Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

W DC mamy tylko plasma, fusion, burst i rail guny. Ogólnie są jeszcze ion, widziałem też działka strzelające falą uderzeniową itp. Wszytko, czego dusza zapragnie, by zrobić krzywdę bliźniemu :P. A ciężko przekładać na polski, bo wiele to są nazwy własne ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę-nie wychodzi mi harras CS-em.Jak mi się uda wbić nim do bazy,to zaraz wyskakuje FC,który razem z tacsami pogania go i gdy zaczynam mieszać nim w tacsach,to za chwilę ginie...wtedy wszystko zależy od tego,czy udało mi się dotechować do T2,wypluć komucha i mieć nadzieję,że go nie zestrzelą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 22:29, szweider napisał:

Kurdę-nie wychodzi mi harras CS-em.Jak mi się uda wbić nim do bazy,to zaraz wyskakuje
FC,który razem z tacsami pogania go i gdy zaczynam mieszać nim w tacsach,to za chwilę
ginie...wtedy wszystko zależy od tego,czy udało mi się dotechować do T2,wypluć komucha
i mieć nadzieję,że go nie zestrzelą...


A gwardzistów gdzie masz w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 22:37, Jaracz napisał:

A gwardzistów gdzie masz w tym czasie?


Dokładnie, jak on dosyła SMów, to ty powinienieś mieć ze 2-3 grupki GMów wolne pod ręką.

PS. gratki awansu Delegacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja nigdy nie chodzę samym CS-em-zaraz mu wysyłam 2 full składy GM.I albo dają ten swój firepower,albo ustrzeliwują goniącego ich FC-ka/Tacsa z nożami.I w tym miejscu zaczyna się problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej grając IG problemu z SM nie mam, jak wyskakuje nawet dowódca zakonu to psyker rzuca spella(do CS zawsze najpierw robie psykera) i uciekam,a on za mną goni, a GM sobie ładnie strzelają jak na strzelnicy. Jak wyskoczy squad 4 marines to rozwalić i dalej nawalać w FC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem. Chciałem zainstalować Warhammera z dodatkami, ale pokazał mi się bug. Według pomocy na gram.pl trzeba zainstalować najpierw patche, przed instalką Winter. I tu mam problez z patchem 1.41 (ten co ma 300 mb). Konkretnie ciągle wyskakuje mi że chce przynajmniej 1 giga na dysku. Zrobiłem już blisko 2,5 GB miejsca, ale ciągle wyskakuje to samo. Ile potrzeba tego miejsca żeby zainstalować tego patcha na wersję gry 1.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:43, Skorpionex napisał:

Ja mam taki problem. Chciałem zainstalować Warhammera z dodatkami, ale pokazał mi się
bug. Według pomocy na gram.pl trzeba zainstalować najpierw patche, przed instalką Winter.
I tu mam problez z patchem 1.41 (ten co ma 300 mb). Konkretnie ciągle wyskakuje mi że
chce przynajmniej 1 giga na dysku. Zrobiłem już blisko 2,5 GB miejsca, ale ciągle wyskakuje
to samo. Ile potrzeba tego miejsca żeby zainstalować tego patcha na wersję gry 1.00.



Ja takie coś miałem przy Battlefieldzie 2 prosiło aby zwolnić 1,5 GB na dysku zwolniłem 12 GB na dysku G bo na tym instalowałem grę . I nic. A jak zwolniłem 2 GB na C to od razu poszło musisz ( chyba ) zwolnić miejsce na C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że bez upów, orki są do bani? No to też zastosuje taką taktyke, zrobie 3 sterty i wcisne wszystkie ulepszenia;]
PS: Masz gdzieś słownik skrótów w W40k? Bo jednak nie wim co znaczy QS ;q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

QS-Quick Start-Szybkie rozpoczęcie-gra z olbrzymią ilością surowców na dzień dobry.


Zmiany w SS(Prawdopodobne) dla IG


* Telepathica Temple cost reduced from 75/25 to 50/25
* Basilisk cost reduced from 150/300 to 150/250. No other changes to Basilisk.
* Hellhound accuracy boosted to 80%, damage reduced to maintain DPS, FotM accuracy is 65% up from 35%
* Tactica Control cost increased to 175/50
* Battle Command cost increased to 300/175 and 90 s
* Regimental Command cost increased to 340/340 and 100 s
* Full Scale War cost increased to 450/450 and 100 s
* Heavy Weapons Team cost decreased to 225/50 from 250/50 and 40 s from 45 s
* HWT Lascannon base damage has gone up to 126-158.5 (from 110-137.5), about a 15% buff
* Guardsmen Plasma range increased to 25 from 22 (now 30 after Satellite Targeting Resolution)
* Sentinel has better penetration versus vehicle_high, now 25 (from 15). Sight radius increased to 30 from 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O fajne zmiany odnośnie hwt, senta i bazyla. Kiepsko jeśli chodzi o tiery ;]
No cóż, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 14:46, Budo napisał:

/.../

O fajne zmiany odnośnie hwt, senta i bazyla. Kiepsko jeśli chodzi o tiery ;]


Akurat tak się składa,że każda rasa będzie miała opóźniony tech^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 14:53, szweider napisał:

Akurat tak się składa,że każda rasa będzie miała opóźniony tech^^


Aaa, czyli pewnie zostanie jak było, czyli ig będzie dość szybka :)
To miło, czyli ogólnie, jeśli się to sprawdzi, to mamy buffa dla ig, teraz jeszcze buff Tau (Commander 1000hp---> 1800hp, Crisis 3500 hp, Broadside no minimal range, Ethereal boost hp by 600) i jesteśmy w domu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 14:58, Budo napisał:

Tau (Commander 1000hp---> 1800hp, )

Mam nadzieję, że to nie jest prawda, ale tylko Twoje mrzonki?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:06, PolishWerewolf napisał:

> Tau (Commander 1000hp---> 1800hp, )
Mam nadzieję, że to nie jest prawda, ale tylko Twoje mrzonki?...

Nie jest aż tak źle. I tak 1000 to mało życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować