Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Przepraszam, że post pod postem ale:

W DoW DC natywna jest obsługa kompresji tekstur...
Z moich danych wynika, że DoW i WA nie korzystały z tego w takim stopniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie tłumaczyli nazw bo mnie krew zalewa jak odpale czasem czyste DoW. Grałem w figurkowego Młotka 40k i "tłomaczenie" by CDP mnie strasznie razi, po co tłumaczyć nazwy własne????!! Toż to chyba "Łozin" maczał w tym palce :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:58, Diachi napisał:

Tłumaczyli raz, tłumaczyli drugi, będą tłumaczyli jeszcze raz...


Też mi się tak wydaje. Będą tłumaczyć te nazwy własne we wszystkich dodatkach ponieważ tłumaczyli jest w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurząjące jest to czekanie, mamy prawie październik i żadnej oficjalnej info na temat premiery DC w Polsce. Czy to aby normalne?? bo mi coś takiego nie kojaży się z podejściem poważnej i prężnie działającej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA WAŻNE:)
jak przeczytacie zrozumiecie:D

There were a number of issues for the split release, and none of them are really good excuses on our part. Localization can be an absolute bear, ans with the huge number of voice lines in CoH, it was not easy. We had ratings issues with some of the territories (especially Germany even though they were awesome to work with.) I think part of the reason for the UK version being delayed was to not be heavily gray marketed in the other European territories. Hopefully we can get our act together on the next release and do it simultaneously.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 22:04, Diachi napisał:

UWAGA WAŻNE:)
jak przeczytacie zrozumiecie:D

There were a number of issues for the split release, and none of them are really good excuses
on our part. Localization can be an absolute bear, ans with the huge number of voice lines
in CoH, it was not easy. We had ratings issues with some of the territories (especially Germany
even though they were awesome to work with.) I think part of the reason for the UK version
being delayed was to not be heavily gray marketed in the other European territories. Hopefully
we can get our act together on the next release and do it simultaneously.


niby kumam angielski ale nie dotego stopnia zeby rozumiec dokladnie co tu pisze:P
jedyne co rozumie to to ze duzo do przetlumaczenia jest, niemiecka wersja jest najgorsza do zrobienia no i cos z europa ale tego akurat nie rozumiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:46, Diachi napisał:

http://www.gpstore.co.nz/images/products/lg1521961.jpg

PATRZCIE, czy sądzicie, że GRAM.pl też nam zrobi taki prezent???

Hm, mnie ciekawi ile jest tam tych płyt. Na okładce pisze, że DVD, więc możliwe, że wszystko udało im się wcisnąć na jedną. W każdym razie duże ułatwienie przy instalacji by to było, brak żonglerki CD ;) Mam nadzieję, że Antologia zawiera wszystkie poprzednie patche. Jestem za tym, aby CDP to by wydał, chociaż na razie nic nie jest pewne. Jeśli CDP w niedługim czasie ogłosi, że są takie plany to być może wstrzymam się z kupieniem DC i poczekam na Antologię (o ile odstęp czasowy nie będzie duży i o ile w ogóle to u nas wyjdzie ;)). A tak przy okazji - jest w ogóle jakieś info na temat premiery tej Antologii na świecie? Czy to wyjdzie mniej więcej równo z DC, czy to jakaś odległa zapowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że trudno jest zrobić, aby wyszło wszędzie tego 9 bo tumaczenia sporo problemów robią... Specjalnie niemiecka wersja. No i w UK będzie później DC by nie było przerzutów gry z UK na inne kraje europejskie. Ale na całe szczęście można działać razem i uda się to na raz.

to tak streszczone o co chodzi:)

ps. ten angieski taki trudny nie jest, a może to ten kanadyjski akcent:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 17:59, Czedwik napisał:

Oby tylko CDP miał tą edycję na względzie. A tak na marginesie to czy w ogóle wiadomo kiedy
wyjdzie ta Antologia w USA lub Europie?


Gdzieś słyszałem ,że pod koniec października... ale gdzie nie mam pojecia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 18:27, Dyzio Diablo napisał:

> Oby tylko CDP miał tą edycję na względzie. A tak na marginesie to czy w ogóle wiadomo
kiedy
> wyjdzie ta Antologia w USA lub Europie?

Gdzieś słyszałem ,że pod koniec października... ale gdzie nie mam pojecia :P.



Nom a dokładnie słyszałem o dacie 26 października ale to w chyba w Australii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 18:30, fish13 napisał:

Nom a dokładnie słyszałem o dacie 26 października ale to w chyba w Australii


Możliwe ale głowy nie dam... słyszałem też ,że 26 ma być premierą DC w Australii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować