Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2007 o 18:53, dizzy1942 napisał:

No nie narzekaj już tak. Zauważ, że w każdym temacie zdarzają się offtopy tego kalibru (a z
tego to już niezła haubica się zrobiła, tak z 260 mm).


W każdym temacie zdarzają się offtopy - to zrozumiałe. Ale w takich ilościach i o tak głupich sprawach (pisownia Iroksa, spór między tym co jest lepsze: ET czy CS itd.) spotkać mozna tylko w tym temacie. ;)

Dnia 14.03.2007 o 18:53, dizzy1942 napisał:

Ciągłe gadanie o tym samym staje się nudne, czyż nie? ;)


Jak najbardziej. Interesuję mnie tylko, co zrobi Budo gdy zobaczy jaki bałagan panuje w tym temacie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:24, PredAtor360 napisał:

Powiedzcie mi: Kto ma sznase przeciwko Spamowi Zerków + Spamowi NW ??? :/ bez sznas !!! :(

Jeszzce większy spam czegokolwiek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Gdy na Auto podczas wchodzenia do gry nastąpi powiedzmy przepięcie i nas rozłączy zmieni to osiągi?? Bo boję się do gry zajrzeć...Komp mi się wyłączył w trakcie ładowania rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:32, Krzysztof111177 napisał:

Mam pytanie.Gdy na Auto podczas wchodzenia do gry nastąpi powiedzmy przepięcie i nas rozłączy
zmieni to osiągi?? Bo boję się do gry zajrzeć...Komp mi się wyłączył w trakcie ładowania rozgrywki...



chyba pójdzie na minus wam obu :/ Ale to tylko takie moje CHYBA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:24, PredAtor360 napisał:

Powiedzcie mi: Kto ma sznase przeciwko Spamowi Zerków + Spamowi NW ??? :/ bez sznas !!! :(


Najważniejsze to nie dopuścić do tego, żeby przeciwnik mógł spamować. W przypadku Zerków można to osiągnąć poprze z harras na początku gry i dobre(boskie wręcz) mikro. Ze spamem NW już jest gorzej, ale jak pisał Chris dobry będzie na nich spam Zerków, LSów itp. + wsparcie( i dużo szczęścia :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:32, Krzysztof111177 napisał:

Mam pytanie.Gdy na Auto podczas wchodzenia do gry nastąpi powiedzmy przepięcie i nas rozłączy
zmieni to osiągi?? Bo boję się do gry zajrzeć...Komp mi się wyłączył w trakcie ładowania rozgrywki...


Jeżeli gra rozłączy się w trakcie ładowania meczu, to wtedy gra liczy się jako "Rozłączona gra". Czyli nikt nic nie dostaje, ani nikt nic nie otrzymuje. Jednak 5 takich disconnectów to 100 punktów na auto w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:40, Grond napisał:

> Mam pytanie.Gdy na Auto podczas wchodzenia do gry nastąpi powiedzmy przepięcie i nas rozłączy

> zmieni to osiągi?? Bo boję się do gry zajrzeć...Komp mi się wyłączył w trakcie ładowania
rozgrywki...

Jeżeli gra rozłączy się w trakcie ładowania meczu, to wtedy gra liczy się jako "Rozłączona
gra". Czyli nikt nic nie dostaje, ani nikt nic nie otrzymuje. Jednak 5 takich disconnectów
to 100 punktów na auto w plecy.


Graj na Auto powiedział... Nie mogło mnie w grze z tobą rozłączyć? :/ Teraz muszę uważać? Idę do gry poprzegrywać na AUTO. Jako że nie grałem już dawno jest to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna przegrana... ;P repa wrzucę na gramsajta...Powiem tylko że z Chaosem i ze się poddałem gdy się zerki pojawiły...Kompletny LOL.Porażka na całej linii.Chociąż cisnąłem go do ostatniego żołnierza....Znów problemy z techem...Nie opanuję dbania o eco i walkę w tym samym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć. Trzeba ćwiczyć. A najlepiej to oglądać sobie replaye. Zarejestruj się na DoWSanctuary i ściągnij sobie kilka repków dobrych SMów. Tam jest tego naprawdę dużo, i obejrzenie kilku replayów naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Zbyt skomplikowana ta gra. Trzeba opanować taktyki na każdą rasę... Nie każdy ma do tego naturalny talent jak ty Grond. Ja już chyba ostanę się LOLem. Przez te kilka dni nie podchodziłem do tej gry i jakoś nie tęskniłem. Może to przełom. Może już nie zależy mi? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Ja też robie sobie od tej gry przerwy na dzień, dwa i też jakoś do niej nie tęsknie ;p Tu nie trzeba nic pamiętać. Wystarczy pomyśleć i wszystko staje się jasne. Ale głównie chodzi tutaj o radość czerpaną z gry. Jak jej nie ma - to coś jest źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 23:41, Grond napisał:

na dzień, dwa



hmmm... mówicie dzień lub dwa?? Jejku! Ja nie gram od poniedziałku do piątku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 23:50, Grond napisał:

Takie przerwy też się zdarzały.


No mówisz że się zdarzały, a jak tak mam non-stop :/ Niestety szkoła mnie nie oszczędza xD {do tej pory lekcje robię :/ }

Dnia 14.03.2007 o 23:50, Grond napisał:

Przegrałem dzisiaj z Mrokiem 1vs1 ^^


No nie możliwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że żadna inna gra nie bawi mnie już tak ja DC :D. Chociaż z każdej strony atakują zastępy smerfów, abuserów i innych heretyków, chociaż momentami ta gra mnie wkurza, że aż ciskam klawiaturą to dalej mam ochotę w to grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 23:57, Mroku21 napisał:

A ja wam powiem, że żadna inna gra nie bawi mnie już tak ja DC :D. Chociaż z każdej strony
atakują zastępy smerfów, abuserów i innych heretyków, chociaż momentami ta gra mnie wkurza,
że aż ciskam klawiaturą to dalej mam ochotę w to grać :P



A grałeś kiedykolwiek w coś innego? Na przykład w "Ejdża" xD {mam na myśli Age of Empires 1,2,3) przez neta ?? ;-) "Ejdż" też jest niezły xD ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 00:01, Kubacube90 napisał:

A grałeś kiedykolwiek w coś innego?

Oczywiście, że tak - mam długi staż w gierkach (w ejdża też grałem :P ). Ale DoW jest najlepsiejszy :D
Koniec offtopa.

Byłbym zapomniał rep z meczu z Grondem jest na moim gramsajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 00:18, Mroku21 napisał:

Byłbym zapomniał rep z meczu z Grondem jest na moim gramsajcie :P


Ty wredny ty! No cóż... Wyjdzie na to, że jetem skończonym nubem... Rada dla IG. Nie bawcie się w 2xGM z Chaosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 00:20, Grond napisał:

> Byłbym zapomniał rep z meczu z Grondem jest na moim gramsajcie :P

Ty wredny ty! No cóż... Wyjdzie na to, że jetem skończonym nubem... Rada dla IG. Nie bawcie
się w 2xGM z Chaosem...

starzejesz się :) dla mnie dow jest najlepszy po nim jest praetorians i SC (za umsy) w innych nie umiem sięznaleźć wqrza mnie ze produkuje 1 jednostkę ja lubię dowodzić oddziałami widzieć ich staty i takie tam anie kto zrobi większy spam ten wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować