Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2007 o 21:53, nemczek napisał:

Ja mam dla Ciebie Teokrata 2 rady: Nie syp w kółko statystykami


niestety jest to potrzebne wszystkim tym, ktorzy wygaduja glupoty zamiast sprawdzic jak to jest naprawde...

a co do Gwardii - granatniki GMow sa duzo lepsze niz ich plazma u Karskinow jest odwrotnie - ale jak juz zostao powiedziane - plazma jest lepsza na jednostki CC bo mozna z niej strzelac w czasie ruchu - dance dance dance

widze,ze naleze do nielicznych graczy robiacych wlasnie CSM z UPami - nie ma to jak zaskoczenie ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 15:46, nemczek napisał:



o przepraszam o wielka mekko wiedzy
przepraszam że mówię to co widzę w grze na necie, przepraszam że nie sypię tylko statsami jak theokrata, przepraszam że wogólę próbuję cokolwiek, nie spamujac napisać
[irodnia mode off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[riposta mode on]
Tyle że ja nie będę Ci się wymądrzać jak grać necronami ani SM - i nie powtarzam w kółko Gm + Gl + priest = imba
[mode off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliza się 20... Pamietam jak za starych dobrch czasów na obscurnym kącie było nawet 14 luda z gram.pl. A teraz żadko ktoś jest znajomy wogóle. Na obscurnym nie ma nikogo. Chrisa często spotyka i Piteja, a pozatym sam za często nie gram. Brak czasu, trzeba siewiecej uczyć, a pozatym czuje ze się uzależniłem od kompa. Muszęwiecej wychodzić do ludzi bo chyba czuje sieżbyt samotnym. Teraz to naprawdę żadko zacznę bywać. Eehh tak to juzjest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie odchodzą, bo DC przestał się rozwijać. Mało opcji gry sieciowej również robi swoje. Taki W3 oferuje także mapy niestandardowe, różne minigry, mapki z fabułą itd., a DC pod tym względem jest ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małą stagnację na scenie można wyjaśnić oczekiwaniem na DCPro które ma już niedługo wyjść. Będzie to ratunek dla ludzi którzy kochają DoWa, jednak ich miłość jest brutalnie i analnie penetrowana przez brak balansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:11, Grond napisał:

Małą stagnację na scenie można wyjaśnić oczekiwaniem na DCPro które ma już niedługo wyjść.
Będzie to ratunek dla ludzi którzy kochają DoWa, jednak ich miłość jest brutalnie i analnie
penetrowana przez brak balansu.

he he chyba 1 raz zainstaluje moda, tylko kiedy on wyjdzie, masz jakieś dokładniejsze info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 08:16, Joannita napisał:

Ja czekam i czekam i nie mogę się doczekać na mod o inkwizycji. No żesz kurcze, może wy coś
wiecie ????


ja nic nie wiem... ale moze Karol cos bedzie wiedzial... albo Alina... ];->>>

zas co do balansu to gdyby nie Rozdzieracze w T1 to balans jest jakiego dawno nie bylo !!!
Relic dopiero niedawno udostepnil narzedzia do modyfikowania Dark Crusade wiec dajmy fanom troche czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 10:14, Teokrata napisał:

zas co do balansu to gdyby nie Rozdzieracze w T1 to balans jest jakiego dawno nie bylo !!!


może zostawię to poprostu bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 13:17, Everial napisał:

Gdyby był tech taki jak w DoWie, to byłby lepsdzy balans i już.

święte słowa
chaos do t3 musiał by używać csm a nie zrobic lorda 2 min i t3 tam to conajmniej 2 razy by sie go rozwaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podstawce wszystko jest strasznie drogie, ale i by się fajniej grało, przede wszystkim dłużej. I żeby ASM mieli znów capa 2.
Wczoraj zagrałęm sobie po twoim wyjściu Iroks jeszcze na auto. Grałem z nekronem i powiem wam że spam FO na 2 dredy jakoś niezbyt działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:09, Joannita napisał:

powiem wam
że spam FO na 2 dredy jakoś niezbyt działa.


Bo FO już nie są jednostką skuteczną przeciw: piechocie, pojazdom, budynkom. Pod tym względem zostały naprawione, żeby nie powiedzieć uporządkowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:15, Mroku21 napisał:

> powiem wam
> że spam FO na 2 dredy jakoś niezbyt działa.

Bo FO już nie są jednostką skuteczną przeciw: piechocie, pojazdom, budynkom. Pod tym względem
zostały naprawione, żeby nie powiedzieć uporządkowane :P

To w takim razie przeciw czemu są skuteczne ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2007 o 15:50, Mroku21 napisał:


No przeciw piechocie i ciężkiej piechocie.

Nie czaje cię. Tp po co wczesniej napisałeś, że "FO już nie są jednostką skuteczną przeciw: piechocie". Zdecyduj się wkońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:55, Joannita napisał:

Nie czaje cię. Tp po co wczesniej napisałeś, że "FO już nie są jednostką skuteczną przeciw:
piechocie". Zdecyduj się wkońcu.


Jejku, przejęzyczył się chłopak. :) Zapewne miał na myśli to, że FO teraz już nie koszą każdego typu woja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować