Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 17:43, Teokrata napisał:


> Nie zakładaj ankiet pls.

dlaczego ? to nie ja oddalem te 48 glosow tylko WY - forumowicze ;-PPP

Jaka jest NAJSŁABSZA ARMIA w grze Warhammer 40.000 Dawn of War- Soulstorm ?

* Chaos Space Marines
2%1 głos
* Dark Eldars
4%2 głosy
* Eldars
8%4 głosy
* Imperial Guards
18%9 głosów
* Necrons
6%3 głosy
* Orkz
8%4 głosy
* Sisters of Battle
18%9 głosów
* Space Marines
16%8 głosów
* Tau Empire
16%8 głosów

Suma oddanych głosów: 48


nie obraz sie ale to forum jest polskim odpowiednikiem relicforums. duzo ludzi sie tu wypowiada, ale pojecie jakiekolwiek o grze ma niewielu. po prostu graja 4 fun, sporo timowek i chwala im za to. tau slabe? dlaczego wiec w 1. polfinale opening cupa 2 gry to byly tau mirrory, a 3ci ig - tau i tau wygralo? na pewno wybrali specjalnie tau, zeby pokazac jak oni umieja nim grac. przyklady mozna mnozyc. tau nie dostalo prawie zadnych nerfow do jednostek samych w sobie, glownie do czasu ich powstania albo ceny.
jedyna slabsza armia w ss sa na dzis dzien nekroni, maja faworyzujace mu, ale maja ich mniej niz inne armie i na wielu mapach nie moga walczyc o mape. jak to powiedzial "twoj bohater" gen chaos - nerf dla ekonomii i dla jednostek to bylo za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2008 o 17:58, Dyzio Diablo napisał:

> dlaczego ? to nie ja oddalem te 48 glosow tylko WY - forumowicze ;-PPP

Tak się fajnie składa, ze większość osób wypowiadających się tutaj nie ma pewnie więcej
jak 1150. Czyli - ich pojęcie o grze (i balansie) jest zerowe. Albo bliskie zeru. Niestety.


ty tez nie jestes nawet w polscej czolowce wiec jakie masz prawo negowac zdanie innych ?
po tym jak sprawdzales czy 10 raptorow pokona 5 hellionow wiem ze nie masz pojecia o grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2008 o 18:07, McGr3g napisał:

nie obraz sie ale to forum jest polskim odpowiednikiem relicforums. duzo ludzi sie tu
wypowiada, ale pojecie jakiekolwiek o grze ma niewielu. po prostu graja 4 fun, sporo
timowek i chwala im za to. tau slabe? dlaczego wiec w 1. polfinale opening cupa 2 gry
to byly tau mirrory, a 3ci ig - tau i tau wygralo? na pewno wybrali specjalnie tau, zeby
pokazac jak oni umieja nim grac. przyklady mozna mnozyc. tau nie dostalo prawie zadnych
nerfow do jednostek samych w sobie, glownie do czasu ich powstania albo ceny.
jedyna slabsza armia w ss sa na dzis dzien nekroni, maja faworyzujace mu, ale maja ich
mniej niz inne armie i na wielu mapach nie moga walczyc o mape. jak to powiedzial "twoj
bohater" gen chaos - nerf dla ekonomii i dla jednostek to bylo za duzo.


ja nie twierdze ze Tau czy IG jest slabe tylko ze tak jest postrzegane np na tym forum ale takze na innych - Tau w dobrych rekach jest barddzo dobre i nie polega na spamowaniu Fire Warriorow...
i masz racje - szanuje generala chaosa i jego zdanie ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochany pan General Chaos to mego abuser. Walnie sobie tower w bazie i spam, abuse, gwałt i mord, a potem przemoc i malaria. Teraz kiedy "necron has been nerfed to hell" (czyt. nie jest już mega imba) przerzucił się na Dark Eldar''a... zobaczymy co zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 18:55, Althano napisał:

Kochany pan General Chaos to mego abuser. Walnie sobie tower w bazie i spam, abuse, gwałt
i mord, a potem przemoc i malaria. Teraz kiedy "necron has been nerfed to hell" (czyt.
nie jest już mega imba) przerzucił się na Dark Eldar''a... zobaczymy co zdziała.


hehehe ;-))) gwalt i mord przemoc i malaria - to jest wlasnie warhammer ];->>>
jedno jest faktem - general chaos ma jakies wyniki i dobrze zna ta gre ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 18:55, Althano napisał:

Kochany pan General Chaos to mego abuser.

Skoro to tylko abuser to czemu nie powtórzysz jego wyczynu??
Też nie przepadam za nim, ale tego że grał dobrze to nie możesz negować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opowiedz jest prosta. Bo tak nie umiem :) nie ważne czy to pure skill czy abuse only nie umiem tak necronem jak on. Co do jego skill''a nic nie mam, ale tak jak Ty nie przepadam za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 18:38, Teokrata napisał:

ty tez nie jestes nawet w polscej czolowce wiec jakie masz prawo negowac zdanie innych
?


Nie, nie jestem w polskiej czołówce, jednak i tak gram dużo lepiej niż lwia część tego forum. I mogę negować zdanie innych jeśli ewidentnie się mylą, i tym samym wprowadzają innych w błąd.

Dnia 24.04.2008 o 18:38, Teokrata napisał:

po tym jak sprawdzales czy 10 raptorow pokona 5 hellionow wiem ze nie masz pojecia o
grze...


Tu sprawa jest prosta - nigdzie nie podałeś ile Raptów radzi sobie z Hellionami. Więc skoro ta zagwozdka była niesprecyzowana, mogłem pozwolić sobie na "gdybanie".
I mam pojęcie o grze, większe od Ciebie. M.in. dlatego, że nie kieruję się wyłącznie teorią, i nie zasłaniam się idiotycznymi wymówkami "skąd wiesz, że jesteś lepszy ode mnie, skoro ze mną nie grałeś?" w momencie gdy sytuacja jest jasna jak Słońce. Nie snuję demagogii, i nie dowiaduję sie jak grać na podstawie paczki repów, na których ktoś pokonuje graczy słabszych od siebie. Nie staram się pouczać ludzi którzy grają lepiej ode mnie, lepiej znają daną rasę itp. Krótko mówiąc - nie pieprz. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka walka nie będzie miała końca. Nikt nie odstąpi. Po prostu umówicie się na mecz kiedyś i wyjdzie kto lepiej zna tę grę :) napisałem "kiedyś" bo Teokrata jest obecnie poza zasięgiem, aby zagrać (chyba, że się coś zmieniło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 21:17, Farmer Widomo napisał:

Mógłbym prosić o jakieś wskazówki dotyczące grą necronami ?Jak szybko rozbudować armie
, jakie jednostki budować , jakich fortyfikacji używać.

Z góry dziękuje.


Proponuje popytać na http://dawnofwar.pl bo tutaj raczej nie ma dobrych Nekronów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie nekrona
to trzeba nim umiec grac, na wyzszym poziomie gry jak cie przetechuje to jest bagno, bo nekron za szybko nie zatechuje bo musi rozwinac "nekronomie"
teokrata jestli wuazasz ze SM potrzebuje masy taktikali i jedzie wszystkich to zacznij nimi grac, przekonasz sie ze to nie jest tylko "masa" taktikali (facepalm.jpg)
odnosnie IG, sa przepakowana nacja ktora wymaga sredniego skilla, 3xgm+cs+commie, jedziemy do t3 gdzie idziemy w std i abusujemy karskin+ogryni
eldar jest najbardziej imba w SS moim zdaniem, jesli mamy uber micro, dobre opanowanie to wszystko pojedziemy
a co do Tau i nie tylko spamu FW masz racje
jeszcze TC+snare trapy i uzywamy vespidow, i nagle robimy t4, crissysy i hammerheady
tau zbytnio sie nie zmnienilo

GenChaos nie jest uber zajebisty, nekronem b.dobrze gral , innymi nacjami niezle gra, sam z nim pogrywam ^^ ale co to DE to by mogl jechac na bike''ach ktore sa w tym patchu mocno przepakowane i wymagaja niezlego nerfa

w chwili obecnej najbardziej bym sie sugerowal Triviumem/Santiago4ever/Servantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem bardzo dużo w multi (a od pewnego czasu w ogóle nie gram), ale na pewno nekron nie ma łatwo. Zwłaszcza w porównaniu do Dark Crusade, a tego co jest obecnie. Najgorzej zwłaszcza było wygrać z tau. Jeśli tau utrzyma Fire Warriorów poza zasięgem nekron warriorów to robią z nimi co chcą. Bardzo skuteczny rush we wczesnej fazie gry, jeśli tau nie pozwoli nekronom za bardzo się rozwinąć. Krótko mówiąc nekron teraz wcale nie ma lekko i nie już aż taką prostacką rasą, jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w DC nekron jechal Tau jak chcial
nie bylo zadna sztuka rozwalic w DC Tau nekronem
gra konczyla sie po 8 min

jedynym problemem bylo emeraldriver/outer reaches

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:29, Dyzio Diablo napisał:

> ty tez nie jestes nawet w polscej czolowce wiec jakie masz prawo negowac zdanie
innych
> ?

Nie, nie jestem w polskiej czołówce, jednak i tak gram dużo lepiej niż lwia część tego
forum. I mogę negować zdanie innych jeśli ewidentnie się mylą, i tym samym wprowadzają
innych w błąd.

> po tym jak sprawdzales czy 10 raptorow pokona 5 hellionow wiem ze nie masz pojecia
o
> grze...

Tu sprawa jest prosta - nigdzie nie podałeś ile Raptów radzi sobie z Hellionami. Więc
skoro ta zagwozdka była niesprecyzowana, mogłem pozwolić sobie na "gdybanie".
I mam pojęcie o grze, większe od Ciebie. M.in. dlatego, że nie kieruję się wyłącznie
teorią, i nie zasłaniam się idiotycznymi wymówkami "skąd wiesz, że jesteś lepszy ode
mnie, skoro ze mną nie grałeś?" w momencie gdy sytuacja jest jasna jak Słońce. Nie snuję
demagogii, i nie dowiaduję sie jak grać na podstawie paczki repów, na których ktoś pokonuje
graczy słabszych od siebie. Nie staram się pouczać ludzi którzy grają lepiej ode mnie,
lepiej znają daną rasę itp. Krótko mówiąc - nie pieprz. :p



Mmmm...rozpływam się w ustach, a nie w dłoni. Punkt za styl. Hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 07:39, Rantrave napisał:

w DC nekron jechal Tau jak chcial
nie bylo zadna sztuka rozwalic w DC Tau nekronem
gra konczyla sie po 8 min

jedynym problemem bylo emeraldriver/outer reaches



A i tak, nekronów i tau rozwalają Space Marines... He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2008 o 19:29, Dyzio Diablo napisał:

Tu sprawa jest prosta - nigdzie nie podałeś ile Raptów radzi sobie z Hellionami. Więc
skoro ta zagwozdka była niesprecyzowana, mogłem pozwolić sobie na "gdybanie".
I mam pojęcie o grze, większe od Ciebie. M.in. dlatego, że nie kieruję się wyłącznie
teorią, i nie zasłaniam się idiotycznymi wymówkami "skąd wiesz, że jesteś lepszy ode
mnie, skoro ze mną nie grałeś?" w momencie gdy sytuacja jest jasna jak Słońce. Nie snuję
demagogii, i nie dowiaduję sie jak grać na podstawie paczki repów, na których ktoś pokonuje
graczy słabszych od siebie. Nie staram się pouczać ludzi którzy grają lepiej ode mnie,
lepiej znają daną rasę itp. Krótko mówiąc - nie pieprz. :p


caly czas mowilem 1 hellion na 1 raptora 60 req na 60 req - to chyba logiczne dla kogos kto zna gre ?
moze cie zmartwie ale jak grajac glownie eldarami mozesz sie znac na chaosie czy dark eldarach ?
watpie zebys mial wieksze pojecie o tej grze ode mnie, gdyz to co mowie jest poparte, jak slusznie zauwazyles, teoria, obejrzanymi replayami oraz kilkoma setkami gier na sieci, co ci niestety umknelo - wiem ze duzo grasz na auto i masz calkiem niezle micro ale uwierz mi - dobra znajomosc gry rowniez bardzo sie przydaje ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2008 o 23:27, Rantrave napisał:

GenChaos nie jest uber zajebisty, nekronem b.dobrze gral , innymi nacjami niezle gra,
sam z nim pogrywam ^^ ale co to DE to by mogl jechac na bike''ach ktore sa w tym patchu
mocno przepakowane i wymagaja niezlego nerfa

w chwili obecnej najbardziej bym sie sugerowal Triviumem/Santiago4ever/Servantem


tutaj zaszło chyba kolejne nieporozumienie - kolega napisał, że ZACZYNA grać w DOWa i szuka dla siebie armii zatem moje wypowiedzi byly odpowiedzia na jego posta i dotyczyły siły czy łatwości grania przy skillu początkujacego a nie kogoś kto potrafi harrashować command squadem czy microwac tacticalami...
genneraIchaos nie jest dla mnie jakas wyrocznia - po prostu uwazam ze warto uczyc sie od innych...
btw za servantem na przyklad tez nie wszyscy przepadaja ;-P tak to juz jest kiedy sie komus nakopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować