Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 18:40, tosz napisał:

najlepszy jest Czester ( najlepszy ryk na świecie )


Chestera też bardzo lubię, bo w ogóle oni wszyscy(członkowie bandu) tworzą unikalne brzmienie LP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chester ma fajny głos: potrafi śpiewać delikatnie, ale też może dać niezłego kopa drąc się :). To mi się podoba, jedna piosenka jest spokojna, inna bardziej hardcore''owa, ale śpiewa to jeden człowiek. Taki sam mix robią w pojedynczych piosenkach: kawałek spokojny, potem napierdzielanka, potem znów spokój itd. A Shinoda... fakt, nieźle rapuje, ma też swój charakterystyczny, bardzo ciekawy głos. Dlatego lubię ich słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze miesiąc temu byłem obojętny Linik Park... a teraz słucham w kółko Numb, o ile się nie mylę, to Belive Me też jest ich, In The End, Faint, Crawling itp. Lubie ich za to, że słuchając ich nie można zasnąć! I to jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam Linkin Park za bardzo fajny zespół a ich ostatnią płyte pod tytułem Meteora uważam za udaną za sprawą kilku piosenek m.in Numb, From The Inside, Nobodys Listening
A co do Chestera to zgadzam się z JayC potrafi tak dobrać głos żeby odpowiadał muzyce granej na daną chwile...Jedno mnie tylko lekko drażnie.Otóż że w niektórych piosenkach największy wkład ma DJ nie reszta zespołu a nie należy zapominać że uważają się oni za zespół rockowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:22, Full Wypas napisał:

Jeszcze miesiąc temu byłem obojętny Linik Park... a teraz słucham w kółko Numb, o ile się
nie mylę, to Belive Me też jest ich, In The End, Faint, Crawling itp. Lubie ich za to, że słuchając
ich nie można zasnąć! I to jest najlepsze :)


Believe Me jest już Fort Minor, ale reszta, przyznam, masz dobry gust. To są jedne z moich ulubionych piosenek (z samego repertuaru LP lubię chyba wszystkie ich piosenki). A czy nie da się zasnąć... nie próbowałem, ale spróbuję :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LP? L00zik, fajną muzykę grają. W szczególności podobały mi się kawałki takie jak "In the end", "Papercut" i "Forgotten" (ten ostatni kawałek graliśmy z kumplami na koniec roku w ostatniej klasie gim, ale ciężko się to śpiewało [połamania języka idzie dostać xD]), ale leciutko się zawiodłem jak usłyszałem LP "na żywca" - słabo im idzie poza studiem nagrań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:27, Zygomir napisał:

LP? L00zik, fajną muzykę grają. W szczególności podobały mi się kawałki takie jak "In the end",
"Papercut" i "Forgotten" (ten ostatni kawałek graliśmy z kumplami na koniec roku w ostatniej
klasie gim, ale ciężko się to śpiewało [połamania języka idzie dostać xD]), ale leciutko się
zawiodłem jak usłyszałem LP "na żywca" - słabo im idzie poza studiem nagrań :(


Wiesz, oni w większości swoją muzykę poddają zabiegom obróbki komputerowej (tak gdzieś czytałem), więc na scenie to może zupełnie inaczej wyglądać. Ja w sumie słucham tylko nagrań w studiu, ale mam i koncert JayZ z LP, mam Live In Texas (piosenki w wykonaniu tzw. "live", czyli na żywo), ale nie narzekam. Po prostu tak się z nimi zżyłem, że trudno mi na nich powiedzieć cokolwiek złego i wszystko mi w nich pasuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem ich koncert..słabiutko,oj słabiutko - ich kawałki są po prostu przeładowane elektroniką,a to potem wychodzi w praniu.Co do głosu Chestera...źle nie śpiewa,ale ten jego głos jest jakiś taki śmieszny,a poza tym najlepszymi wokalistami wg mnie są Serj Tankian,Till Lindemann,Chino Moreno i Jonathan Davis:).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:35, Skywalker560 napisał:

Też widziałem ich koncert..słabiutko,oj słabiutko - ich kawałki są po prostu przeładowane elektroniką,a
to potem wychodzi w praniu.Co do głosu Chestera...źle nie śpiewa,ale ten jego głos jest jakiś
taki śmieszny,a poza tym najlepszymi wokalistami wg mnie są Serj Tankian,Till Lindemann,Chino
Moreno i Jonathan Davis:).



Nie zapominajmy o Corey''u Taylorze ze Slipknota (fakt, w Slipie tylko zdziera ryja :D ale za to w Stone Sour pokazał że ma klasę [i niepowtarzalny głos ;)])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:27, Kamil.i.Maciek napisał:

O! Dołączam się do tematu :) Bardzo mi się z LP podoba Numb, Crawling i Somewhere I Belong
:))
Jak na razie najlepsza kapela jaką znam =)


Mamy nowego fana [LP]!!! Tak trzymać!!! Witamy w naszym kręgu. No to masz niezły gust, podobają ci się te same piosenki co mi ;]. Ale mi i tak podobają się wszystkie piosenki LP. WSZYSTKIE, co do jednej, więc nie ma co gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę tego posta słuchając ich Numb, więc chyba wszelkie komentarze są zbyteczne. Jeden z moich ulubionych zespołów, obok Green Day i Metallica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu kocham Linkin Park, gdy chata wolna, rodziców nie ma włanczam głosniki na fula(a głośniki nie są ciche) i słucham ich piosenek. najbardziej mi się podobają te piosenki :


1: Jay Z ft Linking Park - Numb_Encore
2: Linking Park - Somewhere I Belong
3: Linking Park - Faint


Jeśli ich ktoś nie ma (choć bym się dziwił) to niech lepiej sobie ściągnom, zobaczycie co to porządna MUZYKA :)
to są najleprze kawałki tego zespołu.



LINKING PARK RZĄDZI


Lak5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować