Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 18:56, Dyzio Diablo napisał:

> Ciekawe :D:D:D:D

Co jest takie ciekawe??? :)



Wiele rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 19:39, Astmatyk napisał:

Oooo Paramilitary Christmas to cos co lubie najbardziej :D Temat sledze, na pewno sie zjawie.
W koncu musze sie odegrac na Dyziu, ktory milenia temu znieslawil moj zakon w pewnym turnieju.


Chodzi co o TEN turniej o którym istnieniu nikt nie pamięta? Z chęcią rozegram z tobą pojedynek na śmierć i życie jeszcze raz... możesz być pewien ,że będę czekać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:20, Budo napisał:

btw co do mojego problemu sądzicie że to wina porysowanych płytek?


Możliwe, ale czy nie są one objęte gwarancją?? Dowiedz się, bo może jak je wyślesz to Ci wymienią w CDP... Chociaż pytanie czy warto za 20zł robić cyrk?

A co do świąt na Kronusie to ja też jestem chętny i myślę, że od jutra do wtorku będę w stanie się pojawić na meczyk czy dwa czy tam dwadzieścia - już dawno nie grałem na sieci to i miło będzie trochę poszpilać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 19:49, ChrisBgnr napisał:

Możliwe, ale czy nie są one objęte gwarancją?? Dowiedz się, bo może jak je wyślesz to Ci wymienią
w CDP... Chociaż pytanie czy warto za 20zł robić cyrk?


Heh, koszt wysyłki to 16 zł, więc sie nie opłaca, polecę jutro do empiku i wydam znowu te dwie dychy, moja strata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie zazwyczaj błędów u swoich się nie widzi. Co jest imba u Tau prócz flamerów Crisisów? (tak wiem, że spalenie budynków w parę sec jest przesadzone ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:20, Budo napisał:


Proponuję
Warhammer 40k DoW, Winter Assault i Dark Crusade.
Albo
Warhammer 40k Dawn of War + dodatki


Warhammer 40k - Dawn of War, Winter Assault & Dark Crusade - i wszystko jasne !!! nie każdy zna skróty, nie każdy wie, że Dawn of War ma dwa dodatki itd., itp. zaś sam warhammer nie wystarczy bo nie wiadomo czy fantasy czy 40.000, nie wiadomo też o którą grę chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 20:37, gloody napisał:

Własnie zazwyczaj błędów u swoich się nie widzi. Co jest imba u Tau prócz flamerów Crisisów?
(tak wiem, że spalenie budynków w parę sec jest przesadzone ;))

Ja tam nie narzekam, a nawet chwale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 20:38, Astmatyk napisał:

Kurde bele, zlota kolekcja DoW..... 3 plytki dvd.... ajjjajajajajajajaj. Ladnie to sie prezentuje..cholerka
no chyba sobie kupie :P


A kup se kup, ja trochę wtopiłem bo kupiłem sobie WA za 40 zł z gram.pl, a teraz jeszcze musze kupić podstawkę za kolejne 20 bo mam styrane płyty, dołożyłbym 30 i miałbym gold edition ;]
Trudno sie mówi, ale na dc jeszcze przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 20:42, Budo napisał:


A kup se kup, ja trochę wtopiłem bo kupiłem sobie WA za 40 zł z gram.pl, a teraz jeszcze musze
kupić podstawkę za kolejne 20 bo mam styrane płyty, dołożyłbym 30 i miałbym gold edition ;]
Trudno sie mówi, ale na dc jeszcze przyjdzie czas.

No ja mam stara zlota edycje (Dow+WA) i premierowa DC, ale kurde nie wiem czy nie sprzedam i nie kupie sobie golda. Bo na dvd jest i vogle pudelko mi sie bardziej podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie, bo sam gram Tau. Ale jak już karcę Nekronów, którzy są mega imba to chciałbym się dowiedziec co takiego złego u Tau jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha, mam DC w końcu. No i zacząłem blaszakami. Faktycznie przegięci w kosmos. Wojownicy za darmo, jednostki rozwalające budynki w mig, nawet jak teoretycznie nie powinny. Monolit - spodziewałem się że go bardziej wykoksują. Jest fajny, mocno bije, ale jednak fakt, że jak za mocno oberwie to wraca do bazy i staje się znowu nieczynny nieco go balansuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:37, Bambusek napisał:

- spodziewałem się że go bardziej wykoksują. Jest fajny, mocno bije, ale jednak fakt, że jak
za mocno oberwie to wraca do bazy i staje się znowu nieczynny nieco go balansuje.


??? Przeraziłeś mnie tym tesktem - gdyby Monoli byłby bardziej "wykoksowany" to... no nie wiem, nawet tego sobie wyobrazić nie umiem... Monoli jak "oberwie", owszem wraca do bazy ale takie rzeczy zdarzają się tylko u kompa na easy?;] W praktyce wyprodukowanie Monolitu=GG, chociaż zazwyczaj kiedy Necro mają Monolit to nie mają go do kogo posłać bo ciała ich wrogów już dawno robaki zjadły;]

I teraz takie moje małe przemyślenie - potyczki z Necro są najmniej "ekscytujące" pod względem taktycznym - tutaj od początku wiadomo jak się potoczy bitwa - Necro biorą na przetrzymanie rusha i wejście w T2 i jechane frontalny atak, a przeciwnik ma szansę wykazać się tylko w początkowej fazie gry... Over... Ktoś zan jakiś inny wariant takiego starcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tau
Flamery Crisisów - 0 sec reload. Odpimpowany w kosmos dmg.
Krootox - OGROMNA ilość punktów życia oraz pancerz na który nie ma countera (oprócz Grey Knights - oni są dobzi przeciwko demonom), brak capów.
Vespidzi - Tego nie trzeba nikomu tłumaczyć...
Devilfishe - śmieszny koszt produkcji, bardzo krótki czas produkcji w porównaniu do całkiem niezłego dmg i niewidzialności.
Drony - drużyny dronów w trakcie wykopywania się zadają dmg przybliżony do Earthshakera. Wystarczy podlecieć pod wojsko przeciwnika i zakopywać <-> odkopywać drony. Rozrzuca wszystko w cholere i zadaje potężny dmg.
Tau Commander - generalnie to snare trap spam. Wyrzutnia rakiet mogłaby mieć dłuższy czas przeładowania (bo tak to jak zacznie strzelać to jednostka jest wyłączona z gry tak nią rzuca)
Fire Warriorzy - zomfguberwtfwymiatacze. Gdy zbierzesz większą ich ilość to w praktyce żaden oddział piechoty nie jest w stanie podejść na odległość strzału. Ich spam jest zabójczy.
Honor Guard - wtfpwned. Nie mają capa, więc Ethereal może ich naspamować cały cap, a mają oni NAJWIĘKSZY zasięg w całej grze + duży dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:52, ChrisBgnr napisał:

I teraz takie moje małe przemyślenie - potyczki z Necro są najmniej "ekscytujące" pod względem
taktycznym - tutaj od początku wiadomo jak się potoczy bitwa - Necro biorą na przetrzymanie
rusha i wejście w T2 i jechane frontalny atak, a przeciwnik ma szansę wykazać się tylko w początkowej
fazie gry... Over... Ktoś zan jakiś inny wariant takiego starcia?


Tak. To my musimy trzymać Nekrona w szachu. W przypadku Gwardii to rozstawienie HWT w strategicznych miejscach. GMi z Komisarzem i plazmami to konieczność na FO. 2 Basiliski potrafią przesądzić o losach bitwy z Nekronami. Praktycznie podstawa w trakcie walk IG vs Nec. Trzeba prześcignąć Nekrona w techu. Nie pozwalajmy mu zajmować punktów strategicznych, bo to przyspiesza jego produkcję jednostek. Gdy dobijamy do T3 (jak się uda...) Kasrkini + Priest, Ogryni + Priest, Lemany i BB i wjazd na bazę chama. Zmiękczamy bazę Earthshakerami jak mamy req.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... brzmi ciekawie - masz może jakiś replay z takeigo starcia? Chętnie bym sobie obejrzał... A tak na marginesie - próbowałem się kiedyś zabunkrować przeciw Necro - hehehe ale był ubaw - przypomniał mi się tryb survival z MaxPayna2 - wiedziałem że mam wrąbane ale próbowałem to odwlec w czasie - już nie pamiętam ile wytrzymałem ale zabawa była przednia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować