Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2007 o 19:40, Teokrata napisał:

ostanio udowodnil to Everial jak gralismy random races... zapytaj go czy mial jakis problem
grajac Orkami ;-PPP


Tak jak grał ze mną ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2007 o 16:34, Iroks1 napisał:

pokonać można, ale równie dobrze wszystko ci pochlasta :P
nawet ja nimi dobrze gram mimo że pykam sm stale :P
w tau robisz tc+vespy dobijasz fw x2 potem ścieżkę kyauon robisz techy i najlepsze knarloki
i innne dziadostwo i nikt ci nie podskoczy :P


taaa...
Necroni imba (FO),Tau imba (vespy + TC), chaos imba (wszystko ;-P) orki imba... (wszystko) SM imba... GK + kapelan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 19:24, Mroku21 napisał:

> Hmm był update ?
Tak.
Trochę potrwało zanim znalazłem, ale proszeę bardzo, lista zmian:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&pid=10376


Wielie dzięki za twój trud ;)
Widzę żę niezły nerf, pale ulepszeń no ale głównie nerf i to porządny... heh trochę szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 19:40, Teokrata napisał:

gralem kazda rasa w DC - i to nie ja gadam glupoty jesli ktos nie uzywal infitracji CSM to jest lamerem


Lamerem? Heh dobre... mało kto używał infiltracji ponieważ było to nieopłacalne. Lepiej było naspamować sobie Zerków. A w tym patchu o wiele skuteczniejszą taktyką jest tech do T3. No i jaki gracz nie grający 4fun używa infiltracji?

Dnia 02.06.2007 o 19:40, Teokrata napisał:

zastanow sie zanim napiszesz takie bzdury jeszcze raz... twierdzilem i nadal twierdze, ze najlatwiejsze
rasy to necron i Orki, nie trzeba byc PROsem by nimi wygrac...


Ech... nie trzeba być prosem by wygrać jakomkolwiek rasą. A Orkiem tak czy inaczej gra się trudniej. Bo jeśli o Neca chodzi to ten, tego...

Dnia 02.06.2007 o 19:40, Teokrata napisał:

ostanio udowodnil to Everial jak gralismy random races... zapytaj go czy mial jakis problem
grajac Orkami ;-PPP


Nie dziwię się. Gracz pokroju Everiala (czyli średniak) poradzi sobie każdą rasą. A my poruszamy problem rasy dla n00ba. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do vespów i TCka i rzekomych umiejętności graczy tau, którzy korzystają z tej kombinacji powiem tyle... Już harras 2 x scout wymaga dwa razy więcej mikro i myślenia niż rush TC i vespidami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 20:30, Jaracz napisał:

Co do vespów i TCka i rzekomych umiejętności graczy tau, którzy korzystają z tej kombinacji
powiem tyle... Już harras 2 x scout wymaga dwa razy więcej mikro i myślenia niż rush TC i vespidami...


Nom, w porównaniu chociażby dmg, czy ilości hp dmg raczej górą są Robale + TC. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę znowu zaczęliście ten odwieczny off top na temat " Co jest bardziej Imba". I tak na końcu dojedziecie do tego samego wniosku co wcześniej, że to gracz jest IMBA, a nie rasa. też chciałbym sobie ulżyć i powiedzieć co mnie wku...ia. Na szczęście nie mam zamiaru sobie psuć krwi, i tak już popsutej na rodzicach. Lepiej byście napisali jakie taktyki stosować najlepiej na poszczególne rasy i typy graczy. Eehh, ale i tak wiemy, że problem IMBY będzie powracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem będzie cały czas powracał, bo balans z DoWa można sobie o kant dupy rozbić i jeszcze się przy tym skaleczyć. I to nie gracz jest IMBA, tylko rasa. Albo taktyki niektórych ras (Hellhound spam FTW!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 18:19, Iroks1 napisał:

orki kurde czy nimi ktoś gra wogóle? jak trafie na orka to mieli jak cholera armie (czemu jego
szczelcy są lepsi od sm ?! )

Bo szczelcy idą grupkami po (bodajże 4) i KAŻDY ma Wielką Splufę, jak kiedyś zagrałem nimi to aż się zdziwiłem, jaki dmg mają (budynki padały niemalże od razu). A jako, że ork może mieć znacznie więcej oddziałów po 4 jednostki niż SM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 21:48, DragonLord napisał:

Bo szczelcy idą grupkami po (bodajże 4) i KAŻDY ma Wielką Splufę, jak kiedyś zagrałem nimi
to aż się zdziwiłem, jaki dmg mają (budynki padały niemalże od razu). A jako, że ork może mieć
znacznie więcej oddziałów po 4 jednostki niż SM...


W pewnym stopniu rekompensuje to jego system banerkowy, który do najtańszych nie należy, ale biorąc pod uwage to, że orkowie jednak z reguły na tyłkach nie siedzą (tylko w większości przypadków panoszą się po całej mapie i mnożą), pewnie jakoś tego nieudogodnienia nie odczuwają. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raany jako pierwszymi zacząłem grać w Dark Crusade Eldarami na średnim poziomie.
Podbiłem trzy lokacje i zaraz zaatakowal mnie ork. Dobrze że wcześniej miałem dość dobrze rozbudowaną bazę na tej mapie bo jak zobaczyłem co ten ork wyrabia 0.o on był dosłownie wszedzie
kosiłem go spaczniami, banshee i tymi eldarskimi robotami ale oni sie nie konczyli a moja baza powolutku sie pomniejszała (wraz z punktami strategicznymi). Zdecydowałem się więc na partyzantkę stworzyłem dwa ogniste pryzmaty i hop hop do bazy wroga ! Musiałem rozwalić dwie kwatery główne no i się powoiodło dzieki szybkim atakom z zaskoczenia zwyciezylem... Ale orkow było 3 razy wiecej co moich eldarów... Taka jest eldarska strategia ? Szybki atak z zaskoczenia, ucieczka, szybki atak ?
Heh przede mna stoji baza główna orków z Gorgutzem na czele i tak sie zastanawiam czy nie sprobowac im sie odgryźć za ta probe ataku i skonczyc z orkami raz na zawsze ale jak zobaczyłem te Waaagh ! które próbowało mnie podbić to jakoś niepewnie się jednak czuje...
Znacie jakieś dobre strategie dla Eldarów ? Ja tworze banshee, spacznie, roboty, ogniste pryzmaty i awatara pozniej. Jakoś daje rade ale widze że Eldarzy nie sa zdecydowanie rasą do ataków frontalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 22:47, Deto napisał:

Eldarzy nie sa zdecydowanie rasą do ataków
frontalnych


Są są :))
Zakładam że masz WA, wtedy naprodukuj banshee i awatara, oraz radę proroków z dołączonym bohaterem- koniecznie musisz mieć ulepszenia dla piechoty (wszystkie) i Zew Wojny, a zobaczysz jaką oni potrafią zrobić sieczke- pryzmaty osłaniają tyły szturmu, albo wbijają sie do bazy w tym czasie na tyły wroga ;]
Inna taktyka to teleporty do bazy przeciwnika pająkami spaczni- oni sa naprawde twardzi a ich miny masakrują budynki. Jeszcze inaczej- opracowujesz całun i ustawiasz pod bazą wroga webwaya, a potem portal wsparcia, ale tak żeby nie widział. Czekasz w bazie, a jak przyjdzie bronisz sie piechotą, a z wysuniętego portalu atakujesz kilkoma mechami/ pryzmatami jego bazę- często mozna tak wykończyć wroga ;]

Aha Rada Proroków + Prorokini= ownage :)
W WA oni są nie do pobicia, niemal nieśmiertelni, a umiejętności bohaterki robią swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/CIACH/

Budo ty lolu, przecież na samym wstępie napisał, że zaczął w DC na średnim kampanie przechodzić, więc raczej chodzi mu o taktyki Eldem w DC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O kutwa faktycznie :D
No to można potraktować ten post jak niebyły.
Ehh, niedosypiałem przez tydzień (nauka) a wczoraj byłem w ogóle wykończony, no i ten Gorgutz mnie zmylił ;]
Sorka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 22:47, Deto napisał:

/ciach/


eldry są bardzo mocne, po 1 zainstaluj patcha
u eldrów to snajperzy z infiltracją są najpotężniejszą jednostką spierasz to wszystko 3-4 grupki banshee z zewem wojny do tego 2-3 ognistych smoków dorzucasz żniważy i z pojazdów to ten na 2 nogach z tym upem i jedziesz wszystko u orkó szybko trzeba niszczyć szczelców i reszte piechoty rębaczów miel na końcu
wykorzystuj bramy osnowy zbuduj kilka w waznych punktach mapy i jak co to teleportuesz tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:30, Iroks1 napisał:

> /ciach/

eldry są bardzo mocne, po 1 zainstaluj patcha
u eldrów to snajperzy z infiltracją są najpotężniejszą jednostką spierasz to wszystko 3-4 grupki
banshee z zewem wojny do tego 2-3 ognistych smoków dorzucasz żniważy i z pojazdów to ten na
2 nogach z tym upem i jedziesz wszystko u orkó szybko trzeba niszczyć szczelców i reszte piechoty
rębaczów miel na końcu
wykorzystuj bramy osnowy zbuduj kilka w waznych punktach mapy i jak co to teleportuesz tym



Ci snajperzy to zwiadowcy ? Przecież oni nie dość że wolno strzelają to jeszcze mają mały dmg, chyba że są do nich jakieś specjalne upy ? Nic mi o nich nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:14, Deto napisał:

Ci snajperzy to zwiadowcy ? Przecież oni nie dość że wolno strzelają to jeszcze mają mały dmg,
chyba że są do nich jakieś specjalne upy ? Nic mi o nich nie wiadomo.


Niewidzialność i to w sumie im wystarczy, póki przeciwnik nie wyskoczy z detektorem nic ci nie zrobi, a Zwiadowcy koszą wszystko i druzgoczą morale. A wiedz, że brak morale to praktycznie zerowa celność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować