Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2008 o 15:13, Draxvoxdor napisał:

Nie jest aż tak źle. I tak 1000 to mało życia.



Tyle że Konduktor Tau to wredne bydle jest...strzela ostrooo...i ma plecak oraz MINY!!!!!!


Edit:Wilk spokojnie to tylko jego zachcianki...też bym umarł,jak bym takie rzeczy zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:19, szweider napisał:

Edit:Wilk spokojnie to tylko jego zachcianki...też bym umarł,jak bym takie rzeczy zobaczył.

Ja myślę. I tak drania ubić mającego 1000 hp (1200 z Etheralem), a co dopiero jakby miał 1800? Jeśli dano by mu więcej życia, chciałbym jednocześnie ograniczenia skoków. 1 skok / 60-90 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:38, szweider napisał:

> http://wiki.reliccommunity.com/Tau_Commander
> Po upgradzie plasma rifle tak.

Bez też

A mendę trudno ubić,bo ma Skoki(ucieka se wesoło gdzieś) i miny(Gdy jakaś jednostka CC
na nią depnie,to zostaje spowolniona...łatwo można ją wtedy ustrzelić.


tyle że jak się gracz tau nie zorientuje w pore to po 10 s starcia w cc z dowolnym z bochaterów (może poza eldem) to TC po prostu (a FC to wygrywa nawet w strzelaniu) nie ma. Buff do hp dla TC (który na razie hp ma najmniej) jest po prostu koniecznością (choć 800 to zdecydowanie za dużo)

Pułapki też jakieś imba nie są - nie przeczę że są mega przydatne dla tau (bo posiada tylko 1 jednostkę cc aż do t3 i to tez tylko w kayoun) ale poważnie mogą opóźnić tech - przy ich znacznym użyciu gracz tau potrzebuje co najmniej 3 genów przy standardowym otwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:57, Xantor napisał:

tyle że jak się gracz tau nie zorientuje w pore (...)

Mało który gracz Tau NIE pilnuje TC.

Dnia 13.02.2008 o 15:57, Xantor napisał:

Pułapki też jakieś imba nie są (...)

Imba nie. Pozwalają tylko wyciąć najdroższe składy w przeciągu 5 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do TCka, to nie powinien mieć buffa do hp, bo ma te skoki. Powinien mieć tak jak hero we wszystkich innych rasach możliwe 2 upy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:06, PolishWerewolf napisał:

Mam nadzieję, że to nie jest prawda, ale tylko Twoje mrzonki?...


Tak, to mrzonki- prawda jest taka, że będzie miał 2200 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Buff do hp dla TC (który na razie hp ma najmniej) jest po prostu koniecznością (choć

Dnia 13.02.2008 o 15:57, Xantor napisał:

800 to zdecydowanie za dużo)


Eee, ja żartowałem... xD
Tc jest świetny, pułapki może nie są imba, ale na pewno są mocne... chwila nieuwagi i można powiedzieć papa termosom, ogrynom, czy innym posessed pod ogniem fw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 14:46, Budo napisał:

/.../

O fajne zmiany odnośnie hwt, senta i bazyla. Kiepsko jeśli chodzi o tiery ;]
No cóż, zobaczymy :)


Mysle, ze tiery beda drozsze u wszystkich ras zas zmiany u IG naprawde bardzo pozytywne i na plus ;-)))

zas co do TCeka to faktycznie szybciutko padal w satrciu cc z innymi boahterami... zas w T3 ma za malo hp...

a jesli idzie o snare trapy to duzo skuteczniejsze jest targetowanie pathfinderow albo to i to ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym się cieszył gdyby komandor miał więcej HP..i tak w ogóle to tau też mieć wieżyczki...bo trochę trudno sie nimi bronić pomimo że mają zasięg...a jeśli chodzi o walkę z komandorem to...ja jakoś nigdy nie miałem z nim problemów bo jak uciekał to posłałem za nim szturmowców i go ubili...(po stracie prawie całego oddziału)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tau ma Broadside''y, które de facto są lepsze niż jakakolwiek wieżyczka, problem tylko w ich 3 capa na piechotę...

Teokrata---> też tak uważam, ale co do tc- nikt w cc go nie trzyma, a na drugiej linii on robi swoje w czasie walki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:03, Budo napisał:

/.../

Tau ma Broadside''y, które de facto są lepsze niż jakakolwiek wieżyczka, problem tylko
w ich 3 capa na piechotę...


Mogly by zajmowac jakies 2 capa i no minmal range jak maja crisisy bardzo pomoze IMHO

zas co do wiezyczek Tau to ich nie bedzie - tak jak nie maja ich Dark Eldars !!!

Dnia 13.02.2008 o 18:03, Budo napisał:

Teokrata---> też tak uważam, ale co do tc- nikt w cc go nie trzyma, a na drugiej linii
on robi swoje w czasie walki ;]


taki juz urok TCeka - jakis bust do hp na wyzszym tierze powinno zalatwic sprawe ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Tau nie ma drugiej linii xD. FW są całą linią. Z tyłu ew. mogą być pojazdy, a przed FW ew. SSy, tak to wszystko ma podobny zasięg i stoi w rządku :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A Ogary to co, psy (no ok zły przykład)? A Krootoxy, Wielki Kurczak, albo Crisisy z flamerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A BSy jak wieżyczka sprawdzały się w 1.11, jak były 3. Teraz mają za mały fire rate, żeby skutecznie same bronić bazę przeciw czemukolwiek. I jeszcze te 3 capa i zasięg minimalny już dyskwalifikują je całkiem jak "strukturę" obronną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nieprawda, sprawdzają się bardzo dobrze. Ja przeważnie mam dwa i jest gitara. Pamiętaj, że nigdy nie będzie Cię atakował jeden skład, a nawet jak to drugi bs osłania. Dmg jest na tyle solidny, że rekompensuje wszystko, do tego 100% celność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:26, Budo napisał:

A Ogary to co, psy (no ok zły przykład)? A Krootoxy, Wielki Kurczak, albo Crisisy z flamerami?


Ogary i Krootoxy=Kauyon. Wielki Kurczak=kupa w Mont''ka, nikt przy zdrowych zmysłach go nie zrobi. Crisisy z flamerami. Już stawiaj je przed wojem, niech stoją i dają się wyrżnąć z zasięgiem 20 :P. Gratuluje pomysłu :P. A w przypadku Ogarów, to ja zawsze trzymam je za linią FW, jak coś dobiega, to je spuszczam ze smyczy i jazda skokiem. Nigdy nie trzymam przed, żeby mi ich nie wystrzelali. Poza tym to wszystko w t3. Tak to TCek służy na linii ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 14:28, szweider napisał:

Zmiany w SS(Prawdopodobne) dla IG



Hym. Zaczyna się.

Dnia 13.02.2008 o 14:28, szweider napisał:

* Telepathica Temple cost reduced from 75/25 to 50/25


I tak jest za drogie. ;d

Dnia 13.02.2008 o 14:28, szweider napisał:

* Basilisk cost reduced from 150/300 to 150/250. No other changes to Basilisk.


I tak jest za słaby. ;d

Dnia 13.02.2008 o 14:28, szweider napisał:

* Heavy Weapons Team cost decreased to 225/50 from 250/50 and 40 s from 45 s


I tak jest za drogi. ;d

Dnia 13.02.2008 o 14:28, szweider napisał:

* HWT Lascannon base damage has gone up to 126-158.5 (from 110-137.5), about a 15% buff


Dalej jest za słaby. ;d

Btw - o innych rasach nic nie ma?

A jeśli chodzi o dyskusje, co jest słabe, a co jest bardzo słabe u Tau, pierdu pierdu itp. to... Nauczcie się grać swoją rasą w DC. Bo w SS może być na to za późno (ojej, a czemu osłabili moją i tak słabą rasę?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować