Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 15:59, Jaracz napisał:

> Nie czaje cię. Tp po co wczesniej napisałeś, że "FO już nie są jednostką skuteczną przeciw:

> piechocie". Zdecyduj się wkońcu.

Jejku, przejęzyczył się chłopak. :) Zapewne miał na myśli to, że FO teraz już nie koszą każdego
typu woja.

Wszystko kosi wszystko tylko zależy co jest w jakiej liczbie i z jakim uzbrojeniem, no oprucz budynków i buildierów u SM, CSM, Nekronów i Tau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wam aż tak przeszkadza w tym FO to draństwo ta się bez problemu wymicrować - wolę żeby Reric zrobił
coś z tymi NW (nie ukrywam że spam FO + NW jest diablo skuteczny ale da się go rozwalić - ale raczej do tego potrzebna jest plazma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:13, nemczek napisał:

Nie wiem co wam aż tak przeszkadza w tym FO to draństwo ta się bez problemu wymicrować - wolę
żeby Reric zrobił
coś z tymi NW (nie ukrywam że spam FO + NW jest diablo skuteczny ale da się go rozwalić - ale
raczej do tego potrzebna jest plazma).


Właśnie plazma, czyli t2. FO i NW=t1. A poza tym tylko nuby ślą same FO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:11, Mroku21 napisał:

Mam pytanko do Necron "specjalistów": czy da się tą rasą wygrać nie abusując/spamując? I jakie
upy dla NL''a polecacie na poszczególne rasy.


Pole Błyskawic!! Jak się naładuje, to jak walnie to od razu zmiecie cały skład ASMów :D:D. TO SIĘ NAZYWA IMBA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otóz drogi Mrokusie mozna (wiem pewnie niektórzy się zdziwią, ale to prwada :P )
co do artefaktów podstawa filakterie + kulka bez tego nie bierzesz nic innego
jako 3 artefakt polecam
chronometron (baardzo dobre na ruchliwe jednostki/strzeleckie
pole błyskawic, ale to doś ryzykowna zabawka, podczas walki mozna stracić nl, a i trafić cięzko jak kto rozgarnięty gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ja ale dzisiaj fajnie się nagrałem z everem i koperonem, jak za starych czasó grania na obskurusie o 20 :)
tak wogóle zawitaj na nasze forum koperon
na gram sajcie jest link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:03, Joannita napisał:

Wszystko kosi wszystko tylko zależy co jest w jakiej liczbie i z jakim uzbrojeniem, no oprucz
budynków i buildierów u SM, CSM, Nekronów i Tau.


Dupa panie, dupa. Nawet 10x Krooci nie będą skuteczni przeciw pojazdom, poaz lekkimi, ale wystarczy taki Dred, żeby wszystkich zmielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:08, Iroks1 napisał:

pole błyskawic, ale to doś ryzykowna zabawka, podczas walki mozna stracić nl, a i trafić cięzko
jak kto rozgarnięty gra :P


Wiesz, można tak perfidnie teleportować się za rozłożonych SMów z HB i walnąć im tak znienacka w plecy błyskawicami, co się dla SMa przykro skończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:18, Everial napisał:

Wiesz, można tak perfidnie teleportować się za rozłożonych SMów z HB i walnąć im tak znienacka
w plecy błyskawicami, co się dla SMa przykro skończy :D

ja mówie o ruchliwych jednostkach :P np asm
a krooci są perfidni ze skokiem, zawsze przewrócą jednostkę grrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2007 o 17:16, Everial napisał:

Dupa panie, dupa. Nawet 10x Krooci nie będą skuteczni przeciw pojazdom, poaz lekkimi, ale wystarczy
taki Dred, żeby wszystkich zmielić.

Tak jasne, nie ściemniaj. 10x kroci spokojnie rozwala dreda, albo predatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrrrrrr a 1000 razy skauci zabijają Krwjiopijca i to jedną serią. Wiadomo, że jak masa to i większe obrażenia wychodzą. Dajcie spokój z głupimi licytacjami :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:39, Mroku21 napisał:

Grrrrrrr a 1000 razy skauci zabijają Krwjiopijca i to jedną serią. Wiadomo, że jak masa to
i większe obrażenia wychodzą. Dajcie spokój z głupimi licytacjami :|


Mroku, a co ty taki przewrażliwiony??

@Jonaś, tylko kto na tym lepiej wyjdzie?? Chyba ten, co zrobił tego 1 dreda, czyż nie?? :PP Dobra koniec tematu, bo głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2007 o 17:54, Everial napisał:

Mroku, a co ty taki przewrażliwiony??

@Jonaś, tylko kto na tym lepiej wyjdzie?? Chyba ten, co zrobił tego 1 dreda, czyż nie?? :PP
Dobra koniec tematu, bo głupi.

Lepiej wyjdzie ten co dreda zrobił, a Mroku przewrażliwiony bo do DC wrócił i nie może wygrać :P
A zeby już nie przeciażać tematu powiem że muszę dzisiaj siewyzyć i dlatego proszę was abyscie sieo 20 zeszli na obscurnego. nadchodzi nowy świt, świt wojny. Czas zabijać, albo zginać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:05, Joannita napisał:

Lepiej wyjdzie ten co dreda zrobił, a Mroku przewrażliwiony bo do DC wrócił i nie może wygrać
:P

Ja wcale nie odchodziłem :P, a ze zwycięstwami jak to na wojnie raz my ich, raz oni nas ;p

Dnia 14.05.2007 o 18:05, Joannita napisał:

A zeby już nie przeciażać tematu powiem że muszę dzisiaj siewyzyć i dlatego proszę was abyscie
sieo 20 zeszli na obscurnego. nadchodzi nowy świt, świt wojny. Czas zabijać, albo zginać !!!

Obscurus 20? Możliwe będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 13:17, Everial napisał:

Gdyby był tech taki jak w DoWie, to byłby lepsdzy balans i już.


szczerze ? to ja tez jestem za tym by tier 2 wymagalo zbrojowni bo ja i tak gram marines + zbrojownia ];->>>
tylko, ze wtedy tacy necroni, tau albo eldarzy beda zawsze tier do przodu przed chaosem czy space marines...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:05, Teokrata napisał:

> Gdyby był tech taki jak w DoWie, to byłby lepsdzy balans i już.

szczerze ? to ja tez jestem za tym by tier 2 wymagalo zbrojowni bo ja i tak gram marines +
zbrojownia ];->>> > tylko, ze wtedy tacy necroni, tau albo eldarzy beda zawsze tier do przodu przed chaosem czy
space marines...


A co szkodzi wrócić do większego kosztu?? Np nie 200/200, ale 320/320?? Nie uważasz, że tak byłoby dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:26, Everial napisał:

A co szkodzi wrócić do większego kosztu?? Np nie 200/200, ale 320/320?? Nie uważasz, że tak
byłoby dobrze??


Nie przesadzasz Ever? Z powodu ceny T2 jaką proponujesz 75% walki toczyłabysię w T1... wg. mnie lepiej byłoby zwiększyć koszt T2 u wszystkich ras o 50/50 i zwiększyć czas opracowania T2 o 50%... szybki tech raczej przeszedłby do historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować