Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

hmmm tak tak ale patch na gramatykę to by Ci się faktycznie przydał;p
Co do komentarza - no Ameryki nie odkryję jak to powiem ale może ktoś o tym jeszcze nie wie - taki harras co zrobiłem, że niby dwa punkty i nie pamiętam chyba też serwitor Ci poszedł (ale nie jestem pewny) to se można wyśmiać bo Ty byłeś w plecy o może 1.5 minuty a ja o dwa pełne składy scoutów czyli za dużo reqa żeby się na dzień dobry dobrze rozwijać w tym czasie... Cóż zawsze mi braknie odwagi, żeby iść w harras totalny i nie puszczać aż przeciwnik nie leży i nie płacze... Jeszcze długo nie ten poziom;]
No więc wszyscy się zgadzamy, że harras nie wyszedł;p

Po za tym rozegrałem dziś kilka bardzo przyjemnych gierek z czego jestem bardzo zadowolony, bo mimo jednak zbyt dużej jak na mój gust ilości przegranych grało się całkiem miło (no smerf, no abuse, no tech-no-skill). Raz tylko byłem świadkiem jak Vespidy (z moją skromną pomocą scoutów) prawie rozniosły Nekro Nekro na dzień dobry... Co prawda jak zaczęły wyłazić NW i przylazł sojusznik to już tak różowo nie było - tym niemniej wrażenia były ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 21:34, Nat-Sem napisał:

A tutaj postanowiłem zapodać z tuningowane sztandary... Najpierw World Eaters...

Pokaż Emperor''s Children!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 21:38, ChrisBgnr napisał:

> A tutaj postanowiłem zapodać z tuningowane sztandary... Najpierw World Eaters...
Pokaż Emperor''s Children!!


Proszę bardzo... Na życzenie...

20070315214033

20070315214137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 21:47, ChrisBgnr napisał:

Nom bardzo ładne (chociaż mnie osobiście oryginał jakoś bardziej pasuje) i jeżeli robiłeś sam
to czapki z głów:) Tym niemniej wydaje mi się, że coś podobnego widziałem na http://dawnofwar.filefront.com/
... Robiłeś je sam czy tylko podrasowałeś gotowe?


Te podstawowe, które są w DoW były jak dla mnie zbyt mało wyraziste. Używałem gotowych sztandarów... Według mnie te nowe są bardziej wyraziste no i ładniej się prezentują. Aktualnie bawię się i kombinuje z innymi sztandarami... jak skończę to wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:56, Krizard napisał:

Czy mógłby mi ktoś skombinować zdjęcie, na którym są przedstawione wszystkie jednostki danej
rasy. I chciałbym zdjęcia wszystkich ras. Będę bardzo wdzięczny!


Mam nadzieję, że o to ci chodzi.
http://www.boinc-corporation.com/dow/forum/viewtopic.php?t=514
Wszystkie tapetki są w poście napisanym przeze mnie w podanym linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 15:56, ChrisBgnr napisał:

Spotkałem dziś Kerigana na Cadianie. Założyliśmy grę 4FUN i czekamy - ktoś wchodzi - patrzę
- konto prawie czyste... Zapachniało niebieskim paskudą;] No i wywiązała się rozmowa między
nami (ja-Kerigun) o smerfach, której fragment zamieszczam. Dodam tylko, że dalszy ciąg to przesłuchanie
jakie prowadził Kerigun w celu wyjaśnienia czy koleś rzeczywiście jest świeży czy tylko udaje:D
Bosko to wyglądało;p


A najlepsze żę potem grałem z deo (miszcz) i wchodzi taki jeden na gre i taki podejrzany był. Coś mnie naszło. Pisze ogólnie: To pewnie smerf. Koleś napisał LOL i wyszedł z gry. A propo dawnej rozgrywki (słynne leszcze) Mroku ty byłeś takim smerfem dla deo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem prace... oto efekty... mam nadzieję, że mogą być
1. Khorn''s Bloodhearts
2. Sauron''s Legion
3. Thousand Sons

20070315224221

20070315224356

20070315224440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 22:32, Krzysztof111177 napisał:

> Hangar_8 robi b. fajne badges&banners w takim właśnie stylu.

A te nie są z Hangaru??


Otóż, jak już panowie zauważyli - są właśnie stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 22:49, Lord Avatar napisał:

Wszystko cacy Nat-Sem, tyle, że te sztandary i odznaki wziąłeś stąd: http://wh40k.ei8ht.net/
i w żadnym wypadku nie są twoim dziełem. Jedyne co zrobiłeś, to zmianiłeś (mniej lub bardziej)
teamcolour ot takich Thousand Sons (na gorsze jak dla mnie).


No tak używałem gotowych sztandarów, zresztą przyznałem się do tego na samym początku... Może też spróbujesz coś zrobić jak uważasz, że na gorsze. Będzie można wtedy porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 22:51, Nat-Sem napisał:

No tak używałem gotowych sztandarów, zresztą przyznałem się do tego na samym początku... Może
też spróbujesz coś zrobić jak uważasz, że na gorsze. Będzie można wtedy porównać.


Nom tak mi się wydawało od razu, że gdzieś to już widziałem... I tu nie chodzi o to, że ktoś zarzuca Ci plagiat ale o to, że zmiany które wprowadziłeś są... hmmm... prawie żadne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...oraz kilka moich wymysłów...

1. Chaos Templars
2. Apostoles of Darkfire
3. Burning Skulls

Nat-Sem pokazał jak wyglądają godła i sztandary z Hangaru, żeby ci, którzy jeszcze ich nie maja mieli czego żałować ;-P

20070315231551

20070315231641

20070315231749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To Ja tez pokaze kilka sreenow - uzywalem gotowych sztandarow z wiadomej strony ];->
>
> 1. Word Bearers
> 2. Black Legion
> 3. Night Lords

Wszystkie mam od samego początku jak DC wgrałem. ;P A także mnóstwo SMowskich i Eldarskich(sam nie wiem po co?)

Mroku a co powiesz na to? ;P

20070315231846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzystof111177 dałem Ci GG m@aila i zero odzewu. W sumie to nie musiałeś, to zależy tylko od ciebie. Jeśli jeszcze chcesz zrobić dla mnie sztandar i znaczek to powiem Ci że interesuje się II WŚ a w szczególności niemiecką bronią pancerną. Jeśli znasz się na StarCrafcie to moge Ci podsunąć inny pomysł. Ale jak już mówiłem to tylko zależy od ciebie czy Ci się chce i masz czas. Ja Cie tylko proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 23:21, Kerigun napisał:

Krzystof111177 dałem Ci GG m@aila i zero odzewu. W sumie to nie musiałeś, to zależy tylko od
ciebie. Jeśli jeszcze chcesz zrobić dla mnie sztandar i znaczek to powiem Ci że interesuje
się II WŚ a w szczególności niemiecką bronią pancerną. Jeśli znasz się na StarCrafcie to moge
Ci podsunąć inny pomysł. Ale jak już mówiłem to tylko zależy od ciebie czy Ci się chce i masz
czas. Ja Cie tylko proszę.


A co byś chciał konkretnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować