Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 19:57, Mroku21 napisał:

Albo Sisters in Battle/Which Hunters. Aż tak trudno uwierzyć,ze Tyranidzi będą dopiero w DoW
2?

W sumie możliwe ale mam przeczucie że jednak to będą robale. Zwolenników Imperatora jest już trochę a każdy marzy przecież o tym by zagrać sobie wielkimi robalami;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwolenników Imperatora jest już

Dnia 12.10.2007 o 20:03, Konował napisał:

trochę a każdy marzy przecież o tym by zagrać sobie wielkimi robalami;P.

Otóż nie każdy marzy zagrać wielkimi robalami. Otóż każdy ma inny gust. JA wolę zagrać Sob lub Witch Hynters czyli ogólnie Inkwizycją niż tyrkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:42, Joannita napisał:

Otóż każdy ma inny gust. JA wolę zagrać Sob
lub Witch Hynters czyli ogólnie Inkwizycją niż tyrkami.


Eeee...praktycznie SoB i WH to to samo...
Ja też wolałbym pograć SoB,ale niczego nie jestem pewny...jeszcze Relic wymyśli jakąś rasę(Chaos IG,hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 21:42, Joannita napisał:

Otóż nie każdy marzy zagrać wielkimi robalami. Otóż każdy ma inny gust. JA wolę zagrać Sob
lub Witch Hynters czyli ogólnie Inkwizycją niż tyrkami.


Wiem że ty wolałbyś Inkwizycję bo kiedyś w jakimś temacie pisałeś że uwielbiasz inkwizycję;).
Ale pomyśl Inkwizycja i znów kochany Imperator?:P ble
Ja chce robale. Byłoby ciekawie przynajmniej.
Ale ok rozważmy Inkwizycję. Grey Knightów trzeba by przenieść ze SM do Inkwizycji co byłoby wkurzające dla ludzi którzy grają Marines. Jakie budynki miałaby Inkwizycja? Ona przecież chyba najczęściej korzysta z budynków i ulepszonego sprzętu Gwardii nie tak? Te same budynki dla Gwardii i Inkwizycji? Nie bardzo by to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dadzą coś innego niż tyranidów ten dodatek kupie ze względu na Mrocznych Eldarów. Dla 4 odnogi ludzkiego imperium nie warto kupować (zostało chyba jeszcze Stell Legion z moda do WA, ale mam nadzieje, że to też nie oni) dla mnie nie wiem jak inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:36, SinClers napisał:

możecie mi dać linka czy coś.
chciałbym się więcej dowiedzieć o tej grze.

Tu jest link do Kolektywu o Dawn of War, niestety będę szczery ten kolektyw trochę zaniedbany;/.
http://wh40k.gram.pl/
Ostatni news pisze o nadchodzących świętach...tamtego roku;//.
Ale dowiedzieć się ogólnie o grze czegoś można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 20:03, Konował napisał:

W sumie możliwe ale mam przeczucie że jednak to będą robale. Zwolenników Imperatora jest już
trochę a każdy marzy przecież o tym by zagrać sobie wielkimi robalami;P.

marzyc to sobie mozna, juz 100 razy pisano w tym watku ze w SS nie bedzie Tyranidow i dlaczego ich nie bedzie, gdyby mieli byc to dawno bysmy o tym wiedzieli. Robalami mozna sobie pograc w Starcrafcie ewentualnie w ostatnim C&C :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 23:35, dobrakos napisał:

marzyc to sobie mozna, juz 100 razy pisano w tym watku ze w SS nie bedzie Tyranidow i dlaczego
ich nie bedzie, gdyby mieli byc to dawno bysmy o tym wiedzieli. Robalami mozna sobie pograc
w Starcrafcie ewentualnie w ostatnim C&C :D


Jeszcze zobaczymy z tymi robakami jak wyjdzie Soulstorm...fakt w Starcrafcie były super robale:). C&C TW nie grałem i raczej nie zagram. Jeśli nie Tyranidzi to kto? Inkwizycja? Jest parę obiekcji co do nich i nie sadzę żeby Relic postawił na taką rasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 23:40, Konował napisał:

Jeszcze zobaczymy z tymi robakami jak wyjdzie Soulstorm...fakt w Starcrafcie były super robale:).
C&C TW nie grałem i raczej nie zagram. Jeśli nie Tyranidzi to kto? Inkwizycja? Jest parę obiekcji
co do nich i nie sadzę żeby Relic postawił na taką rasę.

co do C&C3 to tez nie gralem i raczej nie zamierzam ale robale tam sa :) i skutecznie psuja klimat z poprzednich czesci, zupelnie poroniony pomysl jak dla mnie ale mniejsza z tym. Co do SS to tak jak juz pisano nie zostalo zbyt wiele do wyboru, imo Sisters of Battle.
PS. Relic nie tworzy tego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to w koncu wiadomo jakie bedą dodatkowe rasy/nacje w tym nowym Dawn of war? tyranidzi cóż nierozumiem dlaczego miałoby ich nie być a jeśli nawet nie bedzie w oryginale to zawsze można sobie sciągnąć moda razem z nimi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 23:48, dobrakos napisał:

co do C&C3 to tez nie gralem i raczej nie zamierzam ale robale tam sa :) i skutecznie psuja
klimat z poprzednich czesci, zupelnie poroniony pomysl jak dla mnie ale mniejsza z tym. Co
do SS to tak jak juz pisano nie zostalo zbyt wiele do wyboru, imo Sisters of Battle.

Więc sam widzisz najlogiczniejszym wyborem jest robal.

Dnia 12.10.2007 o 23:48, dobrakos napisał:

PS. Relic nie tworzy tego dodatku.

No fakt Ironlore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 23:54, Vuko Drakkainen napisał:

to w koncu wiadomo jakie bedą dodatkowe rasy/nacje w tym nowym Dawn of war? tyranidzi cóż nierozumiem
dlaczego miałoby ich nie być a jeśli nawet nie bedzie w oryginale to zawsze można sobie sciągnąć
moda razem z nimi ;).

Ale mod słaby jest niestety:/. Nudzi się szybko i widać że niedorobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 00:03, Konował napisał:

Ale mod słaby jest niestety:/. Nudzi się szybko i widać że niedorobiony.


No prawda! ale z tym że niby sie nudzi hmm.. to nie wiem grałem u kolegi to całkiem całkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy sądzą, że w nowym dodatku drugą rasą będą Tyranidzi:
1. Jak utrzymywał Relic nie da się pokazać tyrków według ich wizji na obecnym enginie - to jest ich wizja, więc nam nic od tego.
2. Moja prywatna teoria: Tyranidzi nie pojawią się w dodatku, bo zasługują na coś więcej niż add-on. Wielu graczy czeka na nich jak na zbawienie, więc Relic postara się, aby byli oni czymś wyjątkowym. Czymś co się da osiągnąć tylko na nowym Enginie . Uważam, że w kampanii (która w Dow2 będzie na pewno bardzo ważna) Tyranidzi będą głównym wrogiem/zagrożeniem i motywem przewodnim (obojętnie czy będzie to styl kampanii DoW czy DC), więc zasługują na coś więcej niż tylko dodatek.
3. Większość zapewne grała w Tyranid mod. Każdy kto grał widział jak wyglądali tam Tyranidzi, od razu mówię jak ja to widzę, kiepsko (pomijając już to, że mod był słabym stopniu zaawansowania). Na tej podstawie twierdzę, że nie da się na tym enginie przedstawić Tyranidów zgodnie z tym co znamy z fluffu.

Tekst długi, ale tym razem wypiłem tylko 1L z kumplami :P
Fakt tekst pisany na niezbyt trzeźwo, ale zaplanowany i obmyślany już dużo wcześniej.

W dodatku pojawią się Witch Hunters, nie pozostawia to dla mnie żadnych wątpliwości. Jeśli się mylę mogę dostać bana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 00:49, Mroku21 napisał:

W dodatku pojawią się Witch Hunters, nie pozostawia to dla mnie żadnych wątpliwości. Jeśli
się mylę mogę dostać bana :P

Zastanawia mnie jedna rzecz. Znowu w kampanii SM będą walczyć z Gwardią? Jeśli dojdą Witch Hunters to już w ogóle by walczyły między sobą 3 różne siły Imperium. Trochę to dziwne, że zamiast walczyć razem ze wspólnym wrogiem Imperium znowu by się wyżynało nawzajem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować