Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

przecież w demie SS przy ładowaniu pokazane są wszystkie "pojazdy latające"...i chodzi mi o wygląd tego od marines...po prostu lekko tuningowany ścigacz landa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 18:08, askorti napisał:

przecież w demie SS przy ładowaniu pokazane są wszystkie "pojazdy latające"...i chodzi
mi o wygląd tego od marines...po prostu lekko tuningowany ścigacz landa...


Po wyglądzie się nie ocenia...walczyłeś w ogóle z nim w kampanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>po prostu lekko tuningowany ścigacz landa...

A czego się spodziewałeś po czymś, co ma w nazwie Land Speeder? Że będzie jak Drednot wyglądało? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ile trzeba miec miejsca na dysku zeby zainstalowac patch 1.0 - 1.41 ( potrzebny zeby zainstalowac Winter assault ) mam 5 gb na dysku systemowym i ze 3 na z gra i ciagle sie pojawia komunikat o zbyt małym miejscu ...
to tego miejsca musze jeszcze wiecej zwolnic ? czy mzoe to jakis błąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 18:08, askorti napisał:

przecież w demie SS przy ładowaniu pokazane są wszystkie "pojazdy latające"...i chodzi
mi o wygląd tego od marines...po prostu lekko tuningowany ścigacz landa...

Bo to jest przerobiony Land Speeder służący w lotnictwie. Grubszy pancerz, przebudowana kabina i zmienione uzbrojenie. I to nie jest wymyślona jednostka na potrzeby gry, bo GW by nie wyraziło na to zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orki maja w podstawce jakies upgrade''y, zeby tak szybko nie ginely? Bo w stosunku do innych ras, to one niepokojaco szybko padaja:( A rushowac nie lubie-taka n00bska taktyka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 17:57, szweider napisał:

Najbardziej boję się o Marudę Bombera-podobno pada od pierdnięcia...


A mi się wydaje, że słyszałem, że będzie najwytrzymalszy z latadeł w SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 18:50, radekk napisał:

Mam pytanie ile trzeba miec miejsca na dysku zeby zainstalowac patch 1.0 - 1.41 ( potrzebny
zeby zainstalowac Winter assault ) mam 5 gb na dysku systemowym i ze 3 na z gra i ciagle
sie pojawia komunikat o zbyt małym miejscu ...
to tego miejsca musze jeszcze wiecej zwolnic ? czy mzoe to jakis błąd ?


Różnie, ale skoro 5 gb uważa za niewystarczające, to spróbuj coś przenieść jeszcze czy cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 19:03, Draxvoxdor napisał:

Orki maja w podstawce jakies upgrade''y, zeby tak szybko nie ginely? Bo w stosunku do
innych ras, to one niepokojaco szybko padaja:( A rushowac nie lubie-taka n00bska taktyka:/


Sprawdź w Stercie spluf i poczytaj opisy upów ;P. Orkowi zwykle mają dużo upów, więc coś na pewno się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, sam bym na to nie wpadl;P W DC jest "eavy boy armour", zobacze w piatek czy w podstawce tez jest;). Z tego co widze na wiki- to upy sa bardzo przydatne i calkiem niezly efekt daja. A rzadko kiedy widze zeby ktos ich uzywal Oo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 19:50, Draxvoxdor napisał:

Hmm, sam bym na to nie wpadl;P W DC jest "eavy boy armour", zobacze w piatek czy w podstawce
tez jest;). Z tego co widze na wiki- to upy sa bardzo przydatne i calkiem niezly efekt
daja. A rzadko kiedy widze zeby ktos ich uzywal Oo.


A po czym poznajesz że używają ?? Orkami nie da rady iść w zwykłych ludków. To jest mięso armatnie w które nie warto inwestować. Jak się gra QS to na pewno zrobią. Zrobię 3 sterty i wrzucą wszystkie upy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 18:08, askorti napisał:

przecież w demie SS przy ładowaniu pokazane są wszystkie "pojazdy latające"...i chodzi
mi o wygląd tego od marines...po prostu lekko tuningowany ścigacz landa...


Wow, jesteś genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 19:29, Everial napisał:

A mi się wydaje, że słyszałem, że będzie najwytrzymalszy z latadeł w SS.


ja mam taką nadzieję...w becie zestrzeliwywało go byle co,a atak nie był potężny...Ale pod koniec z nim kombinowali...


I nie wiem czemu ale wygląda na to,że najlepsze latadło będzie miał Chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia. Swoją drogą zmiany od czasu podstawowego DoW-a były na tyle istotne, że grając w sieci nie da się w zasadzie porównać podstawki i DC. To w zasadzie 2 różne gry. W tym kontekście podobnie jest z modami. Jest to w zasadzie główna siłą DoW: taktyka i jeszcze raz taktyka. To strategia tylko z nazwy.... za to bardzo dynamiczna rozgrywka już od pierwszych sekund. Inaczej sprawa się ma podczas rozgrywki z kompem. Grając 1vs1 nawet na ''hardzie'' wystarczy się dobrze okopać i sprawdzić skuteczność poszczególnych jednostek w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę Kerigun...jak ja zobaczyłem wczoraj twój spam FO,to się wkurzyłem,a jak dziś ujrzałem twój spam FW,to się...(cenzura).Na szczęście daliśmy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

z tego co pamiętam to mi poszło przy ok 7gb wolnego miejsca na dysku gdzie instalowana była gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie Tau. Jaką oni bronią strzelają. Czy to laser, plazma czy coś podobnego?? Bo jak na intro SS jeden strzał powalił tego kolesia z drużyny dowodzenia(zapomniałem jak sie nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ih bronie to Burst Cannon, Fusion Blastr, Plasma Cannon, Pulse Rifle- czyli jakieś plazmowo-pulsacyjne cuda niewidy, to co widzialeś na filmie to był Target Acquired- czyli celowany strzał shas''o zadający 200 obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować