Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Małe sprostowanie:
InstallLocation"="C:\\Program Files\\THQ\\Dawn of War - Dark Crusade\\ - ta linijka wskazuje domyśle miejsce, w którym instaluje się DC, więc jeśli masz zainstalowane gdzie indziej to musisz podać swoją ścieżkę.
Przykład:
"InstallLocation"="D:\\Gry\\Dawn of War - Dark Crusade\\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można;] Na pasku zadań klikasz Start->uruchom->regedit (wpisujesz i enter) -> wejdziesz do rejestru gdzie znajdziesz podane wpisy. Jeżeli któregoś nie ma wtedy go tworzysz (masz problem z WA więc zakładam, że skoro nie akceptuje Ci seriala, to właśnie "CDKEY_WXP"="xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx" tego wpisu może nie być). Oczywiście w miejsce xxx wpisujesz serial;p Install Location to miejsce gdzie masz zainstalowane DoW/WA... Ewentualne zamieszanie mogło powstać z tego powodu, że można grać wszystkim na multi w DC stosując ten trik i zachowując tylko "W40k.exe", "W40kWA.exe" (czyli plik startowy z DoWa i WA) do któych to właśnie musi być podana ścieżka... (samo DC pozwala normalnie tylko na grę multi Tau i Nekronami i żeby mieć resztę ras musisz mieć zainstalwoane DoW/WA, lub po prostu zrobić tą sztuczkę)
Jaśniej nie umiem;p

->Mroku - no tak - niby oczywiste a dla niektóych może nie być oczywiste;p Powtarzam więc, w Install Location wpsujesz namiar na katalog gdzie masz DoWa/WA, lub same pliki uruchamiające od nich, zależy czy chcesz mieć zainstalowaną podstawkę i WA, czy samo DC i dostęp do wszystkiego na multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc, ale moja walka jeszcze się nie skończyła
Mam pytanie- jak odpalić plik notatnika, i potwierdzić że dodaje go do rejestru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:38, Vintorez233 napisał:

Wielkie dzięki za pomoc, ale moja walka jeszcze się nie skończyła
Mam pytanie- jak odpalić plik notatnika, i potwierdzić że dodaje go do rejestru ?


nieeeeee, wchodzisz w dany klucz (HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\THQ\Dawn of War)na polu po prawej masz ciągi z serialami... klikasz PPM (prawy przycisk myszy) i dajesz na utwórz nową wartość ciągu... o ile jakiś trzeba dodać, lub modyfikujesz już istniejący (chyba u Cieibe bardziej to pierwsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:39, Vintorez233 napisał:

i które to są pliki .exe ?


Przecież powyżej podałem które... Poczytaj sobie na spokojnie to co tu jest i po prostu zrób jak pisze. A jeżeli do grania chcesz mieć wszystko, podstawkę, dodatek i DC to zapomnij o gadce o execach i podaj mu po prostu ścieżkę gdzie masz zianstalowane DoW/WA... Koniec... Bo się robi już masło maślane;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:45, Vintorez233 napisał:

No tak, tylko w rejestrze już jest wpisany poprawyn cd-kay ( nie przeze mnie )


No to powiedz mi jak się mógł w rejestrze znaleźć odrzucony serial któego jak piszesz nie chciało Ci przyjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:47, Vintorez233 napisał:

Był tam od początku !


Instalujesz grę. Uruchamiasz. Gra widzi, że masz zainstalowane DoW/WA i żeby uruchomić resztę ras multi chce żebyś podał serial. Podajesz go ale Ci odrzuca... Tak? I mimo to jednak zapisuje go w rejestrze?? No więc są dwie możliwości, albo Ty coś po..myliłeś przy instalacji, tudzież wdrażaniu w życie porad napisanych przez nas, albo ja tu czegoś nie rozumiem do końca... Ale na zdrowy rozum się zastanów jak może gra zapisywać serial uznany jako błędny?

A sprawdzałeś klucz poniżej? W THQ są dwa - od DoWa i DC - czy tam się seraile zgadzają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda dokładnie jak ją opisałeś. Instalowałem pare razy więc to możliwość możemy spokojnie odrzucić. A co do ostatniego zdania to bym powiedział że nawet 3- do DoW, Dow:WA, i DC - jednak wszystkie się zgadzają.
( wiem, to dziwny problem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrestartuj kompa i odpal DC - jeżeli nadal Ci zawoła o serial to obawiam się, że mój rozumek jest na ten problem za cienki;p Jedyne co mogę jeszcze doradzić to kontakt z pomocą techniczną ale w formie telefonicznej, nie mailowej bo się odpowiedzi nie doczekasz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 19:07, ChrisBgnr napisał:

Zrestartuj kompa i odpal DC - jeżeli nadal Ci zawoła o serial to obawiam się, że mój rozumek
jest na ten problem za cienki;p Jedyne co mogę jeszcze doradzić to kontakt z pomocą techniczną
ale w formie telefonicznej, nie mailowej bo się odpowiedzi nie doczekasz;]

na maila odp czekałem 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kilka razy mailowałem i nie wiem, czy może mój urok osobisty jakiś wirus zeżarł, czy może pisałem w ichnim języku jakimś bo jakoś odpowiedzi ni huhu nie było;] Chyba, że ja miewam takie problemy o jakich się specom z technicznego nawet nie śniło;p Dobra, my tu gadu gadu a Cadian czeka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile osób jest przeciętnie on-line na kanałach Darc Crusade? Bo u mnie w Winter Assault jest przecietnie ok. 100 osób i nie wiem czy coś jest nie tak, czy wszyscy grają w DC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować