Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2007 o 17:29, doctor xxx napisał:

zamiast prowadzic tutaj nieskoordynowana dyskusję (1 temat 503 strony) proponuję wbić na dow.rox.pl
- największe polskie forum o Warhammerze, czołówka polskich graczy, spis powszechny polskich
klanów, masa ciekawych postów...

http://dow.rox.pl/

Polecam ;)


Większość z nas zna dow.rox.pl.Rozmawiamy tam,tutaj,a niektórzy na sztabie.Sam podałeś-503 strony,no i chcemy brnąć dalej-nie zatrzymamy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 17:29, doctor xxx napisał:

zamiast prowadzic tutaj nieskoordynowana dyskusję (1 temat 503 strony) proponuję wbić na dow.rox.pl
- największe polskie forum o Warhammerze, czołówka polskich graczy, spis powszechny polskich
klanów, masa ciekawych postów...

http://dow.rox.pl/

Polecam ;)

proqb, PtG
http://www.ptgw40k.fora.pl/index.php


Nom i co? Teraz i tak większość graczy przeniosła się na Civland, a my tutaj sobie rozmiawiamy, bo tak nam pasuje i jest to jedno z największych forów gram.pl, więc nie można go tak zostawić. Do czerwca 1000 stron!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dow.rox jest tutaj znane, i widzę proqb promuje nowy klan ;P

A tak btw to ja mam 200 stron ;pl


ok. potrzebuje lola do treningu 1vs1. Dzisiaj. Wracam na auto i trzeba się jakoś rozgrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 17:29, doctor xxx napisał:

zamiast prowadzic tutaj nieskoordynowana dyskusję (1 temat 503 strony) proponuję wbić na dow.rox.pl
- największe polskie forum o Warhammerze, czołówka polskich graczy, spis powszechny polskich
klanów, masa ciekawych postów...

I masz rację.Jako początkujący gracz w Warhammera przejrzałem ostatnie strony wątku szukając przydatnych informacji i niestety za wiele ich nie znalazłem.Nikogo nie chcę urazić , ale temat zaczyna wyglądać , jak te , które służą do nabijania statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 17:55, KrzychW napisał:

> zamiast prowadzic tutaj nieskoordynowana dyskusję (1 temat 503 strony) proponuję wbić
na dow.rox.pl
> - największe polskie forum o Warhammerze, czołówka polskich graczy, spis powszechny polskich

> klanów, masa ciekawych postów...
>
I masz rację.Jako początkujący gracz w Warhammera przejrzałem ostatnie strony wątku szukając
przydatnych informacji i niestety za wiele ich nie znalazłem.Nikogo nie chcę urazić , ale temat
zaczyna wyglądać , jak te , które służą do nabijania statystyk.

po 1. temat włąsnych sztandarów wyjaśniony
po 2. umawianie sie na gry aktualny
po 3. czy dc sa wszystkei rasy na multi załatwiony
po 4. pomoc w problemach aktualnie aktualny
po 5. wyciąganie plikó z gry załatwione
po 6. chs vs sm spór trwa :)
po 7. ciekawoski z DoW''a aktualne
po 8. linki do wszystkich polskich i zagranicznych forów o dow załatwione
po 9. linki do map załatwione
po 10. linki do modów załatwione

także nie narzekaj na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepochamowany offtop wziął się w tym temacie, z powodu nieobecności Buda (moderator trzymający piecze nad tym tematem). Mam nadzieję ,że zjawi się niedługo bo offtop w tym temacie jest zastraszający. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się zagrać fajna gierka 3 vs 3. Jak się w czasie gry okazało żadnych smerfów :D Grało się fajnie i teraz taka prośba do graczy (wszyscy tu jesteście dla mnie pr0). Obadajcie repa i powiedzcie co robie nie tak a co jest dobre. Czekam na krytykę jak i na pochwałę :D grałem SM. I ta gra umocniła mnie w przekonaniu ze Drendoty rządzą na polu bitwy, są IMBA (dawno tego słowa tu nie było). Oglądajcie: Poprawiłem plik tamten nie działał

http://www.mytempdir.com/1254103

Mroku, Byron, Iroks, Everial, Dyzio, Lord jako że jesteście dobrymi graczami (innych nie wymienionych przepraszam dla mnie wszyscy co tu są na forum dobrze grają). Obadajcie to i powiedzcie coś na temat tej gry. Zależy mi na waszych wskazówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie narzekaj już tak. Zauważ, że w każdym temacie zdarzają się offtopy tego kalibru (a z tego to już niezła haubica się zrobiła, tak z 260 mm). Ciągłe gadanie o tym samym staje się nudne, czyż nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 19:01, Krzysztof111177 napisał:


Tia iroks ma rację wszystko co napisał w tym wątku można znaleźć...Ale problem polega na przerzuceniu
ponad pięciuset stron.Drogi imienniku (KrzychW)... Życzę szczęścia. :)


Przecież jest wyszukiwarka, która jest wielce pomocna przy szukaniu różnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 15:06, Czedwik napisał:

Może dlatego, że gra w niego zbyt mało graczy? Tj. zostają tylko ci najbardziej wytrwali, a
causale zaczynają znikać.

Przeraziła mnie prawdziwość Twoich słów... Teraz 3/4 graczy to: nOOby prawdziwe (śladowo spotykani), smerfy udające nOObów (w ilościach ogromnych) + grupki ziomków robiące gry 4fun (które są chyba najuczciwsze, bo funu to oni mają 100kg... w przeciwieństwie do oponentów)... I coś mi się wydaje, że niedługo dojdzie do mojej separacji z DC.. Nawet zagranie z kompem i zrobienie mu mega chamskiego turret rusha (w multi by mi nie wyszło;p) nie poprawiło mi humoru.................. Jak już dziś mi się zauważyło albo wygrane do dupy albo przegrane do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 15:48, Reimar napisał:

Niemozliwe stało się możliwe!!!

Ja i jeszcze dwóch innych gości pokonaliśmy SPAM w składzie Mroku, Chris Bringer i Boron pochwialił
bym sie repem ale oczywisce zapomniałem zapisac;/ jak by którys z was mogłby mi go przesłac
to byłbym bardzo wdzieczny


I dobrze, że repa nie ma, bo nie byłoby czego oglądać. Naszą (tj. moja Mroka i Chrisa) grę mozna przyrównać do bitki na pięści, podczas której jeden z "zawodników" patrzy sobie tylko pod nogi. tragedia. Na szczęście to tylko jednorazowe nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2007 o 16:48, Dyzio Diablo napisał:


A co do SPAM-u: proponuję potrenować WSZYSTKIM członkom drużyny. A grać powinniśmy w zgranych
parach (ja - Mroku, Iroks - Everial), bo przy zmianie graczy dostajemy w d... oniczki (lol).
Od każdego. -_-


My - CL popieramy przedmówcę :] :P
Ale...

* trenować powinniśmy NIE TYLKO w obecnych parach, ponieważ:

1) Co, jeśli zajdzie potrzeba skorzystania z Wildacrda?
2) Stanowimy jedną drużynę ligową, a nie "federację par".
3) Niedługo Iroks i Ever będą mamrotać tylko do siebie, Mroku i Dyzio nie odezwą się do nikogo poza sobą nawzajem, a ja i Chris będziemy alienować się gdzieś w okopie.
4) Granie ciągle z jednym "partnerem" (bez durnych skojarzeń proszę) utrwala pewne schematy. A to źle, bo wystarczy, że przytrafi się coś nieoczekiwanego i już ekipa leży.

Zatem, trenować - ok. Pary na tę rundę - ok. W nastepnej proponuję zrobic rotację. Jesli nie w meczach to już napewno w treningach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiesz ze repa jakims cudem udało mi sie odzyskać?
nie długo go wrzuce:P chyba ze bardzo chcecie to wymazac z archiwum waszej gry. Jak tak to nie ma sprawy zachowam go dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 19:30, Lord Avatar napisał:

1) Co, jeśli zajdzie potrzeba skorzystania z Wildacrda?
2) Stanowimy jedną drużynę ligową, a nie "federację par".
3) Niedługo Iroks i Ever będą mamrotać tylko do siebie, Mroku i Dyzio nie odezwą się do nikogo
poza sobą nawzajem, a ja i Chris będziemy alienować się gdzieś w okopie.
4) Granie ciągle z jednym "partnerem" (bez durnych skojarzeń proszę) utrwala pewne schematy.
A to źle, bo wystarczy, że przytrafi się coś nieoczekiwanego i już ekipa leży.

Zatem, trenować - ok. Pary na tę rundę - ok. W nastepnej proponuję zrobic rotację. Jesli nie
w meczach to już napewno w treningach.

słusznie prawi ludzie słuchajta go
jeżeli nie macie żadnych meczy w sobotę proponuję spotkanie na 18.00 każdy powinien być co ty na to nasz CL ? wtedy pomłócić się ale zmieniając pary i zobaczyć jak to wyjdzie
pytanie do wszystkich ktoś umiał by zrobić prostą stronę internetową S.P.A.M.U. ? (na niej nawazniejsze info + wszelkie dogadania się i zeby każdy tam zaglądał codziennie chociaż raz by sie wszystkie szczególiki zgrało)

inne pytanie wyszukiwarka wiesza mi przeglądarke da ktoślink do tego wpisu w rejestrach który daje że nie trzeba instalować podstawki i wa aby mieć te rasy w dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że się Iroks skarżyłeś że mnie zaczyna brakować. Niewiedziałem ze jestem az tak wam potrzebny (jakie to miłę). W środy będziecie mnie bardzo zadko widzieć mam za dużo zajec w roku szkolnym. Właśnie przyszła wiosna a wiadomo co wiosna robi z samotnymi ludźmi. Jutro napewno będę.
Co do tej strony to mógłbym ja zrobić, większośc komend znam. Byłby tylko problem ze zrobieniem działu forum i wpisów na takiej stronie. Reszta to juzjest prosta. Mam jeszcze pytanie kto byłby chętny pomóc mi w znaleźieniu jutro odpowiedzniej taktyki na IG ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 18:13, Kerigun napisał:

Obadajcie to i powiedzcie coś
na temat tej gry. Zależy mi na waszych wskazówkach.


Uuu, ale to długie było :P. Dobra specjalistą od teamówek nie jestem, więc powiem tylko o najważniejszych rzeczach. Na początku niepotrzebnie dałeś się zagonić Tau do własnej bazy, trzeba było cisnąć dziada i nie dawać mu wytchnienia. Gdy zrobiłeś masę ASM niepotrzebnie latałeś po mapie i decapowałeś punkty, tym o powinni zająć sie zwiadowcy, a ASM trzeba było słać na pomoc Chaosowi. I to w sumie tyle, dodam jeszcze, że Ork był podczas tej gry nieobecny i niebardzo pomagał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować