Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Moim zdaniem najmroczniejszy i najcięższy kawałek to With You. Właściwie to jest mój ulubiony utwór. Miło jest sobie zgasić w pokoju światło i patrząc na cienie na ścianie słuchać tej piosenki.

Oczywiście wszystkie ich płyty są niezłe. Najlepsza (moim skromnym zdaniem ;)) jest Hybrid Theory, potem Meteora, Live In Texas, Reanimation i na końcu Collision Course, która chyba jest wielkim niewypałem. Miało być fajnie a wyszło średnio. Chyba jedyne co im wyszło na tej płycie bardzo dobrze to Numb/Encore (to ta piosenka z soundtracku Miami Vice ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet lubię LP (kiedyś bardzo ich lubiałem,ale nie przebili Korna,Limp Bizkit i Rammsteina).Ich najlepsze płyty to Hybrid Theory,Reanimation i w sumie Meteora,a najlepsze kawałki...From the Inside,FRGT10,Hit the Floor,PTS OF AUTHRTY,itp.Ogólnie lubię ich (Reanimation to naprawdę świetna płyta,a teledyski kawałków...cudo),ale w sumie czegoś nowego nie wymyślają,jedynie wałkują stare kawałki,więc na dobre im to na pewno nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham Linkin Parku od jakichś 3-4 lat. Mam wszystkie ich albumy (poza tym pierwszym), jest to mój ulubiony zespół. Polska strona o LP to www.lpzion.org, na niej też napisali, jaką muzykę grają: jest to (w skrócie) pojączenie metalu, techno, rapu i rocka. Oni sami określają swój gatunek muzyczny jako hybryda i nie przypożądkowują jej do żadnego z konkretnych gatunków. A odnośnie twojego pierwszego posta: Linkin Park się nie rozpadł. Nadal jeżdżą w trasy, grają razem, pracują nad nową płytą (!), a to, że Mike Shinoda ma swój własny projekt pod tytułem Fort Minor to tylko i wyłącznie jego sprawa. Chłopaki z LP mu kibicują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także słucham Linkin Park od jakichś 4 lat. Najbardziej lubię Faint, Numb, Breaking the Habbit. Ogólnie fajnie grają. Ale z tego co wiem ma wyjść chyba nowa płyta. bardziej ostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 10:15, Uther1 napisał:

Ja także słucham Linkin Park od jakichś 4 lat. Najbardziej lubię Faint, Numb, Breaking the
Habbit. Ogólnie fajnie grają. Ale z tego co wiem ma wyjść chyba nowa płyta. bardziej ostra

Ma wyjść. Na LPZionie już dawno były newsy o nowej płycie. A ja lubię właściwie wszystkie kawałki Linkinów: Faint, Numb, Breaking the Habit, With You, Crawling, From the Inside, Hit the Floor, My December...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słucham Linkin Parka od jakichś 5-6 lat i w sumie fajny zespół,ale grają nieco zbyt cienką muzę...mam nadzieję,że jakaś ich nowa płyta zmieni ten stan rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LP... Klasyka słucham ich od kiedy istnieją :] mają taka wzruszającą muzykę, podczas jej słuchania człowiek sytaje się taki zrelaksowany ;] I faktem jest to ze naprawdę szkoda że zespół się rozpadł, bo dobrze grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:15, rolek85 napisał:

LP... Klasyka słucham ich od kiedy istnieją :] mają taka wzruszającą muzykę, podczas jej słuchania
człowiek sytaje się taki zrelaksowany ;] I faktem jest to ze naprawdę szkoda że zespół się
rozpadł, bo dobrze grali.


Rozpadł się ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:16, Skywalker560 napisał:

Rozpadł się ?!

Tak i to już jakiś czas temu. Nie podam ci dokładnej daty ale ok 3 miesięcy napewno. Nie płacz jak i ja płaczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:23, rolek85 napisał:

> Rozpadł się ?!
Tak i to już jakiś czas temu. Nie podam ci dokładnej daty ale ok 3 miesięcy napewno. Nie płacz
jak i ja płaczę :P


Nie mam zamiaru;)(hahaha!).No dobra,mówiłem,że tak się skończy,ale oni nie słuchali!No to mają:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:33, Rafal G napisał:

Jak to się rozpadł.... Niemożliwe... To napewno jakas podpucha SuperExpresu:D:D:D


Albo Faktu.........albo Wiadomości Wędkarskich......eeeeee.....albo Ciuchci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:37, Skywalker560 napisał:

Albo Faktu.........albo Wiadomości Wędkarskich......eeeeee.....albo Ciuchci?


Hehe, dokładnie:) A nawet jeśli sie rozpadli, to czuje, że wkrótce będzie reaktywacja... Za dobrze im szło, żeby zabijać zespół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:48, Rafal G napisał:

Hehe, dokładnie:) A nawet jeśli sie rozpadli, to czuje, że wkrótce będzie reaktywacja... Za
dobrze im szło, żeby zabijać zespół...


Może,ale chciałbym,aby zmienili styl - na cięższy,bardziej coś w stylu Limp Bizkit czy Deftones (chociaż te z kolei wzorują się na Kornie - Limp na pewno) i żeby mieli ten styl WŁASNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:51, Skywalker560 napisał:

Może,ale chciałbym,aby zmienili styl - na cięższy,bardziej coś w stylu Limp Bizkit czy Deftones
(chociaż te z kolei wzorują się na Kornie - Limp na pewno) i żeby mieli ten styl WŁASNY.


Obawiam sie, że aż na tak wiele liczyć nie możemy... Ale w sumie styl własny, niewłasny... w celach odmózgowienia posłuchać można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:09, mrlukas11 napisał:

Ja jeszcze troche słucham i się cieszę


Ja tam w sumie rzadko posłucham kilku kawałków po kilka razy i starczy...
Ale With You jest świetny,podobnie jak remix One Step Closer,w którym słychać Jona Davisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:09, mrlukas11 napisał:

Ja jeszcze troche słucham i się cieszę


Ja też słucham, ale są lespi od nich... Patrz>>kapele wymienione przez Skywalkera560;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować