Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 13:35, Jaracz napisał:

Słyszałem, że serwery działają już normalnie. :> Trzeba to sprawdzić. :>


Nie wierz we wszystko co ludzie mówią, bo mnie po mimo braków problemów z netem 5 razy wywaliło. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eehh ten weekend zapowiadał sietak Dark Crusade''owo, ale przez ten ^%* &^*(& gamespaj nic z tego nie wyszło. Mam teraz taka chęć sobie pograć. Myślę zę do weekend to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:11, Iroks1 napisał:

wbijaj na hamachi (kilka postów wczęsnien nazwa i hasło sieci) i kto online zagadujesz i grasz
;)

Może wieczorem. Jutro szkoła muszę sięprzygotować, nauczyć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:16, Lisun napisał:

Ps.Sry za offtop


To nie jest offtop (w przeciwieństwie do większości postów w tym temacie :P), wiec nie masz za co przepraszać. Jeśli ktoś będzie wiedział jak ci pomóc to odpowie, a jak nie to spróbuj tutaj: http://dow.rox.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 13:30, Iroks1 napisał:

>
w podstawkę więcej osób gra ;)


Oj niby tak tylko ze oni maja juz zainstalowane DC i posiadacze takiego DoW+WA nie moga z nimi grac bo nie sa te same wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 18:18, Grond napisał:

Instalowałeś jakieś mody?

Nie instalowałem żadnych modów ani innych takich rzeczy.Gra jest czysta jak łza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wgrałem hamachi i jako, że to mój pierwszy kontakt z tego typu wynalazkiem nie jestem pewny czy wszystko gra...;] Czy jest może ktoś chętny na testowy meczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:55, JaN-J napisał:

Tak z ciekawości jak się tworzą nowi CSM? "Upadają zwykli, pirackie implanty czy jedno i drugie?


Pewno mają też własne maszynki do robienia klonów, tylko że już nie takie dobre jak na imperialnej licencji (wiecie, te części ze wschodu). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:55, JaN-J napisał:

Tak z ciekawości jak się tworzą nowi CSM? "Upadają zwykli, pirackie implanty czy jedno i drugie?


Jeżeli się nie myle to upadają nowi. Chaos prowadzi też rekrutacje wśród morderców, złodziei i różnych wyrzutków społeczeństwa, ale czy oni potem stają się csm śmiem wątpić. Chyba poprostu kultystami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 21:41, Mauser47 napisał:

Jeżeli się nie myle to upadają nowi. Chaos prowadzi też rekrutacje wśród morderców, złodziei
i różnych wyrzutków społeczeństwa, ale czy oni potem stają się csm śmiem wątpić. Chyba poprostu
kultystami ;)


Można powiedzieć, że CSM to raczej produkt "deficytowy". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystko działa. Wiem czemu wam nie działa. Jak jest okienko LOGOWANIE to jakiś trojan zamienił przyciski i jest LAGOWANIE. Dlatego wam nie działa. Macie trojanystworzone przez ludzi którzy są niezadowoleni z patcha 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować