie zrozum mnie źle lubie LP i lubie ich posłuchać... ale z tego gatunku muzyki bardziej do
mnie przemawia np. Korn
Z samego LP za bardzo dobrą płyte uważam Hybrid Theory, ale mimo wszystko można zauważyć, że
chłopaki często wzorują się na dokonaniach innych...


Coś w tym jest...Korn,Limp Bizkit,Rammstein i System Of A Down oraz Deftones,Staind czy P.O.D. są znacznie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:19, Rafal G napisał:

> Te są wypasione ale linkin park jest niczego sobie i tak bardzo nie ustępuje nowym

Nie zrozum mnie źle lubie LP i lubie ich posłuchać... ale z tego gatunku muzyki bardziej do
mnie przemawia np. Korn
Z samego LP za bardzo dobrą płyte uważam Hybrid Theory, ale mimo wszystko można zauważyć, że
chłopaki często wzorują się na dokonaniach innych...

NO soooooooooory tak toprawda i dawno nie wydali nic nowego ,jeśli dobrze myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:21, Skywalker560 napisał:

> Nie zrozum mnie źle lubie LP i lubie ich posłuchać... ale z tego gatunku muzyki bardziej
do
> mnie przemawia np. Korn
> Z samego LP za bardzo dobrą płyte uważam Hybrid Theory, ale mimo wszystko można zauważyć,
że
> chłopaki często wzorują się na dokonaniach innych...

Coś w tym jest...Korn,Limp Bizkit,Rammstein i System Of A Down oraz Deftones,Staind czy P.O.D.
są znacznie lepsze.

P.O.D dla mnie jest najlepszą kapelą tego gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:22, mrlukas11 napisał:

NO soooooooooory tak toprawda i dawno nie wydali nic nowego ,jeśli dobrze myślę


od czasów płyty z JayZ - rzeczywiście nic nie wydali... a co dalej?? poczekamy, zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:24, Rafal G napisał:

> NO soooooooooory tak toprawda i dawno nie wydali nic nowego ,jeśli dobrze myślę


od czasów płyty z JayZ - rzeczywiście nic nie wydali... a co dalej?? poczekamy, zobaczymy;)

TAK płyta wydana z JayZ byla naprawdę dobra ale wyszedł im zupełnie inny rodzaj muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:26, Full Wypas napisał:

Ja lubię słuchać ich jednego kawałka pod tytułem Faint :) reszty najprawdopodobniej nie znam.

Przed chwileczką wyszukałem i przesłuchałem i FAJNE FAJNE.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:39, mrlukas11 napisał:

> Ja lubię słuchać ich jednego kawałka pod tytułem Faint :) reszty najprawdopodobniej nie
znam.
Przed chwileczką wyszukałem i przesłuchałem i FAJNE FAJNE.......



Faint jest fajny,sporo kawałków jest fajny,ale nie zauważyliście,że....są jakies takie melancholijne?Smutne?Aż płakać się prz nich chce..:'').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:39, mrlukas11 napisał:

> Ja lubię słuchać ich jednego kawałka pod tytułem Faint :) reszty najprawdopodobniej nie
znam.
Przed chwileczką wyszukałem i przesłuchałem i FAJNE FAJNE.......


To wcześniej nie znałeś Faint''a?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:46, Skywalker560 napisał:


Faint jest fajny,sporo kawałków jest fajny,ale nie zauważyliście,że....są jakies takie melancholijne?Smutne?Aż
płakać się prz nich chce..:'').


Taak... Niejedną łezkę uroniłem przy tym kawałku;(;(;( Hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:48, Rafal G napisał:

>
> Faint jest fajny,sporo kawałków jest fajny,ale nie zauważyliście,że....są jakies takie
melancholijne?Smutne?Aż
> płakać się prz nich chce..:'').

Taak... Niejedną łezkę uroniłem przy tym kawałku;(;(;( Hehe:)


Ja tak sobie żartowałem,a poza tym nie chodziło mi o Faint akurat,ale przy niektórych smętach (bez obrazy dla LP;) to goście pewnie ryczeli jak bawoły:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:50, Skywalker560 napisał:

Ja tak sobie żartowałem,a poza tym nie chodziło mi o Faint akurat,ale przy niektórych smętach
(bez obrazy dla LP;) to goście pewnie ryczeli jak bawoły:).


A myślalem, że mówisz poważnie;) ALe ten tekst ma w sobie cos smutnego: "aaaaaaj kent fejnt dy łej aj did bifor..."
Na upartego może być strasznie smutny:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:23, rolek85 napisał:

> Rozpadł się ?!
Tak i to już jakiś czas temu. Nie podam ci dokładnej daty ale ok 3 miesięcy napewno. Nie płacz
jak i ja płaczę :P


Jak się rozpadł? Nie rozpadł się. Grają cały czas w tym samym składzie. Cały czas jeżdżą w trasy. Napewno się nie rozpadł. Wiedziałbym już to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie bo grałem w warcrafta ale mniejsza z tym nie słyszałem .ale jestem w temacie
Nic się nie rozpadło tylko jeden z muzykow nagrał sam kilka piosenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:03, mrlukas11 napisał:

nie było mnie bo grałem w warcrafta ale mniejsza z tym nie słyszałem .ale jestem w temacie
Nic się nie rozpadło tylko jeden z muzykow nagrał sam kilka piosenek.


No!Też tak słyszałem!Nie kłamcie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:03, mrlukas11 napisał:

nie było mnie bo grałem w warcrafta ale mniejsza z tym nie słyszałem .ale jestem w temacie
Nic się nie rozpadło tylko jeden z muzykow nagrał sam kilka piosenek.


No właśnie. Mike Shinoda, MC Linkin Parku i drugi wokal po prostu prowadzi swój drugi projekt, równolegle z Linkin Parkiem. Nic się nie rozpadło, chłopaki utrzymują, że nadal grają razem, tylko Mike ma trochę mniej czasu, no do zajmuje się na przemian Linkin Parkiem i Fort Minor, swoim projektem. A tak to wszystko jest na jak najlepszej drodze do wydania nowej płyty i do grania jeszcze długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:06, JayC napisał:

> nie było mnie bo grałem w warcrafta ale mniejsza z tym nie słyszałem .ale jestem w temacie

> Nic się nie rozpadło tylko jeden z muzykow nagrał sam kilka piosenek.

No właśnie. Mike Shinoda, MC Linkin Parku i drugi wokal po prostu prowadzi swój drugi projekt,
równolegle z Linkin Parkiem. Nic się nie rozpadło, chłopaki utrzymują, że nadal grają razem,
tylko Mike ma trochę mniej czasu, no do zajmuje się na przemian Linkin Parkiem i Fort Minor,
swoim projektem. A tak to wszystko jest na jak najlepszej drodze do wydania nowej płyty i do
grania jeszcze długie lata.

a czy wiesz możę kiedy ,przybliż mi proszę datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować