Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 14:11, PolishWerewolf napisał:

Źle dla Chaosu, który będzie musiał robić Horrory/ChSM żeby je zestrzelić ;] Bo Zerkami wiele
nie zdziała.

A jak Ci ktoś puści ze dwa dredy w tłum to je będziesz zerkami bił? Poza tym nie narzekaj bo akurat jak masz zerki to masz i krąg więc o horrory nietrudno (chyba, że tutaj coś pozmieniają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:09, ChrisBgnr napisał:

Ooooo to chyba dobra wiadomość - czyli latadła to będą "zwykłe" pojazdy z immunitetem na atak
w cc;p

Nie do końca, bo są określane w grze jako "Aircraft", a nie "Vehicle".

PolishWerewolf
Ciężko powiedzieć, w demie są chyba wszystkie jednostki DE (nawet reliktowa - za 6 veh capa :D), ale latadeł nie wiedziałem. MOże gdzies mi umknęły bo tyle mają tych bajerów, że się gubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszę grać Hałasem :> Dla mnie to jest ułatwienie, gdyż wszystko u IG strzela.

Tylko czy HH będzie pakować w powietrze?... :/

Mroku-> Hmm... A co jest relictem u DE? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:18, PolishWerewolf napisał:

Tylko czy HH będzie pakować w powietrze?... :/


To by było akurat głupie. Ale Broadside z jego rakietami może się przydać teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:18, PolishWerewolf napisał:

Najpierw muszę grać Hałasem :> Dla mnie to jest ułatwienie, gdyż wszystko u IG strzela.

Tylko czy HH będzie pakować w powietrze?... :/

HH to raczej watpie :) ale swoja droga jak takie chimerki swoimi karabinkami antypiechotnymi beda naparzac do samolocikow to bedzie przegiecie paly :/ musi byc w koncu jakas specjalizacja. SMi maja najlepiej -> TSM z ciezka bronia uniwersalne na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:18, PolishWerewolf napisał:

Mroku-> Hmm... A co jest relictem u DE? ;]

A przepraszam DE mają latadło, to Raven dostępny w t3 :)
Jednostka reliktowa to pojazd: Dais of Destruction z masakrycznym skilem, tzn. pod względem wyglądu (coś jak laser czyszczący wszystko w pewnym łuku), bo nie miałem jeszcze okazji wykorzystać go przeciw jakimś jednostkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mah mah demo będzie śmieszne!

Wiszące w powietrzu samoloty?Dobre i to...

Gwardia dostanie bombowie-YEAH!!!Wreszcie coś,co może IG użyć dobrze przeciwko Nekronom
SM mają przerobione LS.WTF?
FC to krzyżówka Gabriela z Thulem...gówno wyszło
Lucas id dead!!YEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAHHHH.
Te przyciski-to są te globalne umiejętności
DE lord & haemonculus-U.G.L.Y.

A ja mam dopiero 61%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:22, Everial napisał:

To by było akurat głupie.

Byłoby, dlatego mam nadzieję, że to będzie poprawnie zrobione.

Dobrakos-> To działo może się ruszać góra/dół, więc nie ma przeciwwskazań.

Mroku-> Dobrze się spisuje to to latadło? Może BB dadzą jakiś uber-mega-skill? :D

Szweider-> W końcu jakieś AV będzie dla IG ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:34, szweider napisał:

A ja mam dopiero 61%...

a ja 17 ... ;P

kto ma już demo, może zamieści jakies screeny prosto z gry? plz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:41, Konował napisał:

Skąd to najnowsze demko Soulstorma można pobrać?? I ile waży??

Musisz użyć tajengo kodu - w google wpisz "soulstorm demo" - jak zrobisz to poprawnie to dostaniesz linki do stron gdzie się ono znajduje;p A waży 1.2gb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:17, Mroku21 napisał:

> Ooooo to chyba dobra wiadomość - czyli latadła to będą "zwykłe" pojazdy z immunitetem
na atak
> w cc;p
Nie do końca, bo są określane w grze jako "Aircraft", a nie "Vehicle".

PolishWerewolf
Ciężko powiedzieć, w demie są chyba wszystkie jednostki DE (nawet reliktowa - za 6 veh capa
:D), ale latadeł nie wiedziałem. MOże gdzies mi umknęły bo tyle mają tych bajerów, że się gubię.


latadłem jest to najbardziej po prawej stronie w górnym rzędzie. Tak właściwie to zwykły pojazd + możliwość dowolnego przemieszczania po mapie i niemożliwość zaatakowania tego wręcz. I z tego co zauważyłem to u DE to jest to dostępne w t3.

Ogólne wrażniea po pierwszym skrimishu

- boże kto dał takie AI sm?? ja spokojnie mam już t3 a ten cały czas próbuje masować tacticale beż żadnych broni jego najśliniejsza jednostką był kapeć

- mobilność mobiloność mobilność - bodaj cała piechota ma prędkość taką jak zerki czy krooty + 2 oddziały z jump packami i jeden pojazd z tymże.

- pytanie tylko czym DE będzie sobie radził z pojazdami bo jak na razie to w t2 widać tylko piechote z bronią na pojazyd i 300 pkt życia i słabszego Dreadnoughta za 4 capa. A tak to dopiero w sumie pojazdy w t3.

- dowódca - taki chyba w sumie słabszy cs - sam główny koleś może troche lepszy ale jego przyboczni tylko wzmacniają jego umiejętności (choć tutaj mamy troche lepsze łańcuchy i coś jeszcze z t2)

- rozwój - budowanie choć robi się samo to jest dość wolne i nie kończy się aż nie osiągnie maksa hp (czyli można zatrzymać w sumie budowanie czegoś cały czas tą budowlę atakując) , trzeba mieć strasznie dużo budowli a ta z t3 jest tylko poto żeby dać 2 pojazdy w maszynowni. Pozatym oddzielny budynek do rozwoju capa i brak wieżyczek. A pozatym to upy upy upy. Nie wiem kto to wymyślił ale naprawdę trzeba się będzie namyślić które upy wybrać bo prawie każda jednostka ma jakiś up. A poazatym to potrzeba tyle miejsca co gwardia żeby to wszystko wybudować.

- detekcja to w sumie tyż podobna do gwardii - dowódca (tyle że ten dodatkowy) i umiejętność za ten dodatkowy surowiec.

- główna siła DE - chyba to że mają strasznie dużo umiejętności związanych z niszczeniem morale przeciwnika.
-główne słabości - brak dobrego av (choć to się jeszcze zobaczy) słaba wytrzymałość (np piechota av z t2 po 300 hp - lol) i raczej powolny rozwój (choć z tym to trzeba poczekać na multi bo komputer jest w skimishu chyba na low) no i trzeba będzie mieć micro jeszcze lepsze od eldów żeby dobrze nimi grać - ilość umiejętności i upów jest zatrważająca.

Podsumowując to nie mogę się doczekać na walk DE z puszkami i ich FO bez morale oraz Tau - bo w sumie to nie widze możliwości odparcia harrasu Vespów i TC. Czyli że najprawdopodobniej imba będą siostrzyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:41, Konował napisał:

Skąd to najnowsze demko Soulstorma można pobrać?? I ile waży??

http://games.internode.on.net/filelist.php?filedetails=14523 - 1gb z kawałkiem.

PolishWerewolf

Dnia 12.01.2008 o 14:41, Konował napisał:

Dobrze się spisuje to to latadło?

Ciężko powiedzieć, bo jest spora zadyma i trudno sprawdzić pojedyncze jednostki. Limit Raven''ów wynosi 3 i mają skill, który wyłącza wrogie pojazdy i wieżyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować