Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

tzn. najpierw problem zglosilem wlasnie tym formularzem, o którym pisze Grizzly.
ale pozniej juz wymiana maili odbywala sie z pomoc@gram.pl
bo tez musialem skanowac swoj klucz do weryfikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 08:25, Teokrata napisał:

o LOL ;-))) Ci niewidzialni zwiadowcy IG, ta umiejetnosć biegania oraz cieżka piechota
ala Mroczni Żniwiarze... Te gwardzistki z mieczami energetycznymi ;-))) IG podobnie jak
Eldarzy ma niewidzialne bazy i teleportuje się po mapie a wszystkie ich pojazdy skaczą,
czy tak ? możliwość uzbrojenia Guardianów w granatniki oraz karabiny plazmowe tak jak
Gwardzistów - toż to dopiero IMBA - nie nie nie nie - IG wogóle nie jest podobne do Eldarów
!!!

Wybacz, nie grałem w nic oprócz DoW, a tam Gwardia Imperialna jest słaba troszkę... no nic, zamówię kiedyś dodatek i sam się przekonam. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem tym formularzem (swoją drogą, po kiego grzyba dxdiag do takiego problemu, no ale nic, wklejiłem pusty plik :)), mam nadzieję że sprawa zostanie załatwiona szybko. A tymczasem wracam do Dark Crusade, mam nadzieję że nie będzie mi się już wieszać tuż przed ładowaniem mapy w trybie single (zainstalowałem patcha 1.20).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 20:45, Draxvoxdor napisał:

Ktoś by pograł ze mną w SS? Chętnie bym się od was nauczył czegoś(i znając mój pr0fesjonalizm
nabił wam staty);P.


http://spam.oz.pl/
Zarejestruj się i zagaduj tutaj, ostatnio w sumie wróciłem do SS i mógłbym coś pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 20:51, Mroku21 napisał:

> Ktoś by pograł ze mną w SS? Chętnie bym się od was nauczył czegoś(i znając mój pr0fesjonalizm

> nabił wam staty);P.

http://spam.oz.pl/
Zarejestruj się i zagaduj tutaj, ostatnio w sumie wróciłem do SS i mógłbym coś pograć.


hmmm może ja też się podłącze w tym tygodniu do Soulstorma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 22:38, Draxvoxdor napisał:

Dobra, postaram się, coś nie mogę się zarejestrować, jutro spróbuję ;D


Chodz chodz. Tylko zachowuj sie przyzwoicie na forum mojego klanu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ktoś wie skąd mogę wziąć odgłosy z DoW''a , bo z wyciąganiem ich z gry mi nie idzie. A pilnie potrzebuję !!!
Proszę o szybką odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oświeci mnie ktoś jak wpisać te kody http://www.cheatarena.pl/kody-do-warhammer+40k:+dawn+of+war+dark+crusade,kody,pc,1.h tml ? Uruchomiłem grę z parametrem -dev, mogę otworzyć konsolę i pisać w niej, ale za grzyb nie mogę w niej wklepać tego "_", przez co kody nie działają...

EDIT: konkretnie to chodzi mi o kod do pokazania całej mapy bez mgły, tak żebym mógł na pocżątku misji ocenić czy w ogóle mam jakieś szanse (gram w Dark Crusade) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 17:35, player000 napisał:

ten znaczek którego Ci brakuje jest na klawiszu między 0 ) i =+ czyli razem z pauzą
a uzyskuje sie go wciskając ten klawisz z shiftem


WIEM gdzie on jest, sęk leży w tym, że kiedy go wklepuje w konsoli to widać go tak jak spację (czyli w ogóle) i prawdopodobnie dlatego nie działają mi kody. A może próbuję wpisać nie te co trzeba? Podajcie no kody na odkrycie całej mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory myślałem że gwardia to słaba rasa, a gwardziści to mięso armatnie. Obejrzałem pare replayów, zobaczyłem jak kolega nią gra. I co? Gramy sobie 2v2, po kilku minutach necron mi wjeżdża z lordem, necron warriorami a chwilę potem FO. I wybiłem wszystko 3 składami gwardzistów i potem rozwaliłem mu bazę razem z orkiem ^^. Gwardia to świetna rasa, trzeba tylko umieć nią grać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 19:43, Dyzio Diablo napisał:

> Podajcie no kody na odkrycie całej mapy.

Kody nie działają w kampanii.

a są jakieś kody do dowa ? :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 20:21, Iroks1 napisał:

> > Podajcie no kody na odkrycie całej mapy.
>
> Kody nie działają w kampanii.
a są jakieś kody do dowa ? :E


Są... Tylko trzeba ustawić w opcji potyczki albo multi oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować