Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Bilard, Snooker - Temat Ogólny [M]

459 postów w tym temacie

To spotkanie było wczoraj? Widziałem kawałek chyba pierwszego frame''a, w każdym razie Sully dał ciała... Jemu się poprostu nie chce grać... A szkoda bo gra świetnie i robi fajne miny podczas gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bilard to swietna gra towarzyska ;)
swietnie sie gra z kumplami przy piwku :D
jednak w TV snooker robi wieksze wrazenie. Poza tym snooker jest bardziej wymagajacy i taktyczny :P
zreszta, to zalezy od odmiany bilarda, w ktora akurat sie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale ja dawno nie grałem w bilarda z kumplami:( to będzie już z 6 miesięcy.
A tak na serio to bilard i snooker to świetne dyscypliny sportowe.Lubię grać bilarda i oglądać w tv snooker mając browca w łapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bilard to bardzo fajna gra przekonałem sie o tym dopiero nie dawno . Ale jak juz raz spróbowalem to teraz grałbym w bilarda codziennie jak narazie to grałem w standardową gre ale chetnie spróbuje zmierztyc sie w snookera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 14:39, mattex napisał:

Bilard to bardzo fajna gra przekonałem sie o tym dopiero nie dawno . Ale jak juz raz spróbowalem
to teraz grałbym w bilarda codziennie jak narazie to grałem w standardową gre ale chetnie spróbuje
zmierztyc sie w snookera


IHMO największa frajda jest w 9-bil ;D Snooka sobie jeszcze odpuść, zdobądź najpierw ogranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 12:47, wojteks12 napisał:

Trójkąt powinno się rozbijać z jego rogu , ostatnią bile czerwoną trójkątu.


Heh, no i? Chyba nie doczytałeś dokładnie czegoś... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2007 o 14:58, Sir Jedi napisał:

IHMO największa frajda jest w 9-bil ;D Snooka sobie jeszcze odpuść, zdobądź najpierw ogranie.


wg. mnie lepsza jest osemka niz 9-bil... chociaz i tak snookera nic nie przebije.. szkoda tylko ze jest taki drogi.. przynjamniej w tym klubie do ktorego zadarza mi sie uczeszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 19:38, wojteks12 napisał:

tak
snooker jest drogi ale lubie grać i to bardzo częto

Hahahh nigdy żeś w snookera niegrał:D Ja też :|
Co do snookera , zna ktos bardzo dobrze zasady ?? Bo jabardzo :) dobrze.
A ja usiebie w snookera grać niemogę :( Bo nigdzie stołu niema . Jak się pisze main turu??
Nieważnie co do main-turu ,Roonie został łatwo wyelimowany przez Holta :)Formy niemoze znaleść Higgins i Ding Junghui.Jeszcze w turnieju Grand Prix O''Sullivan pięknie się zachował , kiedy to Ding chcial mu podać rękę i poddac mecz , anglik wyprowadził go do szatni i przekonal do dalszej gry :DWielki odkryciem Malta Cup (turniej trwa ) był A.Higginson który znalazł sie w najlepszej 16 a tam przegrł z Ken''em Doherty''m 2-5.Brakuje mi jednego w snookerze , a chodzi mi o polskiego zawodnika występującego w mein-turze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 12:02, HumanGhost napisał:

No właśnie, problem w tym,że ludzie graja na różnych serwerach a za tym idzie inne niekiedy
ocenianie i troche różniące się zasady. Muszę nad tym jeszcze pomyśleć.


Bardzo dobry pomysł z tą ligą :) Ale mecze byśmy rozgrywali na flyordie.pl ok?
A ja sie zgłaszam do gry i mam pytanie czy bedzie tylko snooker czy 9,8 bil też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka trochę sie rozpisałęm :)
Ale we fryoldie.l niema faul - chybienie niemozna nakazać powtórnego uderzenia , niema wolnej bili itd.Zasady są mało dopracowane ale ten bilard na flyordie.pl jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:22, Mistiq napisał:

wg. mnie lepsza jest osemka niz 9-bil... chociaz i tak snookera nic nie przebije.. szkoda tylko
ze jest taki drogi.. przynjamniej w tym klubie do ktorego zadarza mi sie uczeszczac


Chodzi o to że stół to Snooka kosztuje jakieś 2k więcej niż do "zwykłego bilarda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że jest taki temat na tym forum;) Interesuje się snookerem od około 2 lat i regularnie oglądam turnieje na Eurosporcie. Dzisiaj finał Malta Cup - Day vs. Murphy. Obu zawodników lubię, ale chyba będę kibicował
Dayowi, podoba mi się jego gra w tym turnieju.

Sam wiele razy chciałem zagrać w snookera, ale do tej pory tego nie zrobiłem choć przeszkód w zasadzie nie ma
bo mieszkam w Krakowie a są tu kluby snookerowe, ale nie znam nikogo kto by się interesował wśród moich
znajomych ;/ A tak po za tym to nigdy w snookera nie grałem (tylko w bilarda parę razy) więc ciężko by to było nazwać grą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zakończył się Malta Cup, wygrał faworyt finału czyli Shaun Murphy po dość jednostronnym pojedynku, nie mniej
jednak Ryan Day próbował stawiać opór i ugrał 4 frejmy. Ale za tydzień już kolejny turniej - Welsh Open i liczę na
lepszą grę zawodników z 16 main tour''u w końcu turniej walijski jest bardziej prestiżowy niż ten na Malcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh szkoda że niema stołu do snookera bym se pocupał (ale chodzi mi że niema w mojej okolicy ) ale grałem sobie dzisiaj w osemke !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze na treningi do Gdanska do klubu snookerowego i gram z kims 4 frejmy dziennie to mi wystarcza.Jestm zaawansowanym graczem snooka wiec troche grac juz umiem.W bilarda tez lubie grac wczoraj bylem wlasnie z kumplami na bilardzie i gralo sie naprawde super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 11:29, M-Pac napisał:

Ja chodze na treningi do Gdanska do klubu snookerowego i gram z kims 4 frejmy dziennie to mi
wystarcza.Jestm zaawansowanym graczem snooka wiec troche grac juz umiem.W bilarda tez lubie
grac wczoraj bylem wlasnie z kumplami na bilardzie i gralo sie naprawde super:)


O ProGamer :)
Jak nazywa się ten klub?
Mientki jesteś tylko 4 frejmy? =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 11:40, Sir Jedi napisał:


O ProGamer :)
Jak nazywa się ten klub?
Mientki jesteś tylko 4 frejmy? =p

Tak cztery,ale dlugie.Jest to klub Green Club,a co tez chcesz grac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 11:54, M-Pac napisał:

Tak cztery,ale dlugie.Jest to klub Green Club,a co tez chcesz grac:)


1. Nie mieszkam w 3mieście
2. Już od dawna gram w snooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować