Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2008 o 14:34, ChrisBgnr napisał:

Problem polega na tym, że wszystkie rasy od podstawki do DC przeszły dużą metamorfozę,
a niemal wszyscy tutaj grają tylko właśnie na DC (do czasu wyjścia SS pewnie). Także

Ale na pewno coś ktoś pamięta, w końcu najpierw był dow, potem dc;]

Dnia 12.02.2008 o 14:34, ChrisBgnr napisał:

Na necie w podstawkę sobie raczej nie pograsz, więc chyba nie ma sensu większego "ćwiczenie"
się w potyczkach.

Oo- ja sobie spokojnie gram w podstawkę przez neta. Może trochę zajmuje zebranie teamu, ale ludzi do niego nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po dogłębnym przeanalizowaniu dema SS dochodzę do związku że ci niby DE nie mają żadnych podobieństw do zwykłych E...przecież każda jednostka u E miała maskę...natomiast w DE tylko jeden oddział ma maskę...a jeśli chodzi o pojazdy latające to...totalna porażka! przecież np. ten pojazd latający Marines...wygląda jak minimalnie zmieniony ścigacz landa...to jest do niczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:09, askorti napisał:

wygląda jak minimalnie zmieniony ścigacz landa...to
jest do niczego!


I dlatego jest do niczego? Tempest może być bardzo dobrym pojazdem, szczególnie dlatego, że tak jak TSM ma być uniwersalny (do wyboru broń na piechotę lub na pojazdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 3 misją "Między młotem a kowadłem" z dodatku Winter Assualt, kampania ładu. Misja polega w pewnym momencie na czekaniu na posiłki i obronie przed orkami. Udało mi się doczekać na posiłki, przyjechał Baneblade i 3 oddziały gwardzistów i czy misja na powinna się przypadkiem w tym momencie skończyć? Bo u mnie trwa dalej, Baneblade padł przed Rożgniataczem ale tego byczka udało mi się rozwalić mimo wszystko i teraz ciągle napływają masy orków a te cholerne szaber czołgi są nie do ruszenia i nie zabardzo wiem co mam teraz robić. Jakieś pomysły?

P.S: Cholernie jest mało rekwizycji i gram na zabójczym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:15, Konował napisał:

P.S: Cholernie jest mało rekwizycji i gram na zabójczym poziomie trudności.


W tej misji masz sztuczne ograniczenie rekwizycji. Ja porobiłem upy na pozyskiwanie na maxa. Poupowałem LPki i nic mi to nie dało bo dalej mało req dostawałem. Lepiej zainwestować w wojo. A misjia się kończy jak odeprzesz atak orków (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:09, askorti napisał:

po dogłębnym przeanalizowaniu dema SS dochodzę do związku że ci niby DE nie mają żadnych
podobieństw do zwykłych E...przecież każda jednostka u E miała maskę...natomiast w DE
tylko jeden oddział ma maskę...

Tok Twojego rozumowania powala^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możliwe...ale DE powinni przynajmniej w jakimś małym stopniu być podobni do E...ale nie są, pod żadnym pozorem...a to z maskami to chodzi o to że ci DE wyglądają jak...zwykli ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:09, askorti napisał:

po dogłębnym przeanalizowaniu dema SS dochodzę do związku że ci niby DE nie mają żadnych
podobieństw do zwykłych E...przecież każda jednostka u E miała maskę...natomiast w DE
tylko jeden oddział ma maskę...


Dark Eldar to nie to samo co Eldar...

Dnia 12.02.2008 o 15:09, askorti napisał:

przecież np. ten pojazd latający Marines...wygląda jak minimalnie zmieniony ścigacz landa...to
jest do niczego!



To jest Land Speeder Tempest-Przerobiony Land Speeder,aby mógł walczyć w powietrzu.I nie jest beznadziejny-Można mu dać 2 różne bronie no i puszcza jakieś bomby,przez co cała moja piechota skakała i darła się,że ma złamane morale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:32, askorti napisał:

możliwe...ale DE powinni przynajmniej w jakimś małym stopniu być podobni do E...ale nie
są, pod żadnym pozorem...


Mroczni Eldarzy z kuzynami mają tylko jedną rzecz wspólną-historię do czasu Upadku(czy jak się to zwało).Cała reszta jest całkowicie inna

Dnia 12.02.2008 o 15:32, askorti napisał:

a to z maskami to chodzi o to że ci DE wyglądają jak...zwykli
ludzie...


Eldarzy nawet bardziej.Są przecież istotami humanoidalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:32, askorti napisał:

możliwe...ale DE powinni przynajmniej w jakimś małym stopniu być podobni do E...ale nie
są, pod żadnym pozorem...a to z maskami to chodzi o to że ci DE wyglądają jak...zwykli
ludzie...

Miej pretensje do ludzi z Games Workshop, że tak sobie Dark Eldarów wymyslili - http://uk.games-workshop.com/darkeldar/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o humanoidalni...bo w sumie Orkowie też są humanoidalni a człowieka za bardzo nie przypomina...mi chodzi o "twarz" Eldara...bo ci zwykli mają je zakryte i kojarzą się jako zwykli obcy...a z DE jet inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eldarowie są zwykłymi obcymi z tym, że przypominają wyglądem ludzi ^^ Tak samo jest z ich mrocznymi braćmi. Nie ma tutaj za bardzo nad czym jojczyć. A Tau też przypominają ludzi, tylko mają niebieskie ryje bez nosów i kopyta. Ale też noszą hełmy i kojarzą się jak obcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że bazyl naprawdę strzela -> screen -> wygląda to jak kula armatnia;p (to nie jest domalowane czy cuś)

-> Askorti - doskonale Cię rozumiem - DE powinni mieć cztery nogi, chodzić na głowach których mieliby pięć, porozumiewać się za pomocą wymiany płynów a rozmnażać poprzez bociany ze spaczni (którymi notabene by można zwiększać limity jednostek w SS) ^^

20080212161133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 16:12, ChrisBgnr napisał:

A wiecie, że bazyl naprawdę strzela -> screen -> wygląda to jak kula armatnia;p
(to nie jest domalowane czy cuś)


Te kule wylatują też z Lemanów z podstawki-widocznie Reluś chciał sobie kilka rzeczy odpuścić i myślał,że nikt na to nie zwróci uwagi(a jednak-zwłaszcza,że dzielni Gwardziści,którzy potrzebują dziewczyny,jak wkładają te pociski,to one niezłego kalibru są,a tu wylatuje piłka tenisowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:09, askorti napisał:

po dogłębnym przeanalizowaniu dema SS dochodzę do związku że ci niby DE nie mają żadnych
podobieństw do zwykłych E...przecież każda jednostka u E miała maskę...natomiast w DE
tylko jeden oddział ma maskę...a jeśli chodzi o pojazdy latające to...totalna porażka!
przecież np. ten pojazd latający Marines...wygląda jak minimalnie zmieniony ścigacz landa...to
jest do niczego!

Po pierwsze dochodzisz chyba do wniosku a nie do związku :) Po drugie DE nie muszą przypominać Eldarów tak jak CSM przypominają SM. Co do zmodyfikowanego Land Speedera nie oceniaj dopóki nie wypróbujesz w akcji. A co do orków niekiedy aż za bardzo przypominają ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 17:02, Zentor napisał:

A co do orków niekiedy aż za bardzo przypominają ludzi
;)

Czyli popełniają bardziej głupsze i ludzkie błędy niż SM lub IG :P Ludzie oni są bardziej ludzcy od nas !! :P Dla mnie orkowie są śmieszni, ale dzięki nim to uniwersum jest ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 17:33, MacieKBpl napisał:

Z tego co rozumiem to on go wypróbował.



Nie wiedziałem,że w demie można grać Marynarzami...miło by nawet było

Najbardziej boję się o Marudę Bombera-podobno pada od pierdnięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 17:33, MacieKBpl napisał:

>Co do zmodyfikowanego Land Speedera nie oceniaj dopóki nie wypróbujesz w akcji.

Z tego co rozumiem to on go wypróbował.


Z jego tekstu dla mnie wynika, że głównie oceniał zmodyfikowanego Land Speedera na podstawie wyglądu i tego, że to modyfikacja już istniejącej jednostki, a nie ,że go już wypróbował. No chyba że mógł grać w demie SM... No cóż dema nie ściągałem bo to troch za dużo na moje łącze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować