Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

No większość siedzi raczej na DC, w zależności od godziny stan tam waha się między kilkadziesiąt (ranki, południe) do kilkaset (wieczory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2007 o 17:00, Joannita napisał:

Teokrato
Pokonanie mnie będzie banalne. Jestem takim noobem, że szkoda gadać. A poza tym ostatnio tak
porządnie grałem ponad 2 tygodnie temu.

skad wiesz, ze nie jestem wiekszym noobem ? przeciez nigdy ze mna nie grales ani nawet nie widziales jak gram ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Że jak? Jak 100 osób ;]
Powiedz mi jakiego Ty masz Warhammera, to też se takiego kupie :P
Ja mam WA i jest max 30 osób na jednym serwie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 20:27, Budo napisał:

/.../

Że jak? Jak 100 osób ;]
Powiedz mi jakiego Ty masz Warhammera, to też se takiego kupie :P
Ja mam WA i jest max 30 osób na jednym serwie tylko...


Może mówi o wszystkich servach na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś w końcu DoW. Może dacie mi jakieś rady na początek co mam robić a czego nie? Nie jestem mistrzem w grach tego typu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 22:46, AQ22 napisał:

Dostałem dziś w końcu DoW. Może dacie mi jakieś rady na początek co mam robić a czego nie?
Nie jestem mistrzem w grach tego typu...


Najpierw wypadałoby wybrać rasę jaką zamierza się grać. ;) Dla początkujących graczy najlepsi są Space Marines lub Chaos ze względu na wrzechstronność jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 22:46, AQ22 napisał:

Dostałem dziś w końcu DoW. Może dacie mi jakieś rady na początek co mam robić a czego nie?
Nie jestem mistrzem w grach tego typu...


A grasz w DoW, WA czy DC bo różnice są spore. I podaj rasę, którą chcesz grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej. Czy ktoś może mi wytłumaczyć na czym właściwie polega ten "zanik energii" u wszystkich ras, który doszedł w najnowszym patchu 1.20 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 22:46, AQ22 napisał:

Dostałem dziś w końcu DoW. Może dacie mi jakieś rady na początek co mam robić a czego nie?
Nie jestem mistrzem w grach tego typu...


Zanim zabierzesz się za multi przejdź singleplayer i tutarial misję, a dopiero potem daj znać- single jest w DoW prosty, nie bedziesz miał żadnych problemów na normalnym poziomie (w zasadzie to jest łatwy poziom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 31.05.2007 o 19:48, Teokrata napisał:

skad wiesz, ze nie jestem wiekszym noobem ? przeciez nigdy ze mna nie grales ani nawet nie
widziales jak gram ;-P


Często się ostatnio wypowiadałeś na forum w ważnych kwestiach i to już musi coś znaczyć, a poza tym z twojego ostatniego posta wynika że pokonałeś Chrisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2007 o 22:51, Dyzio Diablo napisał:

Najpierw wypadałoby wybrać rasę jaką zamierza się grać. ;) Dla początkujących graczy najlepsi
są Space Marines lub Chaos ze względu na wrzechstronność jednostek.


chaos dla poczatkujacych ? to chyba jakis zart ! sugerowalbym raczej Orki, chaos wcale nie jest taki silny jesli nie wykorzystuje sie jego atutow rasowych takich jak niwidzialnosc, zdolnosci czarnoksiezika czy demonow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 07:28, GerBeer napisał:

hej. Czy ktoś może mi wytłumaczyć na czym właściwie polega ten "zanik energii" u wszystkich
ras, który doszedł w najnowszym patchu 1.20 ?


to znaczy ze generatory sie wyczerpuja tak jak punkty strategiczne - najpierw daja 10 energii, potem 8,6,4,2 i zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 09:02, Teokrata napisał:

chaos dla poczatkujacych ?


Chodzi raczej o mechanikę gry niż siłę rasy. A SM i Chaos mają ją raczej prostą i standardową. U Orka za to trzeba przywyknąć do systemu bannerowego i z tym może być problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 08:40, Joannita napisał:

>
> skad wiesz, ze nie jestem wiekszym noobem ? przeciez nigdy ze mna nie grales ani nawet
nie
> widziales jak gram ;-P

Często się ostatnio wypowiadałeś na forum w ważnych kwestiach i to już musi coś znaczyć, a
poza tym z twojego ostatniego posta wynika że pokonałeś Chrisa.


gralem przeciwko chrisowi raz - kiedy byl w sojuszu z pitejem ja zas z everialem i mielismy random rasy - ja trafilem Tau (czyli rase ktora gram jak nie gram chaosem), everial Orki (czyli IMBE), pitej chaos zas chris Tau, ktorymi za duzo chyba nie gral wiec wygralismy te gre choc krwiopijsca dwa razy biegal mi po bazie ;-PPP nie gralem nigdy 1 na 1 z chrisem ani teamowo gdzie kazdy gra "swoimi" rasami... moge sie jedynie pochwalic, ze wszystkie NORMALNE teamowki ktore gralem, czyli ze nikt nie wyszedl albo go nie wywalilo, albo sojusznik nie odszedl od kompa na 5 min (bylo ich na razie 5) - wygralem, ale nie wiem czy to moj skill czy sojusznikow ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2007 o 09:06, Mroku21 napisał:

Chodzi raczej o mechanikę gry niż siłę rasy. A SM i Chaos mają ją raczej prostą i standardową.
U Orka za to trzeba przywyknąć do systemu bannerowego i z tym może być problem ;)


nie wydaje mi sie zeby "system banerowy" byl jakos specjalnie skomplikowany zas zrobienie duzo silnego wojska jestzdecydowanie prostsze niz szybkie techowanie wykorzystywanie niewidzialnosci, wlasciwe wykorzystanie klutystow i marines, harras ratorami, czy summonowanie ciezkiego wsparcia (horrory, oblity) i demonow. najlatwiejsze rasy do grania wedlug mnie to Orki i necroni (przeciez wystarczy tylko nastawiac generatorow i martwic sie o jeden "surowiec") oraz wlasnie Orki (baza broni sie sama, chlopakow jest duzo i sa tanie wiec latwo zrobic armie), moi kumple ktorzy zaczynali grac w DC nie mieli zadnych problemow z graniem tymi rasami wlasnie. Zas najtrudniejsze rasy do grania ktore na poczatek odradzam to Eldarzy i Tau - tutaj brak skilla oznacza kleske...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO do ras "trudnych" koniecznie trzeba wrzucić IG;p Ta "imba" ma ten defekt że moment nieuwagi może kosztować nas wyparowanie CAŁEJ armi;p
Orki... robiłem do nich podchody kilka razy ale jakoś mi nie wychodzi gra nimi kompletnie... I te domki które rozsypują się przy większym podmuchu wiatru;]
a Nec... Z tą rasą jest problem przez FO... Grywam nimi trochę ostatnio i doszedłem do wniosku, że FO powinno trafić do T2, osłabione ale z możliwością upów (niedrogich ale zawsze), ORAZ dodatkowo powinno się skrócić ZNACZNIE (o połowę?) czas potrzebny na wejście w T2...
W przypaku walki Joannita vs Teokrata stawiałbym na Teokratę, tym bardziej, że Joannita znowu ostanio coś nieaktywny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować