Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 11:45, Darkstar181 napisał:

Za jakieś 40 minut napiszę tutaj czy te demo to fake, czy też nie :)

Jest prawdziwe :). A mi zostało jeszcze 26 minut, zaraz chyba jajo zniose :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeden z userów rozwiązał problem Sturnna w dc (teraz tu wszyscy z nim biegają w miejsce Alexandra), popytaj gtx69 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łooo intro straszenie beznadziejne, graficznie dużo lepsze niż to z DC, ale reszta żal. ;|
IMO to jest ten sam styl co w DC czyli jednak na silniku gry, ale mocno podrasowane.
Ikona gry też jest brzydka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro, nie dość, że bzdurne, to jeszcze żalowe xD. Gdyby ten Broadside był rozłożony, to z dzielnej szarży tej pani zostałyby stereotypowe dwa dymiące buty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem intro to padłem. Śmieszne jest. Ten styl, ci Tau, gwardziści. oh lawd. Ale cóż, narzekamy bo w DoWie Relic postawił bardzo wysoką poprzeczkę jeżeli chodzi o intro i teraz możemy tylko narzekać bo intra są z pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEE!!!!! Jak oni mogli spierniczyć intro do SS? :(((((((((( Intra do WH40k zawsze były wypasione, intro do pierwszego DoWa uważam za jedno z najlepszych interek ever, czuło się smród wojny i orków, a adrenalina sikała uszami. No i ten bohaterski wyczyn na koniec ehh.. piękna rzecz. A tutaj? Oo Tau jedzie Gwardie(yeyeye ^^ jedyny pozytywny aspekt tego intra), do tego filmik wygląda dla mnie jakby był kręcony podczas gry frapsem, a nie oddzielnie robiony. Do tego ta babencja na końcu... zamiast krzyknąć coś w stylu: KILL THEM ALL!!!! FOR THE EMPEROR!!!!!!!!!! ARGH!!!!!!! To ona po prostu wypiszczała coś w stylu: keal them pls... Intro jest do bani, a demka nie chce mi się ściągać, poczekam na wasze relacje, jak jest z samą grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 12:41, Grond napisał:

Jak zobaczyłem intro to padłem. Śmieszne jest. Ten styl, ci Tau, gwardziści. oh lawd. Ale cóż,
narzekamy bo w DoWie Relic postawił bardzo wysoką poprzeczkę jeżeli chodzi o intro i teraz
możemy tylko narzekać bo intra są z pupy.


Nom, tu się muszę zgodzić, bo intro z DoWa, to jedne z najlepszych jakie widziałem... tak szczerze to chyba nawet najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ona po prostu wypiszczała coś w stylu: keal them pls...

Hehehe, dobre... wiesz, oni chyba chcieli uzyskać efekt Terminatora- czyli taka powoli idąca fala niezabijalnego żelastwa w stronę Tau- ale wyszedł im jakiś marsz ekologów, beznadzieja :/
btw... najlepsze intro z warhammerów ma chyba mark of chaos ( i ma normalną długość, a nie minuta reklam i pół minuty intra :()
http://pl.youtube.com/watch?v=d_KlINBUYc4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 12:47, Budo napisał:

( i ma normalną długość, a nie minuta reklam i pół minuty intra :()


Bo to wrzucił jakiś user, jak zainstalował SS demo, pewnie frapsa włączył, albo coś w ten deseń, dlatego pod koniec nawet widać menu gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 12:47, Budo napisał:

Hehehe, dobre... wiesz, oni chyba chcieli uzyskać efekt Terminatora- czyli taka powoli idąca
fala niezabijalnego żelastwa w stronę Tau- ale wyszedł im jakiś marsz ekologów, beznadzieja
:/


Po co jakiś tam marsz? Dlaczego jeśli oddaje się grę do wykonania innemu studiu, oni zawsze muszą coś zmieniać, najczęściej na nie korzyść? Nie mogli po prostu zrobić intra, w którym SoB były by otoczone ze wszystkich stron przez np. Chaosów, i kiedy już miała by paść ostatnia z nich, odpaliła by jakiś tam granacik, zabijając siebie, i wszystkich Chaosów wokoło? Oczywiście przed tym czynem, była by pokazana ostra strzelanina. To by było intro...


A ja ma takie marzenie... okaże się, że to intro to wersji demo, i że do pełnej wersji stworzą nowe, lepsze, i bardziej miodne ^^ Pójdę się jutro za to pomodlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Ci DE maja tyle Upów i bajerów ze sie połapać nie mogę :P.
LP''ki można wyposażyć w broń przeciw lotniczą.

Lista latadeł dla starych ras:

- Space Marine Land Speeder Tempest
- Chaos Hell Talon
- Ork Fighta-Bomma
- Eldar Nightwing
- Imperial Guard Marauder Bomber
- Tau Barracuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 12:59, Mroku21 napisał:

- Space Marine Land Speeder Tempest
- Chaos Hell Talon
- Ork Fighta-Bomma
- Eldar Nightwing
- Imperial Guard Marauder Bomber
- Tau Barracuda


Lol, IG dostało bombowiec, a reszta takie myśliwce(prócz Orka, bo ten to ma jakiś sakiś coś :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 13:27, Everial napisał:

Hym, latadała są jak w SC, czyli mogą wisieć w miejscu...


Gejspajowi dziękujemy za lagi,
Rericowi za balans,
a Iron Lore za zabicie klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować