Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2008 o 17:06, Budo napisał:

/.../

Ja po prostu olałem tę grę, mimo że zaje mi się podoba. aha i to Wy ponosicie konsekwencje
olewactwa w pierwszym rzędzie... (a w zasadzie my, czyli gracze).


Czyli jak? Niedopracowany produkt boli, fakt ale nie cierpię przez to żadnych katuszy. Ot, zrobiłem sobie przerwę i odpocząłem od serii przez ostatnie 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

I po to wydajesz swoje pienądze, żeby odpoczywać od pozycji? No tak nie powinno być, a DoW to wg mnie przykład ekstremalny... przy odrobinie pracy i zaangażowania możnaby z tej giery zrobić najlepszego rtsa sci-fi... a tu co. Płacisz, po czym dostajesz gre z taką ilością bugów, że łomatko, a czekanie n patcha zajmuje xx miesięcy. w tym czasie, albo robisz sobie przerwę, albo męczysz się z imbami i niezbalansowaną rozgrywka, oraz bugami... no wg mnie to niezdrowe :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie grasz sobie z kolegami którzy nie są abuserami ;) Albo ćwiczysz micro by być takim uber pr0, żeby nawet imby ubijać ;)
Ja raz nawet prawie rozwaliłem sob używający icon buga, ale że to było 2v2, a gościa z teamu kickło (chodź dalej "żył") to na 2 nie dałem rady ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 17:13, Draxvoxdor napisał:

Przy tych wszystkich spamerach FW, i sistkach na qsie?;P


Jak się ma choć średnie pojęcie o grze, to 1300 wpada niezauważone. Zwłaszcza w SS. Nabiłem DE 1326 w jedno popołudnie, i spotkałem może ze dwóch średniej jakości graczy. Żenua.
A bug abuserów nie ma aż tak dużo - ja spotkałem tylko jednego. Zginął marnie. :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze 2 razy, raz ubiłem, drugi raz bym ubił, ale (patrz wyżej) gościa z teamu kickło ;(
Zazwyczaj unikam tego pisząc no sob or kick ;D
BTW: Czemu forum spamu nie mogę odpalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 17:25, Draxvoxdor napisał:

Ja ze 2 razy, raz ubiłem, drugi raz bym ubił, ale (patrz wyżej) gościa z teamu kickło
;(
Zazwyczaj unikam tego pisząc no sob or kick ;D


Więcej grania na auto, plz. Auto - wbrew pozorom - nie gryzie. ;d

Dnia 17.09.2008 o 17:25, Draxvoxdor napisał:

BTW: Czemu forum spamu nie mogę odpalić?


Forum jest obecnie przenoszone, i na razie nie będzie działać. Do wieczora powinno być wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Akurat do niego wróciłem zassałem stos dodatków i łupię comp stompy :D W zasadzie jest jeden bug który pieni mnie na potęgę - czas ładowania map uległ chyba potrojeniu...

Na dobra sprawę więcej czasu nad SS spędziłem robiąc lokalizację niż grając. :D Mam nadzieję, że po patchu sytuacja się poprawi. Nie usprawiedliwiam Relica bo ich opieszałość jest oczywista, ale nie będę też darł szat (i gęby) tudzież prowadził akcji protestacyjnej bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 17:29, Dyzio Diablo napisał:

Forum jest obecnie przenoszone, i na razie nie będzie działać. Do wieczora powinno być
wszystko ok.


Nie do końca. Okaże się czy MinT da radę wygryźć aktualną bazę. Zanim postawimy forum na nowym serwie proponowałbym meeting na GG i ustalenie kilku spraw co by uniknąć takiego bajzlu jak ostatnio (admini zmieniający się jak w kalejdoskopie itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo super. Też grywam w C&C3 ale twój post to chyba jakiś romantyczny bunt przeciwko rzeczywistości.

To temat o DoW -> D-A-W-N o-f W-A-R. Nie CnC -> C-O-M-M-A-N-D a-n-d C-O-N-Q-U-E-R...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 18:36, Draxvoxdor napisał:

Może sobie chaosem pogram trochę, bo naoglądałem się tyle replayów że przeciwnik mi niczym
nowym nie wyskoczy ;D


Obejrzeć repa to jedno, zagrać w tym samym stylu to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:12, Lord Avatar napisał:

/.../

Dimmu Borghir ma taki fajny kawałek - Burn in Hell :]

Nom, tylko to cover Siostrzyczek Miłosierdzia jest. ^^ (tak btw)

A co bym spamu nie siał to się zapytuję - changelog jakowyś podany jest może? Jakiś link ktoś zapoda? Bo namiar na DoW Sanctuary mi nie odpowiada (konta tam nie mam;])

P.S. Borgir profanie! BORGIR!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... dawno dawno w przyszłości. W pewien lipcowy piątek... ^^
Ech jedno jest pewne - albo zarżną SS na wieki, albo go trochę zreanimują... W świetlaną przyszlość tytułu już nie wierzę... Najbardziej boję się wtopy w stylu - naprawiliśmy kilka bugów ale zostawiliśmy "niechcący" jakiegoś mega syfa (harli bug or something)... Cóż... Cierpliwość jest cnotą...

<waiting mode on>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 22:14, ChrisBgnr napisał:

kilka bugów ale zostawiliśmy "niechcący" jakiegoś mega syfa (harli bug or something)...

Hy jak by zostawlili buga harliego to by było nawet dobrze, bo jak to naprawią (a naprawią) to będzie niezabijalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 17:13, Budo napisał:

/.../

I po to wydajesz swoje pienądze, żeby odpoczywać od pozycji? No tak nie powinno być,
a DoW to wg mnie przykład ekstremalny... przy odrobinie pracy i zaangażowania możnaby
z tej giery zrobić najlepszego rtsa sci-fi... a tu co. Płacisz, po czym dostajesz gre
z taką ilością bugów, że łomatko, a czekanie n patcha zajmuje xx miesięcy. w tym czasie,
albo robisz sobie przerwę, albo męczysz się z imbami i niezbalansowaną rozgrywka, oraz
bugami... no wg mnie to niezdrowe :F



ta gra biorac pod uwage sceny, ligi i nagrody, jest druga na swiecie w gatunku strategii z kosmitami... moglabyc czyms znacznie lepszym, to fakt, zaluje bardzo ze przez rerikowe olewactwo i zle decyzje w designie dodatkow sie tak nie stalo. mimo to jedynie starcraft jest klawszy, a cnc jest co najwyzej na tym samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować