Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2007 o 21:06, Grond napisał:

Trzeba się bawić w wyciąganie i konwertowanie głosów z plików gry do "normalnych" formatów.



Aha. No to jakbym umiał to bym się w to pobawił. Ale nie umiem ;-P Jak ktoś to zrobi to fajnie by było ;-) Ja też poproszę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 21:03, Czedwik napisał:

Cóż, najwidoczniej nie był u dentysty gdzieś tak od czasów Herezji Horusa.



I zapewne powala oddechem Gwardzistów,bo nie inwestuje w Tic-Tac-i:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atakuję sobie twierdzę Gwardii Imperialnej moimi Orkasami.Gra jak gra,idzie prosto, cały limit jednostek piechoty wyczerpany:2x Burszuje, MAN i 2xGadżeciaże i cóś tam jeszcze.Zapisuję gre.Odpalam dnia nastepnego - zonk - limit piechoty taki jak na początku gry, a wszystkie jednostki wyprodukowane do tej pory na polu bitwy się znajdują.Rozumiem, że te misje są łatwe ale żeby aż tak ułatwiać?Mam nadzieje ,że to tylko bug i w paczu to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 21:26, Łukasz 666 napisał:

Atakuję sobie twierdzę Gwardii Imperialnej moimi Orkasami.Gra jak gra,idzie prosto, cały limit
jednostek piechoty wyczerpany:2x Burszuje, MAN i 2xGadżeciaże i cóś tam jeszcze.Zapisuję gre.Odpalam
dnia nastepnego - zonk - limit piechoty taki jak na początku gry, a wszystkie jednostki wyprodukowane
do tej pory na polu bitwy się znajdują.Rozumiem, że te misje są łatwe ale żeby aż tak ułatwiać?Mam
nadzieje ,że to tylko bug i w paczu to poprawią.

Też miałem ten błąd grając orkami. Po załadowaniu sejwa miałem gdzieś tak z 4 limitu zajęte, i można było sobie drugą armię zrobić :) Raczej jest to bug, być może to poprawią, chociaż na razie nie było ani słowa o poprawkach do kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 21:52, koszyk1666 napisał:

Mam pytanko... jeśli Dawn Of War mi sie cholernie spodobał itp... opłaca się kupować dodatek
Dark Crusade?


Kupuj bez zastanowienia, jednak będziesz musiał sie przestawic na troszke inny styl gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 21:52, koszyk1666 napisał:

Mam pytanko... jeśli Dawn Of War mi sie cholernie spodobał itp... opłaca się kupować dodatek
Dark Crusade?

I to jeszcze jak. Kupuj będziesz znami na sieci pocinałbo ta gra jest do tego stworzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 21:09, szweider napisał:

> Cóż, najwidoczniej nie był u dentysty gdzieś tak od czasów Herezji Horusa.


I zapewne powala oddechem Gwardzistów,bo nie inwestuje w Tic-Tac-i:)


Już nie powala, przecież tyle razy umierał, że hej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 18:22, Grond napisał:

Ja zawsze jestem chętny. Niestety barierą jest różnica skilla...


OK napiszę jutro do ciebie na gg. A o róznice w umiejetnościach się nie ma co martwić, gram dla zabawy a nie dla wyników :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 23:52, Krzysztof111177 napisał:

Nie było mnie kilka dni,a tu klany,spamy...Ech...


Jakie kurde, klanyspamy? Liga DoW powstała ^^ Przestań marudzić i się zapisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 23:57, Grond napisał:

> Nie było mnie kilka dni,a tu klany,spamy...Ech...

Jakie kurde, klanyspamy? Liga DoW powstała ^^ Przestań marudzić i się zapisz ;)


Nieee.Dzięki jestem za cienki.A z tego co czytałem to 1v1... ;/ Mnie to nie rajcuje jak tej lepiej,dobrze i super grającej reszty. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech team gram.pl szybciej się zastanawia nad wstąpieniem do ligi, bo zapisy trwają bodajże do... piątku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 00:01, Krzysztof111177 napisał:

Nieee.Dzięki jestem za cienki.A z tego co czytałem to 1v1... ;/ Mnie to nie rajcuje jak tej
lepiej,dobrze i super grającej reszty. ;P


eeee... liga jest 2vs2/3vs3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 00:15, Grond napisał:

> Nieee.Dzięki jestem za cienki.A z tego co czytałem to 1v1... ;/ Mnie to nie rajcuje jak
tej
> lepiej,dobrze i super grającej reszty. ;P

eeee... liga jest 2vs2/3vs3


I tak podziękuję bom się niepewnie wśród was czuję...Nie ma tam nikogo już na moim poziomie...Czyli poniżej zera... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 00:14, Jaracz napisał:

Niech team gram.pl szybciej się zastanawia nad wstąpieniem do ligi, bo zapisy trwają bodajże
do... piątku? ;)


Hmm..to będę musiał streszczać się z tymi zapisami ( o ile nie toczysz tu kaniastej kuli..Mr.Jaracz..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I moja osobista opinia w kwestii wokalu poszczegółnych dowódców:

Taldeer: wersja z DC brzmi (jak dla mnie)ciut..głębiej (mmmm...:P). I tak jest dobrze. Nie dziewczynka z rudym warkoczem i w mangowej zbroi, a kobieta - rudowłosa wyrachowana i natchniona zarazem Eldaryjska Prorokini. :]

Łukasz Aleksander (Muahaha!): w porównaniu do Sturnna - dno poniżej wodorostów.

Thule - wygląda lepiej niż "dziadek", ale miejscami głos mu sie łamie, jakby był przed mutacją...(taką "męską", nie Chaosu..)

Gorgutz: Gorgutz był dobry, i pozostał właśnie taki.

Rogaty Dziedzic (...): Mam mieszane uczucia. Z jednej strony marzył mi się takiż hełm (wygląda jak rasowy czarny rycerz z KC). To, że nie jest tępakiem, a chłodno myślącym dowódcą też idzie na plus. Ale jak wspomnę te bezkompromisowe kwestie Crulla i wibrujący tembr jego głosu...ehhh... DO NOT TRIFLE WITH ME, WORM!

Czarnoksiężnik: brzmi dobrze. Lepiej niż w WA. Choć niejaki Sindri Fyr też miał to "coś".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 00:55, Lord Avatar napisał:

> Niech team gram.pl szybciej się zastanawia nad wstąpieniem do ligi, bo zapisy trwają bodajże

> do... piątku? ;)

Hmm..to będę musiał streszczać się z tymi zapisami ( o ile nie toczysz tu kaniastej kuli..Mr.Jaracz..).


Hm? O co chodzi z tą kulą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować