Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Tak w ogóle to mam nadzieje że przy okazji tego dodatku jeszcze coś poprawią w tej grze... Jak dla mnie to przydałaby się opcja "Autouse" do granatów i podobnych zdolności ( coś podobnego co było w Warcrafcie III ) podczas dużych bitew naprawdę nie ma czasu aby każdemu squadowi wydawać to polecenie osobno a potem monitorować czy znowu można tego użyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:30, Zgodo napisał:

Jak dla mnie to przydałaby się opcja "Autouse" do granatów i podobnych zdolności ( coś podobnego
co było w Warcrafcie III ) podczas dużych bitew naprawdę nie ma czasu aby każdemu squadowi
wydawać to polecenie osobno a potem monitorować czy znowu można tego użyć...


To są właśnie cechy dobrego gracza, czyli pełna kontrola nad swoimi oddziałami. Co do "autouse" granatów jest to szalony pomysł, granatów używa się głównie do zatrzymywania jednostek CC wroga, więc wolę sam decydować który oddział wyłączyć z walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 22:10, Mroku21 napisał:

To są właśnie cechy dobrego gracza, czyli pełna kontrola nad swoimi oddziałami. Co do "autouse"
granatów jest to szalony pomysł, granatów używa się głównie do zatrzymywania jednostek CC wroga,
więc wolę sam decydować który oddział wyłączyć z walki.


ja rowniez ;-))) kiedy chce auto granaty to uzbrajam kultystow w granatniki ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:33, Dyzio Diablo napisał:

To zdanie można sobie o kant tyłka potłuc. THQ dbające o fluff... czy Gitzy są wg. fluffu uber
jednostką strzelecką? Czy WS wg. fluffu koszą ciężką piechotę? Czy do Command Squadu IG włączają
się kapłani, Psionicy i Komisarze? Czy Zwiastun Nocy jest nieśmiertelny? Czy Defilery są zrobione
z papieru ( zważywszy na to jak "wytrzymałe" są w DC...)? NIE. Także dziękuję za takie trzymanie
się fluffu...


Do Command Squadu IG mogą w figurkowcu dołączać sie Kapłani, Komisarze i Psykerzy. To, że powinno tam byc też 4 gwardzistów to inna bajka ;] A Zwiastun Nocy jest tak wytrzymały (w figurkowcu), że do nieśmiertelności mało mu brakuje :D

PS Co to jest WS bo nie jestem w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 07:35, Filip213 napisał:

PS Co to jest WS bo nie jestem w temacie?

Warp Spiders, czyli Pająki Spaczni w polskiej wersji bodajże :)

Dyzio-> Do tego wszystkiego można dodać jeszcze chociażby Immortale, które we Fluffie koszą wszystko po rówo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:30, Zgodo napisał:

Tak w ogóle to mam nadzieje że przy okazji tego dodatku jeszcze coś poprawią w tej grze...
Jak dla mnie to przydałaby się opcja "Autouse" do granatów i podobnych zdolności ( coś podobnego
co było w Warcrafcie III ) podczas dużych bitew naprawdę nie ma czasu aby każdemu squadowi
wydawać to polecenie osobno a potem monitorować czy znowu można tego użyć...

"Autouse" naprawdę by się przydało dla granatów, ale musi być to opcja do włączenia, a nie zawsze i wszędzie rzucamy automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:48, Iroks1 napisał:

o nie od granatów wara ale przydała by się postawa strzelecko-cc jak była w DoW z dala strzeal
a z bliska jak co to w zwarcie weźmie

Da IG była by nie opłacalna czy dla FW bo oni tylko na odległość koszą, dlatego SMami zawsze dążę z nimi do zwarcia. To trochę by śmiesznie wyglądało jakby SM nożował FW a ten do niego by strzelał ale to szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:25, Joannita napisał:

> o nie od granatów wara ale przydała by się postawa strzelecko-cc jak była w DoW z dala
strzeal
> a z bliska jak co to w zwarcie weźmie
Da IG była by nie opłacalna czy dla FW bo oni tylko na odległość koszą, dlatego SMami zawsze
dążę z nimi do zwarcia. To trochę by śmiesznie wyglądało jakby SM nożował FW a ten do niego
by strzelał ale to szczegół.

a czy ktoś każe ci uzywać tej postawy? ja zawsze to w DoW wrzucałem fc z dala kosi plazma ktoś podleci to łup toporem :D
szkoda ze nie ma tej postawy ani w WA ani Dc może w SS będzie orpócz tych co juz sa czyli strzelecka i cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2007 o 10:56, Iroks1 napisał:

szkoda ze nie ma tej postawy ani w WA ani Dc może w SS będzie orpócz tych co juz sa czyli strzelecka
i cc


nie bedzie Iroks! tak jak nie bedzie autouse dla granatow i innych zdolnosci... po to jest skill ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 11:28, Teokrata napisał:

nie bedzie Iroks! tak jak nie bedzie autouse dla granatow i innych zdolnosci... po to jest
skill ;-)))

jakoś w Dow ie było pomijam fakt jak to działało, ale działało xD ja tam i tak nie narzekam chcę tylko balansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autocuse (nie powinno być "autocast"?) dla granatów to poroniony pomysł. Granat jest jeden, ładuje się długo, a odpowiednie jego użycie może przesądzić o wyniku starcia (np. PSM zatrzymane na te 2 sekundy). Także rzucanie granatów gdzie popadnie jest głupie. I nie chciałbym tego w SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie granaty powinny być wybierane ręcznie. Po prostu są zbyt cenne a w trybie autocast zmarnowałyby się. A przy okazji mógłby mi ktoś powiedzieć coś o maszynach latających jakie są w świecie WH40k???

20071014123355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:36, bernen napisał:

Według mnie granaty powinny być wybierane ręcznie. Po prostu są zbyt cenne a w trybie autocast
zmarnowałyby się. A przy okazji mógłby mi ktoś powiedzieć coś o maszynach latających jakie
są w świecie WH40k???


Dużo można znaleźc na stronie producenta latedeł do figurkowca, forge world. Wiem tylko tyle, że Necroni nie mają żadnych ( z wyjątkiem olbrzymich statków - krypt, ale one nie nadają sie do skali gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu! Ludzie! Ja to "autouse" rzuciłem jako coś opcjonalnego! Nie chcesz nie używasz... chyba proste? nie?
Poza tym to skoro już jest "autoreinforce" i "autoprodaction" to może by się przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 14:47, Zgodo napisał:

Jezu! Ludzie! Ja to "autouse" rzuciłem jako coś opcjonalnego! Nie chcesz nie używasz... chyba
proste? nie?
Poza tym to skoro już jest "autoreinforce" i "autoprodaction" to może by się przydało...

Tak tylko zapominasz o jednym - w w W3 jest mana - a autouse jet tylko po to żebyś nie musiał klikać 200 x jednostką aby uleczyć - a w DC od tego gdzie poleci granat czy na co użyje się skilla może zaważyć od losu potyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dodać do transporterów rihno(chaosów też) jakiś bolter ja w Inquisition Daemonhunt Mod. Wtedy byłyby użyteczniejsze nić z samymi granatami dymnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 16:45, Juzek303 napisał:

Mogliby dodać do transporterów rihno(chaosów też) jakiś bolter ja w Inquisition Daemonhunt
Mod. Wtedy byłyby użyteczniejsze nić z samymi granatami dymnymi


co tam boltery do rhino! wyrzutnię pocisków rakietowych dalekiego zasięgu na Land Reider''a od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować