Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2006 o 12:11, Occulto napisał:

Czego Wam brakuje jeszcze w DOW lub co chcielibyście by się znalazło?


1.Fajna kampania single player - np. zaczynasz jako primarch ultramarines i toczysz bitwy od początku istnienia tego zakonu
2. Ulepszona GI bo chłopaki są za słabe (banblede jest za slaby a gwardziści pod ostrzałem tau giną w 2 selundy)
3. Tyranidzi
4. W SM brakije tych zwiadowców na motorach (zabijcie mnie ale nazwy nie pamiętam)
5. Jakiś dobrzy czołg u elldarów (pryzmaty sa ok ale troche na nie za późno:(
6. Dodatkowy czołg dla tau (hammerhedy są super ale tylko 2)
7. Dodatkowe jednostki inkwizycji dla Gi to naprawde dobry pomysł
tak przy okazji ciekawe czy Relic tworzac nowe DoWy patrzą na mody(budynk,jednostki itp.) i szkoda ze nie mozna wysłać do nich jakieś petycji z propozycjami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 18:43, Grond napisał:

Chaos Niepodzielny to taki specyficzny typ wyznawców, którzy czczą nie pojedyńczych Bogów,
ale Chaos jako całość. Ich sztandarowym przykładem jest Black Legion, albo znani z DC Word
Bearers. Co do jednostek, to w modzie mieli takie smaczki jak Wybrańcy Chaosu, Terminatorzy,
Land Raidery, oddziały Havoców itp. W TT mogą chyba wystawiać każdą jednostkę dostępną dla
Chaosu.

Z tego co czytałem to Black Legion jest najbardziej uniwersalny ze wszystkich zakonów. A to w ogóle prawda, że ich lider jest klonem Horusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dacie propozycji, by przenieśli cały figurkowy świat 40k do gry :P Chyba na to się powoli zapowiada...
Prawde mówiąc było, by wyjebiście, ale jakoś w cuda nie wierze.

Puki co jak dla mnie to brakuje jeszcze troche (interpretacja tego słowa jest dowolna) balansu. Nad DoW + WA troche czasu mineło zanim uznano, że już są zbalansowane. Pewnie w wypadku DC też będzie to pare miesięcy, ale trzeba poczekać i będzie super.

OK wiem, że truje to spadam grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze coś mi nie działa specjalna moc Lorda Necronów (pole błyskawic). Po wybraniu tego artefaktu jest on cały czas szary i nic się nie dzieje, nie można go użyć. Też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 21:43, Mroku21 napisał:

Umiejętność ta ładuje się tylko jak Lord obrywa w walce wręcz, ale faktem jest, że robi się
to dość wolno ;/


I zaczyna działać dopiero po pełnym naładowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 21:45, Occulto napisał:

I zaczyna działać dopiero po pełnym naładowaniu?


Nie, umiejętności można użyć już gdzieś w okolicach 1/3 naładowania. Mi osobiście jeszcze nie udało się naładować jej do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie - Czy sposób rozwiąznia problemu z multipalyerem przez wykasowanie jedynki w jakimś tam pliku jest rozwiązniem podanym przez CD Projekt? Jeśli nie, to czy CD projekt coś wogóle o tym mówi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 23:43, Ciciek napisał:

Mi nic nie przeszkadza, i nic nie musiałem zmieniac. Wiec nie wystepuje to we wszystkich egzemplarzach.

lols, pozwól, że zapytam czy aby napewno masz oryginalną polską wersje ? Jak do tej pory "każdy" mój znajomy który zamówił sobie Polską wersje ma ten problem niestety ;/ Mógłbyś podać jaką miałeś wersje w pliku w40k ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko - czy w grze sieciowej można się przyłączać do gier jako obserwator ot tak sobie? Chodzi mi o to czy to nie jest źle widziane przez graczy jak im ktoś włazi i patrzy na ręce?;) Bo mój jedyny kontakt z multi to właśnie (od stosunkowo niedawna) DoW+WA a teraz DC i nie chciałbym wykazać się brakiem kultury łamiąc etykietę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 09:48, ChrisBgnr napisał:

A ja mam takie pytanko - czy w grze sieciowej można się przyłączać do gier jako obserwator
ot tak sobie? Chodzi mi o to czy to nie jest źle widziane przez graczy jak im ktoś włazi i
patrzy na ręce?;) Bo mój jedyny kontakt z multi to właśnie (od stosunkowo niedawna) DoW+WA
a teraz DC i nie chciałbym wykazać się brakiem kultury łamiąc etykietę;p


Jesli w jakiejś grze otwarte są sloty dla obserwatorów, to zapewne można. Choć częściej gracze rezerwują je dla kolegów, niźli dla przypadkowych widzów. Osobiście jak zakładam gry to zawsze otwieram wszystkie sloty. A że nikt nie wchodzi, to już inna historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:44, Czedwik napisał:

Z tego co czytałem to Black Legion jest najbardziej uniwersalny ze wszystkich zakonów. A to
w ogóle prawda, że ich lider jest klonem Horusa?



Aktualnym przywódcą Czarnego Legionu jest Abaddon, niegdyś dowódca pierwszej kompanii "Księżycowych Wilków", później przemianowanych na "Synów Horusa". W "Codex Chaos Space Marines" oraz "Index Astartes" jest wzmianka o tym, że Abaddon może być genetyczną kopią Horusa, ale jest to podane w formie domysłu, któremu brak potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować