Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2007 o 19:39, dizzy1942 napisał:

Hmm, w sumie to i prawda. CSM i SM muszą wydać 135 niebieskich za sztukę, a cała reszta po
165 (nie liczę Cronów, bo u nich im więcej, tym droższe one są). Bo np. tacy SM to raczej energie
wykorzystują głównie do pojazdów, a tacy Eldarowie to nawet na egzarchów dosyć dużo jej potrzebują.


tak naprawde to Chaos czy SM tez potrzebuje sporo Energii nawet jesli nie robi pojazdow, zwlaszcza kiedy uzywa zbrojowni, wiekszosc UPow wymaga energii tak jak kazdy bohater Czempion/Sierzant i bron ciezka... choc ja tez nie wiem czemu niektore rasy maja drozsze generatory, to jakies pewnie ukryte koszta ktorych nie ponosza gdzie indziej... np Tau ma drogie jednostki i generatory, ale ma szybkie T2 oraz bardzo malo UPow tzn jednostki szybciej uzyskuja pelna sprawnosc bojowa niz u innych ras, np SS sa jedyna jednostka posiadajaca od razu infiltracje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaoraszam na mojego gs''a ważna informacja dla tych co chcą wstąpić na wasze szeregi


ludu bądź ktoś po 20, (teraz też chętnie z kimś zagram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, ktorzy jeszcze nie byli na moim sajcie przedstawiam propozycje zmian w Dark Crusade:

Ostani patch przyblizyl rozgrywke w Dawn of War - Dark Crusade do jakiegos balansu, ale jest jeszcze kilka spraw, ktore wymagaja "naprawy"

- Spowolnienie Techowania - obecnie troche za szybko mozna wejsc na T2 co wplywa negatywnie na zroznicowanie rozgrywki (np. monotonny Zerk-Tech). Wedlug mnie jedyna sensowna metoda to zwiekszenie kosztu enrgii wymaganej do Tier 2 - bedzie to wymagalo postawienia kilku generatorow oraz sklecenia jakiejsc defensywy do obrony tych delikatnych urzadzen przed atakami wroga. Dlatego proponuje koszt T2 - 250/250 dla wszystkich ras oraz proporcjonalne do tego zwikeszenie kosztu u Necronow. Powinno sie takze troche zwiekszyc koszt kolejnych tierow (T3: 350/350, T4: 450/450) i wydluzyc czas wchodzenia na T3 oraz T4.

- Wykopanie FO do T2 - obecnie Rozdzieracze sa za silna jednostka w T1, spowolnienie T2 sprawi ze Necroni nie beda potrzebowali tak silnej jednostki tak wczesnie - czyli FO beda bez morale ale dopiero w Tier 2.

- Odspamowanie dla Orkow - obecnie "uporzadkowane" Orasy gniota wszystko i wszystkich... Dlatego ze omijajacapa na sklady uzyskujac szybko mob bonus oraz spamuja ciezkie bronie - dlatego proponuje by sklad Rebaczy z HQ byl proporcjonalnie tanszy i liczyl 3 orki zas sklady Rebaczy, Szczelcow i Szturmiarzy z barakow podobnie jak obecnie Burszuje byly drosze i liczyly 5 orkow w skladzie to powinno zalatwic problem...

- Jakis buff dla Tau - po ostanim patchu Tau sa naprawde oslabieni - chyba troche za bardzo - drogie i nieliczne jednostki oraz brak wiezyczek & min nie pomagaja wcale tej rasie - moze niech maja lepsze posterunki, ktore sa obecnie drogie i slabe, moze troche wiekszy koszt Vespidow ale za to wiecej hp oraz niech ulepszenie dla SSow w HQ w T1 poprawia dmg FW przeciwko ciezkiej piechocie (lepsze przebicie panerzy) co zwiekszy ich skutecznosc przeciwko Necronom i wyrowna troche balans...

- Buff dla IG - wydaje sie, ze tutaj wystarczy zwiekszyc dmg karabinow plazmowych oraz busty do hp za Upy i dowodcow dla GMow w T2...

- poprawki w Chaosie - diwe rzeczy bym naprawil jeszcze w chaosie - niech Upy uzbrojenia Championow dzialaja takze na Championow Kultystow to raz, a dwa niech Furoius Charge dziala takze na Raptory bo obecnie nie sa warci swej ceny w T2 w porownaniu do Zerkow, za to nie mam nic przeciwko by troche zwiekszyc koszt Zerkow (55 za jednego, 220 za sklad) oraz PSMow (60 za jednego, 240 za sklad) skoro tak placzecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chce stare bazyyyyyle a nie ten drogi szit co teraz jest
dla GM jeszcze jakieś uzbrojenie AV bo latarka HWT nie nadaje się do niczego
tylko sentinele ale sloty na pojazdy są potrzebne na coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:36, koperon napisał:

dla GM jeszcze jakieś uzbrojenie AV bo latarka HWT nie nadaje się do niczego
tylko sentinele ale sloty na pojazdy są potrzebne na coś innego


Najlepiej by było jak by przywrócili CotMS z 1.11 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 18:04, Mroku21 napisał:

> dla GM jeszcze jakieś uzbrojenie AV bo latarka HWT nie nadaje się do niczego
> tylko sentinele ale sloty na pojazdy są potrzebne na coś innego

Najlepiej by było jak by przywrócili CotMS z 1.11 ^^



woooaahhh!!!

marzę o tym !!!

ps chciałeś Mroku wygląd kfc gramsajta to masz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:14, Teokrata napisał:


(mniam, dobre nawet było)
Zgodze siez prawie wszystkim. Zostaw Tau w spokoju. Myślę że, jest teraz zbalansowane. Ich FW mielą jak mielili, a zasięg też daje się mocno we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy rzucisz CotM na walkera to on ciągle zadaje obrażenia w CC jeżeli coś do niego podejdzie. Od walkerów na klątwie należy zachować pewien dystans, wtedy mogą naskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:30, Grond napisał:

Gdy rzucisz CotM na walkera to on ciągle zadaje obrażenia w CC jeżeli coś do niego podejdzie.
Od walkerów na klątwie należy zachować pewien dystans, wtedy mogą naskoczyć.


lol...
no to relic wymyślił alternatywę dla AV....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 07:07, koperon napisał:

lol...
no to relic wymyślił alternatywę dla AV....


Może i na "mechopodobne cosie" jako tako działa, to obecna "wersja" CotM na czołgi nie bardzo się nadaje (te dalej prują nam naszych dzielnych IG). :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 07:12, dizzy1942 napisał:

> lol...
> no to relic wymyślił alternatywę dla AV....

Może i na "mechopodobne cosie" jako tako działa, to obecna "wersja" CotM na czołgi nie bardzo
się nadaje (te dalej prują nam naszych dzielnych IG). :/


obecny CotM sprawia ze pojazd nie porusza sie i nie strzela, wiec Drednot wciaz bedzie walczyl w CC...

Ability: Curse of the Machine Spirit

Range 40
Cooldown time 45 s
Effects Immobilizes the target vehicles and disables all of its weaponry for 15 seconds. Does not disable special abilities of the targeted vehicle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 07:12, dizzy1942 napisał:

> lol...
> no to relic wymyślił alternatywę dla AV....

Może i na "mechopodobne cosie" jako tako działa, to obecna "wersja" CotM na czołgi nie bardzo
się nadaje (te dalej prują nam naszych dzielnych IG). :/


czołgi po CotMS nadal strzelają ?! (nie miałem okazji sprawdzić bo ostatnio wlcze tylko z walkerami a z tankami walczyłem w 1.11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować