Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poprawa wydajności SpellForce 2 - patch dostępny!

50 postów w tym temacie

Domek

CD Projekt pragnie poinformować wszystkich graczy, że patch poprawiający wydajność gry SpellForce 2 dostępny jest już na gram.pl. Problemy z wydajnością gry na szybkich komputerach były spowodowane konfliktami między zabezpieczeniem SecuROM a plikiem wykonywalnym gry. Patch usuwający tą niezgodność znaleźć można pod tym adresem.

Przeczytaj cały tekst "Poprawa wydajności SpellForce 2 - patch dostępny! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, to teraz ściągacie nieoficjalne łaty do Titan Questa i HoMM5, na ich podstawie robicie oficjalne poprawki i umieszczacie na stronie. A wtedy my przestajemy Was męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie skończą sie narzekania, że CDP wszystkich olewa. A my wreszcie będziemy mogli spokojnie sobie pograć w spellforce''a 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie. Tylko szkoda, że nie mam Spellforce''a. :P A może panowie z CDP pomyślą teraz o oficjalnej łatce 1.21 do Heroesa? Czekamy już baaaardzo długo. :/ Może ktoś z CDP by się chociaż odezwał na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekania się nie skończą. :P Jeszcze HoM&M5 i Titan Quest. Wtedy będą mieli spokój. Aż do momentu, w którym znowu wydadzą jakąś grę ze skaszanioną polonizacją. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 10:48, matiz123 napisał:

No fajnie. Tylko szkoda, że nie mam Spellforce''a. :P A może panowie z CDP pomyślą teraz o
oficjalnej łatce 1.21 do Heroesa? Czekamy już baaaardzo długo. :/ Może ktoś z CDP by się chociaż
odezwał na ten temat.


Cześć, dostałem informację, że poprawki fanowskie zostaną uwzględnione w oficjalnym patchu 1.3, żeby znów nie było tak, że nowych patch wydawcy zmieni coś w lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 10:59, Adik989 napisał:

A kiedy Patch bedzie wgrany na plytkach ze sklepu ?

Zapewne przy reedycji w tańszej serii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zaczalem protestowac nikt mnie nie sluchal :) kiedy zaczelo protestowac duzo graczy cos sie w koncu zmienilo i CDP robi w koncu dobra robote :) teraz moze byc juz tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować