Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2007 o 23:15, Iroks1 napisał:

(dosyć niedawno dowiedziałem sięze immortale to nieśmiertelni xD )


Pewnie 300 oglądałeś. i teraz to wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 10:09, Joannita napisał:

> (dosyć niedawno dowiedziałem sięze immortale to nieśmiertelni xD )

Pewnie 300 oglądałeś. i teraz to wiesz.

nie na jakimśfilmiku z repka widziałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda ta gra jeżeli chodzi o Multiplayer? Dużo osób gra? Mam zamiar sobie kupić, ale najpierw chcę się zorientować czy warto (: Bo Single już wiem, że fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:29, Sławek K. napisał:

Jak wygląda ta gra jeżeli chodzi o Multiplayer? Dużo osób gra? Mam zamiar sobie kupić, ale
najpierw chcę się zorientować czy warto (: Bo Single już wiem, że fajny :P


Multi jest dużo fajniejsze od singla, nic nie może równać się od starcia z żywym przeciwnikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:34, Mroku21 napisał:

> Jak wygląda ta gra jeżeli chodzi o Multiplayer? Dużo osób gra? Mam zamiar sobie kupić,
ale
> najpierw chcę się zorientować czy warto (: Bo Single już wiem, że fajny :P

Multi jest dużo fajniejsze od singla, nic nie może równać się od starcia z żywym przeciwnikiem
;)

To dobrze :) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:29, Sławek K. napisał:

Jak wygląda ta gra jeżeli chodzi o Multiplayer? Dużo osób gra? Mam zamiar sobie kupić, ale
najpierw chcę się zorientować czy warto (: Bo Single już wiem, że fajny :P


Ja ujme tak multi nietyle lepsze co single to jeszcze lepsze od innych gier np C&C3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:33, Numenpl napisał:

> Jak wygląda ta gra jeżeli chodzi o Multiplayer? Dużo osób gra? Mam zamiar sobie kupić,
ale
> najpierw chcę się zorientować czy warto (: Bo Single już wiem, że fajny :P

Ja ujme tak multi nietyle lepsze co single to jeszcze lepsze od innych gier np C&C3

zgadzam się wpełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mowie ze ja to ja nie zas Everial ;) choc zgadzamy sie w kwestii o ktorej zaraz napisze - podobaja mi sie zmiany w patchu i uwazam ze prawie idealnie zbalansowaly one 6 ras z wyjatkiem Necronow wedlug mnie NW nie powinni byc za darmo poniewaz i tak sa bardzo silna jednostka i do tego tania (30 energii za 1 NW) ale to jeszcze nie jest najgorsze - najwieksza bzdura sa wykopywane rodzieracze w T1 bez morale !!! efekt jest taki ze jak Necron Lord znajdzie twoja baze to juz nie przestanie w niej wstawac podobnie jak Rozdzieracze... i o ile rasy posiadajace turrety jakos sobie z tym radza to np Tau nie maja zadnych szans... to jest jakis absurd ze w T1 jest jednostka wykopywana za 120 energii ktora nie ma morale oraz kosmiczny atak wrecz !!! zadna jednostka w T1 nie ma z nimi szans... dlatego postuluje nastepujace zmiany: poczatkowy koszt NW 30-60 (malo ale zawsze) upiory takie jak sa dostepne po wybudowaniu rdzenia przywolan jako jednostka CC, rozdzieracze dostepne dopiero w T2 - wtedy nie bede juz na nic marudzil i bedzie nareszcie chyba upragniony przez wszystkich balans.

prosze wiec drogich forumowicow o poparcie i propagowanie zmian na kazdym forum najlepiej relic''a - rozdzieracze nie moga byc w t1 - to jest jakis absurd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(ciaaaaaach)

Wbrew pozorom same FO nawet ze wsparciem lorda nie są zbyt groźne. FO są potwornie wolne, dzęki czemu nawet scouci z plazmą potrafią roznieść ich w pył. Jedynym dokuczliwym problemem są darmowi NW. Bez nich FO są bardzo słabi (żeby nie powiedzieć: beznadziejni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:29, Teokrata napisał:

koszt NW 30-60 (malo ale zawsze) upiory takie jak sa dostepne po wybudowaniu rdzenia przywolan

JA bym upiorom zmniejszył ten ich chory damage przeciwko GM - jeden taki zabija odział ludzików w kilka sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:34, Dyzio Diablo napisał:

Wbrew pozorom same FO nawet ze wsparciem lorda nie są zbyt groźne. FO są potwornie wolne, dzęki
czemu nawet scouci z plazmą potrafią roznieść ich w pył. Jedynym dokuczliwym problemem są darmowi
NW. Bez nich FO są bardzo słabi (żeby nie powiedzieć: beznadziejni).


Hmm..niezgadzam się. Owszem - są powolni, ale i cholerie twardzi. Więc trzeba się sporo nastrzelać, a NL bruździ i robi disrupt... Plazmy wchodzą na T2 - Rozdzieracze są już w T1,5, a do przesadnie drogich to nie należą...

O ile NW mozna skasować w CC (wiem, wiem, niby nieźle walczą, machają gussami blah blah... są do pokonania), to regularne jednostki CC innych ras dostaną srogo po dupie od Rozdzieraczy z powodu ich dmg, wytrzymałości i tej cholernej aury. W zasadzie tylko Berserkarzy, PSM, Rada i ATM mogą wymieniać z nimi ciosy i wygrać (mowa tu o walce 1v1).

OCZYWIŚCIE - jak każda jednostka w DC i Rozdzieracze są do skasowania (czasami i całymi squadami, jeśli jakiś imbecyl pośle ich samych, pieszo do szturmu na umocnione pozycje). Niemniej, moim zdaniem powini wrócić tam, gdzie ich miejsce - czyli do T2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, czy tacy słabi? Postaw się na miejscu gwardzistów. NL idzie w ich stronę, oni mężnie prowadzą ostrzał. Drużyna dowodzenia zajmuje się NL. W pobliże zostają zrzucony/wykopany/obudzony oddział FO. Wyniku nie należy się domyślać. W t2, kiedy gwardziści mają już jako takie morale i plazmę + komisarz, dadzą sobie radę. W t1 już nie bardzo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:34, Dyzio Diablo napisał:

(ciaaaaaach)

Wbrew pozorom same FO nawet ze wsparciem lorda nie są zbyt groźne. FO są potwornie wolne, dzęki
czemu nawet scouci z plazmą potrafią roznieść ich w pył. Jedynym dokuczliwym problemem są darmowi
NW. Bez nich FO są bardzo słabi (żeby nie powiedzieć: beznadziejni).


jasne tylko ze jak wpadja do ciebie 2 oddzialy NW w pierwszych minutach gry zaraz potem teleportuje sie tam NL a za minute pierwszy oddzial FO a potem kolejny kolejny i kolejny... to masz game over, poza tym niech mi ktos poda racjonalny argument dla ktorego Necroni potrzebuja FO bez morale w T1 ??? NW sa uniwersalni zas przed T2 po wybudowaniu rdzenia Necronom wystarcza Upiory, ktore wykrywaja, sa silne w zwarciu, ale nie wykopuja sie u mnie w bazie, jest taki jeden i ma chyba tylko 500 hp wiec jest akurat do pomocy NW ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem na auto to Nekron pokonał mnie spamem FO + NW, razem z NLem (solar flare i static field FTW!). Miałem T2, robiłem Hellhoundy i Chimery ale dupa. Nekron nawet nie zrobił t2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:54, nemczek napisał:

JA bym upiorom zmniejszył ten ich chory damage przeciwko GM - jeden taki zabija odział ludzików
w kilka sekund...


I tak ma być. GM MAJĄ miec niskie HP, a Upiory MAJĄ miec DUŻY dmg. Co innego byłoby w nich warte uwagi? HP niezłe, ale to tylko 1 jednostka. Szybkie, ok, ale to tylko 1 jednostka. Owszem, moga się "unierzeczywistnić", ale to tylko 1 jednostka. Jeśli grający Nekronem nie trzyma ręki na pulsie i nie aktywuje owej "duchowej" umiejętności w odpowiednim momencie, nawała ognia porozbiera mu upiory na części pierwsze w kilka chwil.

Tak - Upiór to niezły tank, z uwagi na mozliwość neutralizacji obrażeń. Tak - jest szybki i doskonale nadaje się do związywania w CC strzelców wroga (jeśli doleci...), ale on akurat żadną IMBĄ nie jest. Zajmuje tyle capa co drużyna NW. A to tylko 1 jednostka.... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 16:57, Lord Avatar napisał:

Hmm..niezgadzam się. Owszem - są powolni, ale i cholerie twardzi. Więc trzeba się sporo nastrzelać,
a NL bruździ i robi disrupt... Plazmy wchodzą na T2 - Rozdzieracze są już w T1,5, a do przesadnie
drogich to nie należą...

O ile NW mozna skasować w CC (wiem, wiem, niby nieźle walczą, machają gussami blah blah...
są do pokonania), to regularne jednostki CC innych ras dostaną srogo po dupie od Rozdzieraczy
z powodu ich dmg, wytrzymałości i tej cholernej aury. W zasadzie tylko Berserkarzy, PSM, Rada
i ATM mogą wymieniać z nimi ciosy i wygrać (mowa tu o walce 1v1).

OCZYWIŚCIE - jak każda jednostka w DC i Rozdzieracze są do skasowania (czasami i całymi squadami,
jeśli jakiś imbecyl pośle ich samych, pieszo do szturmu na umocnione pozycje). Niemniej, moim
zdaniem powini wrócić tam, gdzie ich miejsce - czyli do T2.


dokladnie zwlaszcza ze Zerki sa teraz w T2,5 zas PSM RADA I ATM to dopiero T3 !!!
Rozdzieracze wykopywane bez morale z tym kosmicznym atakiem wrecz dostepne w T1 za 120 energii to jest po prostu absurd, ktory nie powinien miec miejsca - forumowicze - domagajmy sie zmian !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:03, Grond napisał:

Jak grałem na auto to Nekron pokonał mnie spamem FO + NW, razem z NLem (solar flare i static
field FTW!). Miałem T2, robiłem Hellhoundy i Chimery ale dupa. Nekron nawet nie zrobił t2.


Nom, i o to właśnie się rozchodzi. NW są wystarczająco silni. FO w T1 to gruba pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować