Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2007 o 18:43, Camponator napisał:

Czy zna ktoś jakiś sposób by szybko zarobić w NWN 2? Bo potrzebuje kasy na rozbudowę Warowni.

Wykonywać questy, zbierać wszystkie śmieci i sprzedawać je.


A teraz ja mam pytanie: w queście głównym mam iść do siedziby pewnego gościa o inicjałach AJ, skojarzonego z pewną gościówą z drużyny. Ale wcześniej w Warowni jest mi powiedziane, że mam iść do Nashera. Ale Nasher (ani Nevale) nie ma mi nic do powiedzenia. Czy to nie jest błąd? I mam rozumieć, że naprawi się on po powrocie z misji głównej?

PS. starałem się nie spoilować (choć tak na prawdę już instalator spoiluje, wypisując nazwy lokacji występujących w grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Ja jak szedłem do siedziby AJ to nie miałem żadnej informacji ani o sir Nevallu, ani o Nasherze. Po prostu poszedłem do siedziby i koniec.

KONIEC SPOILERA

Dlatego ja instalator minimalizuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz mam nadzieje ze dobrze trafilem
otoz mam problem w warowni ammon jerro mowi ze moge przyzwac mephasma ale potrzebuje odpowiednich skladnikow mam wszystko oprocz slabej esencji mocy gdzie moge ja znalezc i jeszcze jedno jestem wojownikiem wiec czy czar ciemnosc ktory potrzebny jest do skonstruowania tej rzeczy do przyzwania mephasma moze rzucic np qara??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jednej z misji nie pamiętam dokładnie której towarzysze nie chodzą za mną ani nie walczą. Zostają na początku mapy i sie nie ruszają. Co może to znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 11:06, Raukar napisał:

Po jednej z misji nie pamiętam dokładnie której towarzysze nie chodzą za mną ani nie walczą.
Zostają na początku mapy i sie nie ruszają. Co może to znaczyć?


Ja miałem tak z Khelgarem, ale to tylko dlatego że przypadkowo musiałem mu wydać rozkaz czekania.
Spróbuj kliknąć na postać, którą sterujesz prawym przyciskiem. Z menu, które się pojawi wybierz przekaż rozkaz -> za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 21:24, Mistic napisał:

Poczekac troche, po zabiciu pewnej istoty i zabraniu jej skarbu masz dodatkowe 170k kasy w
skarbcu Warowni.

A mi zbójcy napadli na konwój i część straciłem nie zwróciłem uwagi ile zostało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:40, Olamagato napisał:

> Z tego co wiem jedyny romans dla męskiej postaci w nwn 2 to Elanee.
To byłoby dziwne gdyby dla postaci żeńskich było więcej postaci do romansowania niż dla postaci
męskich. Tym bardziej, że ludzie z Obsidiana zastrzegali, że żadna płeć nie jest preferowana.

> Ja próbowałem z Shandrą, i było nawet dobrze, ale szczegółów nie zdradzę bo nie chcę spoilerować
;)
No to jest to "romans" czy nie? Jak Ci się wydaje?
Myślę, że ciężko to sklasyfikować, z uwagi na jego przebieg, ale z drugiej strony im wyższy masz na Shandrę wpływ tym więcej jest kwestii dialogowych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 13:09, azur64 napisał:

1.Jak ulepszać uzbrojenie i wyćwiczyć ludzi w warowni?
2.Kim obsadzić kużnie i sklep?

Żeby ulepszać uzbrojenie musisz zrobić quest Calindry w porcie Llast, a następnie poprosić ją o pracę dla warowni.
Wtedy idziesz do Edaria w Highcliff i prosisz go o to samo. Następnie idziesz do warowni i podajesz Calindrze lokacje złóż metali, które znalazłeś. Kiedy pójdziesz do Edaria w Warowni (konieczne jest odbudowanie kuzni) i mówisz mu o ulepszeniach (uwaga dość koszowne). Jak już mówliłem kuznie Edariem a sklep koboldem z dzielnicy handlowej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 13:00, DevilQ napisał:

A mi zbójcy napadli na konwój i część straciłem nie zwróciłem uwagi ile zostało ;-)


100 tysięcy ;P WIem, bo też tak miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 14:54, Firaxo napisał:

> 1.Jak ulepszać uzbrojenie i wyćwiczyć ludzi w warowni?
> 2.Kim obsadzić kużnie i sklep?
Żeby ulepszać uzbrojenie musisz zrobić quest Calindry w porcie Llast, a następnie poprosić
ją o pracę dla warowni.
Wtedy idziesz do Edaria w Highcliff i prosisz go o to samo. Następnie idziesz do warowni i
podajesz Calindrze lokacje złóż metali, które znalazłeś. Kiedy pójdziesz do Edaria w Warowni
(konieczne jest odbudowanie kuzni) i mówisz mu o ulepszeniach (uwaga dość koszowne). Jak już
mówliłem kuznie Edariem a sklep koboldem z dzielnicy handlowej ;D


no wlasnie tylko jak sie znajduje te złoża rudy ? bo za chiny nie moge ich znalezc :(
a i jeszcze co do tego skarbu... z tego co pamietam to po zabiciu smoczycy(czerwony smok trzebabylo :) ja zabic zeby dostac pas od czerwonych olbrzymow ) ale problem w tym ze Kana powiedziala mi ze napadli na nich bandyci, tyle tylko ze jak dalem kontynuuj to sie rozmowa wylaczyla, podjac rozmowy o tym sie nie da, a zadnej kasy nigdzie nie ma :( ale i tak na smoczycy zarobilem 400k :)
najbardziej boli mnie to ze nie mam tych zloz rudy pls pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 19:03, Ruddygor napisał:

najbardziej boli mnie to ze nie mam tych zloz rudy pls pomozcie


Złoża rudy znajdują się w najróżniejszych jaskiniach. M.in. w jaskiniach z orkami, w siedzibie klanu Żelaznej Pięści.
Jest to obiekt interaktywny, podchodzisz, klikasz i dostajesz 50 doświadczenia za odnalezienie złoża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 19:03, Ruddygor napisał:

mi ze napadli na nich bandyci, tyle tylko ze jak dalem kontynuuj to sie rozmowa wylaczyla,
podjac rozmowy o tym sie nie da, a zadnej kasy nigdzie nie ma :( ale i tak na smoczycy zarobilem
400k :)

Pogadaj z nią o wycofaniu funduszów z Warowni, wtedy będziesz mógł odebrać swoją wielotysięczną należność.
Mam zbroję z łuski czerwonego smoka, hełm paladyna, jakieś drogie buty i klasę pancerza tylko 26... czy to jest mało? Jeśli tak, skąd mogę wziąć lepsze przedmioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2007 o 19:45, Sztywny-pl napisał:

26... czy to jest mało? Jeśli tak, skąd mogę wziąć lepsze przedmioty?


wejć w edytor i stwórz sobie pancerz,miecz itp. masz wybór z całej gry, a po za tym możesz modyfikować właściwości :) Po tym zapisz i w grze wejć do swojej planszy swojim bochaterem (pierw trzeba go zapisać w grze), weź co chcesz i zapisz go ponownie :) Ale nie polecam jeśli jeszcze nie przeszedłeś gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 19:12, Daimon_Frey napisał:

> najbardziej boli mnie to ze nie mam tych zloz rudy pls pomozcie

Złoża rudy znajdują się w najróżniejszych jaskiniach. M.in. w jaskiniach z orkami, w siedzibie
klanu Żelaznej Pięści.
Jest to obiekt interaktywny, podchodzisz, klikasz i dostajesz 50 doświadczenia za odnalezienie
złoża.


tylko ze ja jjestem w 3 akcie i duzo mi poznikalo plansz a nigdzie juz nie mam jaskini, jest jeszcze siedziba klanu krasnoludow ale tam chyba nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za lekki spam, ale powtarzam posta, bo zalezy mi na odpowiedzi, chetnie zagralbym w NWN2, moze ktos, kto bedzie znal odpowiedz, tym razem zauwazy moje pytanie.

Dnia 09.01.2007 o 13:52, LifaR napisał:

W zwiazku z dosyc korzystna promocja na NWN2 pomyslalem by sobie owa gre zakupic, ale trapi mnie jedno: czy uruchomi sie ona na laptopie ? Jesli chodzi o wymagania to spelnia wszystkie, nie jestem tylko pewny jak
bedzie wspolpracowac z mobilnym Radeonem X1600. Ma ktos moze jakies sprawdzone info ? [programik do ktorego link jest w przypietym poscie nie rozpoznaje zadnej czesci mojego sprzetu, ale to normalne, podobny
programik na stronie ATI sluzacy do oceny kompa pod Viste, tez nic nie rozpoznal]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 23:48, LifaR napisał:

ciach

to w 100% moze ci zagwarantowac osoba która odpaliła gre na tym samym lapotopie. Co srednio moze byc awykonalne. Mozesz zaryzykowac i znalezc najlepiej kolega który odkupi od ciebie w razie W. Tak jak u mnie w miescie kumple kupuja np geforcy 6600 na allegro za 300zł a sprzedaja za 400(cena sklepowa) wiec przy dobrym wietrze zarobisz lub bedziesz miał ladne pudełko do oglądania. Mi na nie wiem ale chyba słabszym Geforcie 6150 zintegrowanym oblivion chulał i gothic 3 zreszta tez. Hmmm poszukaj moze kogos na innych forach o laptopach np. Zeby sie zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować