Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2007 o 20:20, Iroks1 napisał:

słusznie prawi ludzie słuchajta go
jeżeli nie macie żadnych meczy w sobotę proponuję spotkanie na 18.00 każdy powinien być co
ty na to nasz CL ? wtedy pomłócić się ale zmieniając pary i zobaczyć jak to wyjdzie
pytanie do wszystkich ktoś umiał by zrobić prostą stronę internetową S.P.A.M.U. ? (na niej
nawazniejsze info + wszelkie dogadania się i zeby każdy tam zaglądał codziennie chociaż raz
by sie wszystkie szczególiki zgrało)


Sobota 18:00. Dla mnie żaden problem.

Co do strony, potrzebowałbym solidnej powtórki z HTML''a. Nie lubię odstawiać dziadostwa, więc narazie się za to nie wezmę. Ale, rzecz jasna, jestem do usług jak chodzi o stronę merytoryczną strony (sic!).
Mogę nawet potłumaczyć co trzeba na angielski, co by SPAM''owa twierdza była dwujęzyczna (anglistyka robi swoje :] ). Wszystko do obgadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 15:02, Iroks1 napisał:

czyli stoi sobota 18.00 S.P.A.M.O.W.C.Y. wbijać na obskurusa


Jak coś to powiadomcie mnie co ustaliliście, bo mnie nie będzie (złośliwość rzeczy martwych). -.-"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 15:12, Joannita napisał:

Czy ktoś odpowie na moja prośbę ???? Czy pomorze mi ktoś znaleść odpowiedniątaktykę na IG ????

-tego nie wiedzą nawet najstarsi indianie
-faktycznie nie wiemy...

cóż albo szybko zrushujesz i rozwalisz wszystkich gm i rozwalanie budynków
tech do t2 i 5 bazook + 10 hb (wycofanie się gdy chłoptasie mają fanatyzm)
albo trzymanie ig na jak najmniejszym skrawku ziemi i robić rajdy ls''ami rozwalając budowniczych i czekać do drenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem dziś Kerigana na Cadianie. Założyliśmy grę 4FUN i czekamy - ktoś wchodzi - patrzę - konto prawie czyste... Zapachniało niebieskim paskudą;] No i wywiązała się rozmowa między nami (ja-Kerigun) o smerfach, której fragment zamieszczam. Dodam tylko, że dalszy ciąg to przesłuchanie jakie prowadził Kerigun w celu wyjaśnienia czy koleś rzeczywiście jest świeży czy tylko udaje:D Bosko to wyglądało;p

W związku z powyższym składam wniosek o lustrację wszystkich nowych kont!! Trzeba się rozliczyć z przeszłością!! Dla dobra narodu!!;p

P.S. SPAM - Na zebraniu w sobotę mnie być nie może, jako że w ten weekend mam wielką (nie)przyjemność "mienia" zajęć na uczelni...

20070315155530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robisz cokolwiek. Myślisz. Wygrywasz. Wygranie z IG nie jest takie trudne. Chyba, że trafiacie na b. dobrego gracza. Wtedy jest ciut ciężej. Jeżeli chodzi o SM to masa tacticali z FC z pp tasia wszystko u IG w t1. w t2 trzeba zaopatrzyć się w kilka wyrzutni rakiet na wypadek budowy pojazdów oraz dorobić HB które ładnie niszczą wszystko co zawiera się w literach "IG". Na dokładkę proponuje zrobić Szarych Rycerzy, którzy swoim skillem potrafią sami wygrać cały mecz. Kapelan to podstawa (must have) w t2. Jak IG zrobi Basiliska albo granatniki to inwestujemy w
1. LSy
2. Rhino
Podlatujemy (dakka dakka dakka!), podjeżdżamy, wypakowujemy towarzystwo i znowu (DAKKA DAKKA DAKKA). I po grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 19:21, ChrisBgnr napisał:

Przeraziła mnie prawdziwość Twoich słów... Teraz 3/4 graczy to: nOOby prawdziwe (śladowo spotykani),
smerfy udające nOObów (w ilościach ogromnych) + grupki ziomków robiące gry 4fun (które są
chyba najuczciwsze, bo funu to oni mają 100kg... w przeciwieństwie do oponentów)...

No właśnie, graczy psujących grę też jest nadal sporo, a casuale, którzy grają lepiej lub gorzej (ale mimo wszystko gra się z nimi przyjemnie), jakby trochę zanikli :) I coś ostatnio jakby więcej (przynajmniej takie mam wrażenie) graczy zakłada gry z surowcami na szybki start. Dla mnie przyjemność z takiej gry jest nikła. Brak zarządznia, brak strategii w rozbudowie... Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:18, Czedwik napisał:

No właśnie, graczy psujących grę też jest nadal sporo, a casuale, którzy grają lepiej lub gorzej
(ale mimo wszystko gra się z nimi przyjemnie), jakby trochę zanikli :) I coś ostatnio jakby
więcej (przynajmniej takie mam wrażenie) graczy zakłada gry z surowcami na szybki start. Dla
mnie przyjemność z takiej gry jest nikła. Brak zarządznia, brak strategii w rozbudowie... Eh...


I najczęściej z qs oznacza niestety trafić na smerfy :(!!(zero przyjemności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:18, Ziomuś SmS napisał:

Bardzo ładnie sobie poradziliście , a gra w miarę wyrównana .


Eeee... przepraszam czy to jest gra którą dziś graliśmy ja+Reimar vs Ev&Iroks?? Bo jeżeli tak to ciężko powiedzieć, że była wyrównana... Przerąbałem start przez zrąbanie sobie eco harrasem którego wykonanie też zostawia troszkę do życzenia, przez co biedny Reimar miał na głowie dwóch przeciwników i "gołego" sojuszniika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:29, ChrisBgnr napisał:

> Bardzo ładnie sobie poradziliście , a gra w miarę wyrównana .

Eeee... przepraszam czy to jest gra którą dziś graliśmy ja+Reimar vs Ev&Iroks?? Bo jeżeli tak
to ciężko powiedzieć, że była wyrównana... Przerąbałem start przez zrąbanie sobie eco harrasem
którego wykonanie też zostawia troszkę do życzenia, przez co biedny Reimar miał na głowie dwóch
przeciwników i "gołego" sojusznika...


dobra ale jak na ten poziom to i tak było nieźle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:39, Ziomuś SmS napisał:

dobra ale jak na ten poziom to i tak było nieźle :P

lol? tzn jaki poziom? Poziom był bardzo różny w zależności na czyją grę patrzeć;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś skombinować zdjęcie, na którym są przedstawione wszystkie jednostki danej rasy. I chciałbym zdjęcia wszystkich ras. Będę bardzo wdzięczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 20:03, Krzysztof111177 napisał:

Ten bannerek zrobiłem po obejrzeniu Waszych potyczek z POVami...Biedacy...Dla Mroka oczywista
bo jego LISY jakieś słabo widoczne. ;P

Bardzo rozmazane te lisy ci wyszły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do gry mój hero latałw prawo i lewo i ciachałwaszych kolegów :) chris zrobił mi biedy harras fakt zdecapował 2-3 pkt ale fc juz miał 80% jak ty wpadłeśdo bazy jak robisz harrasa to lepiej 2 grupki po 2 i w miedzyczasei jak trzeba uzupełniać na maxa moje fjelmy scoutów dały ci popalic widziałeś ze maja miotacze było ładowaćw nich ile wleze a jak rozbity oddziałbrać do cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować