Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 12:14, Deto napisał:


Ci snajperzy to zwiadowcy ? Przecież oni nie dość że wolno strzelają to jeszcze mają mały dmg,
chyba że są do nich jakieś specjalne upy ? Nic mi o nich nie wiadomo.


wystarczy zrobić tych snajperów i x2 banshee i już wygrałeś walkę polecam repki oglądać z ligi

atakujesz nimi aż będzie rozbicie a potem do akcji wkraczają banshee wystarczy rozwalić detekty i możesz sobie w bazie siedzieć uwroga i spokojnie niszczyćkolejne nowe oddziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iroks, Rangersi są dobrą jednostką, cholernie ciężką do usunięcia, ale to da się zrobić. Te akcje Rangersi + Banshee które cały czas opisujesz to przykład tego, jak wygląda użycie Rangersów przeciwko osobie która nie ma pojęcia o grze. Z tego co wiem, to jakieś 80% SM w walkach z Eldarem zaczyna od ASM, bo mogą oni wiązać Rangersów i Ripy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:59, Grond napisał:

Iroks, Rangersi są dobrą jednostką, cholernie ciężką do usunięcia, ale to da się zrobić. Te
akcje Rangersi + Banshee które cały czas opisujesz to przykład tego, jak wygląda użycie Rangersów
przeciwko osobie która nie ma pojęcia o grze. Z tego co wiem, to jakieś 80% SM w walkach z
Eldarem zaczyna od ASM, bo mogą oni wiązać Rangersów i Ripy.

ja też robie asm na nich bo nic innego nie dam im rady ale po zewie wojny to ostro mielą wszystko przed tym ratujątylko dredy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eldar musi najpierw zrobić ten Zew Wojny. A nawet jak go zrobi to plazmy + granaty. Uniwersalna i cholernie skuteczna kombinacja na wszystko co chce się przytulić do naszych Marines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:05, Grond napisał:

Eldar musi najpierw zrobić ten Zew Wojny. A nawet jak go zrobi to plazmy + granaty. Uniwersalna
i cholernie skuteczna kombinacja na wszystko co chce się przytulić do naszych Marines.

Niestety granaty mozesz uzyć tylko raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:10, Jaracz napisał:

ASMy na eldara? Łe, nie polecam. Mogą się sprawdzić w 2vs2, ale w 1vs1 - niebardzo.

a co innego polecasz? nie liczymy gk bo to t2 a mi chodzi do tego czasu czym te łatajstwo zatrzymać
jak z RGB grałem to asm nieźle dawały sobie radę aż do zewu wojny niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:10, Jaracz napisał:

ASMy na eldara? Łe, nie polecam. Mogą się sprawdzić w 2vs2, ale w 1vs1 - niebardzo.

To co w takim razie polecasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:37, Iroks1 napisał:

a co innego polecasz? nie liczymy gk bo to t2 a mi chodzi do tego czasu czym te łatajstwo zatrzymać

jak z RGB grałem to asm nieźle dawały sobie radę aż do zewu wojny niestety


Nie spamuj asmów, bo i tak w t2 je wytną banshee. Najlepiej jest robić scouty ze snajperkami, ale jeśli tak bardzo lubisz zaczynać od asmów to przynajmniej mieszaj wojsko, np. asm -> FC -> tacsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:51, Jaracz napisał:

> a co innego polecasz? nie liczymy gk bo to t2 a mi chodzi do tego czasu czym te łatajstwo
zatrzymać
>
> jak z RGB grałem to asm nieźle dawały sobie radę aż do zewu wojny niestety

Nie spamuj asmów, bo i tak w t2 je wytną banshee. Najlepiej jest robić scouty ze snajperkami,
ale jeśli tak bardzo lubisz zaczynać od asmów to przynajmniej mieszaj wojsko, np. asm ->
FC -> tacsy.

asm to na zatrzymanie w CC bo sm w zwarciu nic nie zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 14:10, Joannita napisał:

> . asm ->
> FC -> tacsy.
Co to są tacsy, dredy ????


tacsy- Drużyna Taktycznych Marines
dredy - Drendoty

A na Elda wystarczy narobić sobie snajperek. Taktyka dosyć ryzykowna, ale za to bardzo skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 14:41, Iroks1 napisał:

ta ale potrzeba ich niewidzialnych
a to ksoztuje 100 czy 200 energi :/


Tylko, że inwestycja się z nawiązką zwraca. Masa niewidzialnych scoutów z snajperkami, to dla Eldara naprawdę trudny orzech do zgryzienia. Chwila nieuwagi i wyparowuje ci cała armia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 19:57, Dyzio Diablo napisał:

> gralem kazda rasa w DC - i to nie ja gadam glupoty jesli ktos nie uzywal infitracji CSM
to jest lamerem

Lamerem? Heh dobre... mało kto używał infiltracji ponieważ było to nieopłacalne. Lepiej było
naspamować sobie Zerków. A w tym patchu o wiele skuteczniejszą taktyką jest tech do T3. No
i jaki gracz nie grający 4fun używa infiltracji?


ech...
czytasz wogole co ktos pisze ? wlasnie dlatego infiltracja dla CSMow jest po patchu dopiero w T3, bo wczesniej byla ewidentnie IMBA, dlatego teraz wszyscy spamuja Zerki w T2 ale i tak dobrze prowadzone tacticale z HB sa lepsze. Ale ty tego nie wiesz i nie bedziesz wiedzial bo przeciez nie grasz Chaosem, prawda ? Spam Zerkow jest dla noobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 14:12, Dyzio Diablo napisał:


A na Elda wystarczy narobić sobie snajperek. Taktyka dosyć ryzykowna, ale za to bardzo skuteczna.

Wybacz ale nadal niewiem co to jest druzyna taktycznych marines, zwykłe SMy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 14:53, Joannita napisał:

Wybacz ale nadal niewiem co to jest druzyna taktycznych marines, zwykłe SMy ????


Taaaaaak. Tym co się daje rakiety, plazmę, ciężkie boltery... ci którzy kosztują 50 za sztukę, strzelają z bolterów i mają 390 hp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:59, Iroks1 napisał:

asm to na zatrzymanie w CC bo sm w zwarciu nic nie zrobią


A po co masz rzucać sm do zwarcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować