Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

No racja Tyranidzi, powinni być czymś wyjątkowym, moim zdaniem nie powinni pojawić się w grze na obecnych zasadach.

BTW: ciekawe jak się sprawdzi odmienna ekonomia Dark Eldarów, będzie imba czy nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:40, Mroku21 napisał:

BTW: ciekawe jak się sprawdzi odmienna ekonomia Dark Eldarów, będzie imba czy nie? :P

Tja... Rush w pierwszych sekundach do bazy po nazbieranie surowców :/

Najciekawiej będą mieć z Orkiem i IG, na których sobie nie nabiją nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:33, Dyzio Diablo napisał:

Grr... jak widzę, że ktoś nazywa SoB nieciekawą i denną armią to mnie krew zalewa...

ale tak jest według mnie, jak już mają dawać coś takiego to niech sobie dadzą spokój i popracują nad rozgrywką.

Dnia 14.10.2007 o 21:33, Dyzio Diablo napisał:

ciężko pojąć, że jeżeli Tyranidzi pojawią się w grze to balans całkiem pójdzie się pie******?
Już teraz Nekroni przez swoją odmienną ekonomię są przegięci w kosmos. A Tyranidzi (biorąc
pod uwagę specyfikę ich rasy), nie powinni wogóle zajmować punktów. Bo i po co? A w związku
z tym nie będą musieli opuszczać bazy (bo po co?), spokojnie techując sobie np. do Carnifexów...

w sumie można by tak pisac o każdej rasie, po co zajmowac jakieś głupie punkty?? Co do nekronow to sie nie zgadzam nie są tacy swietni, chociaz zalezy od mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2007 o 21:41, PolishWerewolf napisał:

Najciekawiej będą mieć z Orkiem i IG, na których sobie nie nabiją nic :D


Raczej na Necro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:33, Dyzio Diablo napisał:

A Tyranidzi (biorąc pod uwagę specyfikę ich rasy), nie powinni wogóle zajmować punktów. Bo i po co? A w związku z tym nie będą musieli opuszczać bazy (bo po co?), spokojnie techując sobie np. do Carnifexów...

Tak ale niepomyslales ze tyranidu musza "wyssac" planete zeby miec bio mase?? wiec musza przejmowac punkty a dodatkowa mase wyciagaja z zabitych(prawie jak DE) i bez energi(na odwrot niz to jest z necronami) i wtedy ta rasa niebyla by taka zla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:52, szweider napisał:

Raczej na Necro

Ja stoję twardo za Zielonymi i Mięskiem ;] Orkowie wybiją z baz, jako że sama się broni (mogą też do niektórych budynków włazić), a IG się też schowa. Jeśli dusze będą surowcem wymaganym do techowania / produkcji jednostek, to DE ich nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:54, PolishWerewolf napisał:

Ja stoję twardo za Zielonymi i Mięskiem ;] Orkowie wybiją z baz, jako że sama się broni (mogą
też do niektórych budynków włazić), a IG się też schowa. Jeśli dusze będą surowcem wymaganym
do techowania / produkcji jednostek, to DE ich nie ruszy.


A Nekro nie żyją(ale cuda się staną),a jak dorwą orków i IG na otwartym polu trochę zasobu przybędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:58, szweider napisał:

A Nekro nie żyją(ale cuda się staną),

Necroni jakby nie patrząc, według historii Warhammera mają zamkniętą swoją duszę w korpusie. Teoretycznie...

Dnia 14.10.2007 o 21:58, szweider napisał:

a jak dorwą orków i IG na otwartym polu trochę zasobu przybędzie...

Ha, i tu jest to właśnie. Jeśli dorwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:33, Dyzio Diablo napisał:

Grr... jak widzę, że ktoś nazywa SoB nieciekawą i denną armią to mnie krew zalewa... czy tak
ciężko pojąć, że jeżeli Tyranidzi pojawią się w grze to balans całkiem pójdzie się pie******?
Już teraz Nekroni przez swoją odmienną ekonomię są przegięci w kosmos. A Tyranidzi (biorąc
pod uwagę specyfikę ich rasy), nie powinni wogóle zajmować punktów. Bo i po co? A w związku
z tym nie będą musieli opuszczać bazy (bo po co?), spokojnie techując sobie np. do Carnifexów...


Kolejny aspekt , przemawiający za tym że tyrków nie będzie. Jakoś nie wyobrażam ich sobie że zajmują punkty. Dla mnie pasowałoby hdyby zjadali swych wrogów i stąd brali surowce ;) Ale taki patent mają dark eldarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że za różne jednostki będą różne ilości tego surowca. By nie było tak łatwo DE. Poza tym chyba będzie że ktoś te "coś" będzie musiał zbierać a wątpię by to była jakaś IMBA jednostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 22:16, Kerigun napisał:

Ja myślę że za różne jednostki będą różne ilości tego surowca. By nie było tak łatwo DE.

Może to być coś na wzór orkowego Waagh, ale wolałbym coś oryginalniejszego.

>Poza

Dnia 14.10.2007 o 22:16, Kerigun napisał:

tym chyba będzie że ktoś te "coś" będzie musiał zbierać a wątpię by to była jakaś IMBA jednostka.

Dobrze, że o tym wspomniałeś, jakoś nie myślałem o tym kto( i czy w ogóle) będzie zbierać nowy surowiec. Może robol albo jakiś odpowiednik sierżanta u DE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 22:16, Kerigun napisał:

Ja myślę że za różne jednostki będą różne ilości tego surowca. By nie było tak łatwo DE. Poza
tym chyba będzie że ktoś te "coś" będzie musiał zbierać a wątpię by to była jakaś IMBA jednostka.


Mówisz o rozwiązaniu a la tomb spider ?? Pewnie masz racje tylko że to pewnie będzie jednostka o wytrzymałości zwykłego robola. Hmm nie wiem jak wy myślicie ale przeciwnik mógłby zabijac tych zbieraczy i pozbawic eldara zasobów. To komplikuje troche zabawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 22:23, bernen napisał:

> Ja myślę że za różne jednostki będą różne ilości tego surowca. By nie było tak łatwo DE.
Poza
> tym chyba będzie że ktoś te "coś" będzie musiał zbierać a wątpię by to była jakaś IMBA
jednostka.

Mówisz o rozwiązaniu a la tomb spider ?? Pewnie masz racje tylko że to pewnie będzie jednostka
o wytrzymałości zwykłego robola. Hmm nie wiem jak wy myślicie ale przeciwnik mógłby zabijac
tych zbieraczy i pozbawic eldara zasobów. To komplikuje troche zabawe ;)

Mi sie zdaje ze rozsadne bylo by gdyby tym zajmowali sie Haemonculus kturye albo byly by dodawane jak sierzant do jednostek albo jak bohater dodawane do oddzialu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o takim rozwiązaniu. Hoemonculus zbiera ciala poległych transportuje je do bazy i daje do jakiegos budynku , ktory zmienia duszyczki w surowce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 22:40, bernen napisał:

A co sądzicie o takim rozwiązaniu. Hoemonculus zbiera ciala poległych transportuje je do bazy
i daje do jakiegos budynku , ktory zmienia duszyczki w surowce ?

To by wyjasnialo do czego sa te 2 "niezydentyfikowane" budynki na sccrenie z bazy DE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 22:57, RafiXxx napisał:

> A co sądzicie o takim rozwiązaniu. Hoemonculus zbiera ciala poległych transportuje je
do bazy
> i daje do jakiegos budynku , ktory zmienia duszyczki w surowce ?
To by wyjasnialo do czego sa te 2 "niezydentyfikowane" budynki na sccrenie z bazy DE


A ja myślałem że to gorzelnie :D

Powinno być tak że za słabie jednostki mało tego czegoś. W zapowiedzi pisało chyba ze ten surowiec pojawi się po śmierci jednostki (tak to wywnioskowałem po tym że napisali że będzie widoczny tylko dla DE)tak więc transport ciał nie jest potrzebny. Przydało by się też coś co to by zbierało. Jakiś tam robal co nie ma hard capa tylko soft ograniczający do 2-4 sztuk. Musiało by to tez być w miarę słabe. Może jakiś słaby atak w CC i jakiś średnio lekki pancerzyk piechoty. W przyszłości (kolejnych tierach) mógłby być up do niewidzialności. Widzę że mój post wzbudził wiele zainteresowania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 23:11, Kerigun napisał:

> > A co sądzicie o takim rozwiązaniu. Hoemonculus zbiera ciala poległych transportuje
je
> do bazy
> > i daje do jakiegos budynku , ktory zmienia duszyczki w surowce ?
> To by wyjasnialo do czego sa te 2 "niezydentyfikowane" budynki na sccrenie z bazy DE

A ja myślałem że to gorzelnie :D

Powinno być tak że za słabie jednostki mało tego czegoś. W zapowiedzi pisało chyba ze ten surowiec
pojawi się po śmierci jednostki (tak to wywnioskowałem po tym że napisali że będzie widoczny
tylko dla DE)tak więc transport ciał nie jest potrzebny. Przydało by się też coś co to by zbierało.
Jakiś tam robal co nie ma hard capa tylko soft ograniczający do 2-4 sztuk. Musiało by to tez
być w miarę słabe. Może jakiś słaby atak w CC i jakiś średnio lekki pancerzyk piechoty. W przyszłości
(kolejnych tierach) mógłby być up do niewidzialności. Widzę że mój post wzbudził wiele zainteresowania.
:D


Jeśli za każdą zabitą jednostkę bedą dostawać punkty to w większych starciach eldar może się dorobić 5000 punktów ;\ Nie za bardzo mi się to podoba może to jakoś ograniczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 23:19, bernen napisał:

Jeśli za każdą zabitą jednostkę bedą dostawać punkty to w większych starciach eldar może się
dorobić 5000 punktów ;\ Nie za bardzo mi się to podoba może to jakoś ograniczą


Pisało w zapowiedzi że ma w większości używać tych punktów do wspierania swojego woja jakimś czary mary czy cuś. Wiadomo taka umiejętność będzie się ładować. Poza tym Jak skosi wroga armie to na nic mu te dusze bo zaraz pokona przeciwnika. I wątpię by z każdą zebraną duszą dostawał ogromnie ilości "czegoś" za takiego GM czy kultyse malutko. Za termosa czy Possesa już więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 23:27, Kerigun napisał:

> Jeśli za każdą zabitą jednostkę bedą dostawać punkty to w większych starciach eldar może
się
> dorobić 5000 punktów ;\ Nie za bardzo mi się to podoba może to jakoś ograniczą

Pisało w zapowiedzi że ma w większości używać tych punktów do wspierania swojego woja jakimś
czary mary czy cuś. Wiadomo taka umiejętność będzie się ładować. Poza tym Jak skosi wroga armie
to na nic mu te dusze bo zaraz pokona przeciwnika. I wątpię by z każdą zebraną duszą dostawał
ogromnie ilości "czegoś" za takiego GM czy kultyse malutko. Za termosa czy Possesa już więcej.


Pomyśl ile surowców dostanąza pojazdy , elity oraz unikalne jednostki np.Land raider Bloodthirsther , avatar , oraz za duże ilości np, SM ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować