Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2007 o 16:07, Mroku21 napisał:

Nah, Command Squad wymiata, chociaż szybko pada pod zmasowanym ostrzałem. No i czym pogonić
Eldara jeśli nie Priestami :D. Dowódcy są świetni i dają dużo fajnych bonusów jeśli się ich
przyłączy do oddziału: zwiększenie HP,morale, szybkości, do tego dochodzi Execute Komisarza
(potężny skill!), czy chwilowa nieśmiertelność u Priesta.

aha, czyli jednak nie sa tacy slabi jak mi sie wydawalo :) No ja postepuje tak: w command squad dodaje zawsze 4 priestow bo sa najsilniejsi w walce wrecz. Komisarzy dodaje do gwardzistow, zeby mieli lepsze morale, egzekucji nigdy nie robilem, nie wiedzialem co to daje :) do oddzialow ogrynow dodaje zawsze priestow. Psionikow nie buduje na ogol wcale, maja calkiem fajne blyskawice ale za duzo z tym zabawy a efekty srednie.Nie buduje tez wogole karskinow bo sa duzo drozsi a tylko niewiele lepsi od zwyklych gwardzistow.Z broni kupuje tylko granatniki, bo plazma ma niewielki zasieg. Komentarze i uwagi mile widziane. (to samo tyczy sie pojazdow o ktorych nie napisalem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2007 o 20:06, dobrakos napisał:

aha, czyli jednak nie sa tacy slabi jak mi sie wydawalo :) No ja postepuje tak: ciach


LOL - bez egzekucji ? bez psionicow ? (detekcja, zatrzymanie pojazdow) karskini slabi ??? WTF ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 20:13, Teokrata napisał:


> aha, czyli jednak nie sa tacy slabi jak mi sie wydawalo :) No ja postepuje tak: ciach

LOL - bez egzekucji ? bez psionicow ? (detekcja, zatrzymanie pojazdow) karskini slabi ??? WTF
???

mowilem ze dopiero zaczynam gre IG wiec spokojnie, do czego dobrzy sa karskini ? mnie do tej pory bardzo szybko gineli, maja duzy zasieg i moga ostrzeliwac z tylu ale w walce wrecz padaja jak muchy, od komandosow mozna by spodziewac sie czegos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 20:20, Teokrata napisał:

kto jest lepszy ? hmmm ?


Ogryn:)

A tak w ogóle,to bez karskinów jest trochę gorzej,gdyż nie biorąc ich masz 19/20limitu(Chyba,że nie bierzesz ogryńców),a GM padają jak muszy od serii z Hellgnata i nie zdążą nikogo z "komandosów" zabić:).4 priestów-dziwny pomysł,komisarz trochę pomoga,a Psyduck z umiejętnościami bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że IG nie dostała jeszcze czołgów Shadow Sword i Storm Hammer... Tylko że one SĄ MOCNIEJSZE OD BANEBLADÓW! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 22:40, Zgodo napisał:

Szkoda że IG nie dostała jeszcze czołgów Shadow Sword i Storm Hammer... Tylko że one SĄ MOCNIEJSZE
OD BANEBLADÓW! :P


Ale wtedy Gwardia byłaby bardziej nielubiana niż Nekro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrakos... wydaje mi się, że nie ma sensu robić tutaj samouczka dla gwardii :P Rozumiem, że jesteś początkującym, ale po prostu poczytaj o taktykach, pooglądaj repki a później wciel w życie to, czego się nauczysz. To moim zdaniem najlepsze wyjście i nauczysz się grać w ten sposób o wiele szybciej niż by ktoś miał Ci dawać instruktaż poprzez posty. Polecam link poniżej:

http://www.dow.rysiu.eu/forum/

Witaj w gwardii żołnierzu! Masz przes**ne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 03:22, GerBeer napisał:

dobrakos... wydaje mi się, że nie ma sensu robić tutaj samouczka dla gwardii :P


no tak, nie ma sensu pisac tego co jest juz opisane iles tam razy; no ale przynajmniej nikt mi nie zarzuci ze byl to offtop :) co do taktyk to juz sporo zastosowalem z tego co przeczytalem tu i owdzie - no i efekty sa - wczoraj wieczorem : 1 porazka i 5 zwyciestw. IG mi sie na poczatku nie podobala jak kupilem WA ale teraz zdecydowanie the best. Wkurza mnie tylko ze nie mam DC i tych heavy squadow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 05.08.2007 o 10:24, dobrakos napisał:

IG mi sie na poczatku
nie podobala jak kupilem WA ale teraz zdecydowanie the best. Wkurza mnie tylko ze nie mam DC
i tych heavy squadow...


To w co ty teraz grasz? Skoro w WA ci sie nie podobała IG a nie masz DC... pooglądaj repki ;-p No i do CSa na początku sie dodaje Psionika i Priesta :-p a nie 4xPriest... ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2007 o 13:51, Kubacube90 napisał:


To w co ty teraz grasz? Skoro w WA ci sie nie podobała IG a nie masz DC... pooglądaj repki
;-p No i do CSa na początku sie dodaje Psionika i Priesta :-p a nie 4xPriest... ;-p


caly czas tzn od ponad roku mam tylko DoW+WA. Tylko za wiele nie gralem w niego od dnia zakupu tzn przeszedlem kampanie, troche pobawilem sie roznymi rasami i tyle. Nie to ze sie nie podobalo bo jak najbardziej tylko czasu nie bylo. DC sobie kupie kiedys jeszcze, a do cs wale juz komisarza, psionika i 2 priestow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 13:55, dobrakos napisał:


>
> To w co ty teraz grasz? Skoro w WA ci sie nie podobała IG a nie masz DC... pooglądaj repki

> ;-p No i do CSa na początku sie dodaje Psionika i Priesta :-p a nie 4xPriest... ;-p

caly czas tzn od ponad roku mam tylko DoW+WA. Tylko za wiele nie gralem w niego od dnia zakupu
tzn przeszedlem kampanie, troche pobawilem sie roznymi rasami i tyle. Nie to ze sie nie podobalo
bo jak najbardziej tylko czasu nie bylo. DC sobie kupie kiedys jeszcze, a do cs wale juz komisarza,
psionika i 2 priestow :)



Ale to ci wychodzi 5 osób... a z początku możesz mieć tylko 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhhh. Mod Deamon Hunters, rasa łowcy, poziom: bardzo wysok,i 40 minut tłuczenia się tylko z j...mi orkami, szala zwycięstwa raz przechodzi na moja raz na ich strone, efekt widać na zdjęciu, po tym czasie stwierdziłem: pi....le to, nuda, i wyszedłem. Niech mi ktos na tym obrazku znaidzie choc z 4 zywe jednostki, to piwo kupie:D

20070805142419

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 14:38, sirmadman napisał:

Ehhhhhh. Mod Deamon Hunters, rasa łowcy, poziom: bardzo wysok,i 40 minut tłuczenia się tylko
z j...mi orkami, szala zwycięstwa raz przechodzi na moja raz na ich strone, efekt widać na
zdjęciu, po tym czasie stwierdziłem: pi....le to, nuda, i wyszedłem. Niech mi ktos na tym obrazku
znaidzie choc z 4 zywe jednostki, to piwo kupie:D


z 5 albo 6 jest żywych o ogólnie to niezła masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aghhh !! już wyrywam sobie włosy z głowy! Co to ma być ?! Nie mogę wejść na jakieś 80% serwerów w sieci. Cały czas tylko pisze: "Proszę czekać, trwa łączenie z grą" a później komunikat: "Nie znaleziono gospodarza.." itd.

Jest sobie serwer założony przez Polaków i chce na niego wejść to wbija się tam każdy tylko ja nie mogę. Zaznaczam ze nie mam żadnego fire walla ani włączonego antyvirusa. Nie wiem, co jest... żeby znaleźć serwer do pogrania musze szukać jakieś 30 minut zanim cos znajdę, na co będę mógł się wbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu po batalii udało się uzyskać wstep do multi DC. Powiedźcie mi jak stworzyć\doczepić się do gry sieciowej. Probowałem stworzyć grę- nawet jakiegoś klienta miałem, ale coś zagrać z nim nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 22:25, sirmadman napisał:

W końcu po batalii udałna lobby klikasz po lewej stronie "Autodopasowanie" i tasię uzyskać wstep do multi DC. Powiedźcie mi jak stworzyć\doczepić
się do gry sieciowej. Probowałem stworzyć grę- nawet jakiegoś klienta miałem, ale coś zagrać
z nim nie mogłem.



Jak już założysz albo dołączysz to musisz wcisnąć "ptaszka" po prawej od twoich kolorów i rasy. I potem wciskasz "rozpocznij gre". A jezeli do kogoś dołączasz totyklo wciśnij "ptaszka". On oznacza że jesteśgtowy do gry. A "gra na auto" polega na tym, że na lobby wybierasz po lewej stronie "Autodopasowanie" i tam wybierasz jaką rasą chcesz ty grać i jakim systemem(1v1 2v2 itd.) i "rozpocznij grę". A potem gayspy sam dobiera ci przeciwników i jak wygrasz to dostajesz punkty a jak przegrasz to tracisz ;-p
Coś jeszcze? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak napisałeś tj. Jak już założysz albo dołączysz to musisz wcisnąć "ptaszka" po prawej od twoich kolorów i rasy. I potem wciskasz "rozpocznij gre. I mi jakiś bład wywaliło, nie pamiętam jaki. Ile się srednio czeka na kogoś w auto? Jak coś wymyśle to się odezwe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować