Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 13:13, bernen napisał:

> A ja się zastanawiam jak DE mają wyciągać dusze z Tau i Nekronów skoro te dwie rasy ich
nie
> mają :P

Tau tak jak wszystkie żywe istosty mają dusze. A co do necronów to nie jestem pewien ale oni
chyba też je posiadają. Są zamknięte w ich metalowych ciałach. Necroni nie mają wolnej woli


Tau jako rasa pozbawiona jakiejkolwiek wrażliwości na Osnowe dusz nie mają. Nekronów dusze zjedli bogowie C''tan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy wiedząi wy też że eldar imba i jeszcze będzie dark eldar to już w oggóle imba do kwadratu tyko zjednoczone sił SM bedą w stanie przeciwstawić się tej potędze hahahaha :P chaos orki i necroni zostanązniszczeni przez eldarów ale dzieli SM nie dadzą się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie pojawi się sam władca nocy, którego te imperatorskie karabinki najwyżej połaskoczą:) Albo kiedy Monolit zdezintegruje te śmieszne ludzkie ciała na atomy:)

I tak BTW- zastanawialiście sie, jaką technologią dysponowaliby Nekro gdyby nie spali przez te 60 milionów lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 18:56, Xantor666 napisał:

I tak BTW- zastanawialiście sie, jaką technologią dysponowaliby Nekro gdyby nie spali przez
te 60 milionów lat?


Taką samą. Nekroni nie rozwijają się technologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde niepotrzebnie zacząłem te przechwałki. To co napisałem to miał być taki lekki żarcik. Lepiej przyhamujcie bo wkroczy budo i posypią się degrady albo upomnienia za spamowanie. Ja za takie coś już jedno upomnienie mam.
BTW
JA sie bardzo ciesze że będą WH. Jak myślicie jakie jednostki będą mieć i co zrobią z GK u SM ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:02, Dyzio Diablo napisał:

Taką samą. Nekroni nie rozwijają się technologicznie.


Dodam jeszcze, że gdyby Nekroni nie zapadli w sen, C''Tani umarliby z głodu. ;p A pytania odnoście uniwersum, zadawać w odpowiednim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:11, Dyzio Diablo napisał:

A pytania odnoście
uniwersum, zadawać w odpowiednim temacie.

O tym to ja wiem. Juz tam pytan pare zadalem. Te wcyesniejsye dotzcyzlz grz PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:34, Joannita napisał:

> A pytania odnoście
> uniwersum, zadawać w odpowiednim temacie.
O tym to ja wiem. Juz tam pytań parę zadałem. Te wcyesniejsye dotyczzlz gry PC

Sorry y u mnie jest pod klawiszem z
Cos mi sie jeblo sorry za dubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:11, bernen napisał:

Co do jednostek WH to ciekawi mnie jakie statystyki będą miały siostrzyczki i w jakie bronie
będzie można je wyposażyć


Heavy Bolter, Melta (broń AV), Flamer, MultiMelta i to chyba wszystko... a statystyki powinny być zbliżone do SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że rusza akcja"nie będzie tyranidów":).Fajnie

Z tego,co słychać,SoB fajnie się zapowiadają,a DE będą fajnie wyglądać.Oprócz tego-globalna umiejętność,miodzio.
Ale pozostaje czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 15.10.2007 o 20:33, Dyzio Diablo napisał:


Heavy Bolter, Melta (broń AV), Flamer, MultiMelta i to chyba wszystko... a statystyki powinny
być zbliżone do SM.


Ja myślę że dostaną tylko flamery i melty. W końcu relic twierdzi że chce żeby rasy typu SM , chaos a teraz także WH się jak najbardziej różniły dlatego ukierunkują siostry do walki strzeleckiej na małe odległości a melty i flamery się do tego idealnie nadają. A prz okazji czemu w DoW ie w ogole nie była dostępna melta ??? Przydałaby sie np. raptorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:38, bernen napisał:

Przydałaby sie np. raptorom

Bardziej IG. Jako jedyna dostępna dla piechoty broń AV. Tak też zresztą było w DCPro i innych modyfikacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Masz racje ale raptorom również. Chłopaki są dobre przeciw piechocie ale przeciwko pojazdom są bezbronni ;( A w figurkowcu są melty i raptom żaden pojazd niestraszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:38, bernen napisał:

A prz okazji czemu w DoWie w ogole nie była dostępna melta ??? Przydałaby sie np. raptorom


Melta była ale w jakimś tam modzie (niejednym) W sumie Melta nie pasuje do SM (mają te swoje RL) a dla IG wydaje się za ciężka.

WH to modyfikowane genetycznie kobiety tak jak SM czy bardziej zbieranina ludzi jak IG ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:45, Kerigun napisał:

> A prz okazji czemu w DoWie w ogole nie była dostępna melta ??? Przydałaby sie np. raptorom


Melta była ale w jakimś tam modzie (niejednym) W sumie Melta nie pasuje do SM (mają te swoje
RL) a dla IG wydaje się za ciężka.

WH to modyfikowane genetycznie kobiety tak jak SM czy bardziej zbieranina ludzi jak IG ??


Zmodyfikowane genetycznie kobiety jednak w mniejszym stopniu jak SM. A co do ciężkości melty to broń szturmowa jak plasam guny czy flamery gwardzista nie miałby problemu z udźwignięciem jej. Ciężką odminą melty jest multi melta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:45, bernen napisał:


Masz racje ale raptorom również. Chłopaki są dobre przeciw piechocie ale przeciwko pojazdom
są bezbronni ;( A w figurkowcu są melty i raptom żaden pojazd niestraszny :)


Wtedy to byłaby jednostka dobra na wszystko, patrz NW z DC 1.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:45, Kerigun napisał:

a dla IG wydaje się za ciężka.

Nie każdy typ broni jest potwornie ciężki. Bronie mają różne wersje wielkościowe. Jak np. plasma SMa i plasma IG. Ta sama broń, a wielkości różne.

Bernen-> I co jeszcze? Raptor > All?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować