Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Polecam się na przyszłość, bo ostatnimi czasy grywam właściwie codziennie... Więc tylko daj znać i możemy podkładać czerwonego kura pod budynki każdego kto się nawinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jaka jest najnowsza wersja patcha do Dark Crusade? 1.20 ?? Bo jak wchodze do gry to mogę się połączyć z siecią ale pisze, że mam wersję 1.0. Jak to w końcu jest?

PS: Nie mam złotej edycji tylko oddzielnie trzy części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja DC wydana w Polsce ma numerek 1.11, żeby grać w sieci potrzebujesz patcha 1.20 który to wyszedł czas jakiś temu. A wersję gry powinieneś mieć wyświetloną na ekranie głównym gry... Jeżeli pisze, że DoW Engine ma 1.2 to powinno być oki... Jeżeli nie, może patch się źle zainstalował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:38, GerBeer napisał:

heh, no właśnie pisze DoW Engine 1.0 ale po sieci i tak mogę grać xD


Może grasz z niedobitkami które nie uznają 1.20? Jakby nie było, patcha zainstaluj bo to na nim się teraz gra, to on wprowadza kilka jakby nie było dobrych zmian w balansie i to w nim przyszłość narodu i klasy robotniczej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:38, GerBeer napisał:

heh, no właśnie pisze DoW Engine 1.0 ale po sieci i tak mogę grać xD


To jest dość dziwne, bo po wejściu w multi patch pobiera się automatycznie. Jesteś pewny, że go nie instalowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee, engine i wersja to jest chyba coś innego- ja mam Winter Assault 1.51, ale engine 1.1 chyba... z lewej u góry są obie te informacje obok siebie zdaje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że pobiera się automatycznie. I tak właśnie jakieś dwa patche się pobrały przed wejściem na sieć. Dobra, nic... już ściągnąłem tego 1.20 i sobie go "własnoręcznie" zainstaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówił Budo DoW Engine to coś innego niż wersja patcha. Jeśli mówisz, że instalowały Ci się dwa patche to znaczy, że masz już wersje 1.2. Tym bardziej, że bez niego nie mógłbyś grać w necie (przez gamespy) choćbyś się skichał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem wygląda tak: Po zainstalowaniu Dark Crusade gra domaga się Cd Keya z winter assulta. Ponieważ obie gry mam, zakupione w serii złota kolekcja śmiało wpisuje... i tu pojawia się problem- gra za żadną cene nie przyjmuje tego cd-kaya. Co więcej- kiedy ten sam cd-kay wpisuje podczas instalacji samego winter assult, wchodzi bez problemów więc prosze o pomoc.


Z góry dzięki

20070531162049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:38, Vintorez233 napisał:


Zainstaluj sobie patch do złotej edycji, jest on dostępny na gram.pl


Teokrato
Pokonanie mnie będzie banalne. Jestem takim noobem, że szkoda gadać. A poza tym ostatnio tak porządnie grałem ponad 2 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:34, Vintorez233 napisał:

> Zainstaluj sobie patch do złotej edycji, jest on dostępny na gram.pl

Dnia 31.05.2007 o 17:34, Vintorez233 napisał:

nie działa :/

Dziwne... Spróbuj w takim razie w rejestrze zobaczyć poniższe wpisy - pierwszy numer to serial z podstawki, drugi z WA a install location to miejsce gdzie masz uruchamiające pliki exe z powyższych. Jeżeli tego z WA nie ma to utwórz klucz według tego schematu...

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\THQ\Dawn of War]
"CDKEY"="xxxx-xxxx-xxxx-xxxx"
"CDKEY_WXP"="xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx"
"InstallLocation"="C:\\Program Files\\THQ\\Dawn of War - Dark Crusade\\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:44, ChrisBgnr napisał:

> > Zainstaluj sobie patch do złotej edycji, jest on dostępny na gram.pl

> nie działa :/
Dziwne... Spróbuj w takim razie w rejestrze zobaczyć poniższe wpisy - pierwszy numer to serial
z podstawki, drugi z WA a install location to miejsce gdzie masz uruchamiające pliki exe z
powyższych. Jeżeli tego z WA nie ma to utwórz klucz według tego schematu...

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\THQ\Dawn of War]
"CDKEY"="xxxx-xxxx-xxxx-xxxx"
"CDKEY_WXP"="xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx"
"InstallLocation"="C:\\Program Files\\THQ\\Dawn of War - Dark Crusade\\"


zapomniałeś dodać tego:
dodatkowo do głównego folderu z grą wrzucasz .exe z podstawki i dodatku po wpisaniu tego w grze wpisujesz jeszcze raz i wtedy zadziała na 100%
no i to jest wpis ro rejestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:49, Iroks1 napisał:

zapomniałeś dodać tego:

Que? Nic nie zapomniałem;p Napisałem przecież, że ścieżka to miejsce gdzie są "uruchamiające pliki exe z powyższych" co oznacza w domyśle, że równie dobrze można mieć zainstalwoane DoW/WA i grać sobie na nich, jak i mieć tylko DC i mieć wszystkie rasy w mutli;] Czyżbym coś pomylił?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:54, ChrisBgnr napisał:

> zapomniałeś dodać tego:
Que? Nic nie zapomniałem;p Napisałem przecież, że ścieżka to miejsce gdzie są "uruchamiające
pliki exe z powyższych" co oznacza w domyśle, że równie dobrze można mieć zainstalwoane DoW/WA
i grać sobie na nich, jak i mieć tylko DC i mieć wszystkie rasy w mutli;] Czyżbym coś pomylił?;p


wiesz ja tam rozumiem uuchamiające pliki .exe ale nie kazdy musi wiedzieć a tak masz ładniej i przejrzyciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch do złotej kolekcji http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1472 - możliwe, że pobrałeś inny i dlatego nie działa.

W przeciwnym razie:
Otwórz notatnik i wklej tam podane przez Chrisa linijki, czyli:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\THQ\Dawn of War]
"CDKEY"="xxxx-xxxx-xxxx-xxxx"
"CDKEY_WXP"="xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx"
"InstallLocation"="C:\\Program Files\\THQ\\Dawn of War - Dark Crusade\\"

W miejsce "x" wpisujesz seriale gier, kolejno od DoW i WA. Następnie zapisz plik, odpal go i potwierdź, że dodajesz do rejestru. To wszystko.

Pliki exe WA i DoW kopiujesz do głównego katalogu z DC, ale tylko jeśli chcesz grać w DC bez instalowania WA i DoW.

Fin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować