Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Bilard, Snooker - Temat Ogólny [M]

459 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2007 o 12:04, Sir Jedi napisał:


1. Nie mieszkam w 3mieście
2. Już od dawna gram w snooka :)

No to co cie to obchodzi gdzie gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 12:06, M-Pac napisał:

No to co cie to obchodzi gdzie gram?


To już nie mogę Cię zapytać gdzie grasz?
Teraz jak będę w 3mieście to będę wiedział gdzie iść pograć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 12:09, Sir Jedi napisał:

To już nie mogę Cię zapytać gdzie grasz?
Teraz jak będę w 3mieście to będę wiedział gdzie iść pograć :D

aha,moze kiedys zagramy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczeły się snookerowe igrzyska;-)
Czyli Mistrzostwa Świata odbywające się Crucible Theatre w Sheffield 17 dniowa uczta dla miłośników snookera.

Drabinka Turniejowa.
http://worldsnooker.com/tournament_latest_drawsheet-61.htm
Najciekawszą parą jest nr 8
Ronnie O''Sulivan vs. Ding
A w parze nr 7
Neil Robertson - Ryan Day

Tylko wziąść urlop bądź zachorować i delektować sie snookerem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 20:04, Rzezim napisał:

Najciekawszą parą jest nr 8
Ronnie O''Sulivan vs. Ding


Wydaje się, że Ronnie wygra (jeśli zagra w swoim stylu), ale z Dingiem nigdy nic nie wiadomo...

Dnia 21.04.2007 o 20:04, Rzezim napisał:

A w parze nr 7
Neil Robertson - Ryan Day


Jeszcze jest 11 para Steve Davis vs John Parrott, pojedynek "starszych" snookerzystówi

Dnia 21.04.2007 o 20:04, Rzezim napisał:

Tylko wziąść urlop bądź zachorować i delektować sie snookerem;-)


Heh, słuszna rada... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 20:36, hunter22 napisał:

Wydaje się, że Ronnie wygra (jeśli zagra w swoim stylu), ale z Dingiem nigdy nic nie wiadomo...

Też mi się tak wydaje nie mniej jednak Ding to jeden z groźniejszych przeciwników dla Ronniego zwłaszcza w poczatkowej fazie turnieju.

Dnia 21.04.2007 o 20:36, hunter22 napisał:

Jeszcze jest 11 para Steve Davis vs John Parrott, pojedynek "starszych" snookerzystówi

To też ciekawa para. Tyle, że ten pojedynek rozgrywany jest równolegle do meczu Graeme Dott vs. Ian McCulloch.
Niestety ten mecz nie stoi na najwyższym poziomie nawet nie stoi na średnim, nie mniej jednak przynajmniej dla mnie jest interesujący od strony psychologicznej.
Dott jak wiadomo to panujący obecnie Mistrz Świata gra fatalnie i przegrywa 5-7. I wizja odpadniecia jest coraz bliższa i widać, że to paraliżuje Dotta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 21:55, Rzezim napisał:

Też mi się tak wydaje nie mniej jednak Ding to jeden z groźniejszych przeciwników dla Ronniego
zwłaszcza w poczatkowej fazie turnieju.


I właśnie dlatego Ronnie powinien, strategicznie rzecz biorąc, na początku go wyeliminować...

Dnia 21.04.2007 o 21:55, Rzezim napisał:

Niestety ten mecz nie stoi na najwyższym poziomie nawet nie stoi na średnim, nie mniej jednak
przynajmniej dla mnie jest interesujący od strony psychologicznej.
Dott jak wiadomo to panujący obecnie Mistrz Świata gra fatalnie i przegrywa 5-7. I wizja odpadniecia
jest coraz bliższa i widać, że to paraliżuje Dotta.


5-8 przegrywa... dla Dotta ten mecz nie wygląda kolorowo, ale nie przesądzajmy, nie skreślajmy go... może zrobi come back''a w mistrzowskim stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że nie będzie nam dane oglądnąć jutrzejszej sesji "the rocket''a" i dinga, a dopiero poniedziałkową sesję,
ale dobre i tyle. a kropka mi trochę szkoda, bo ma strasznego niefarta :/
a tak btw. myślałem, że już nikt się w tym temacie nie odezwie mimo iż mam go przypiętego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham grać w bilarda oraz snookera... ale tylko wirtualnie, przez internet. Moją ulubioną odmianą bilarda, jest dziewiątka - praktycznie nie gram w nic innego, ale także tradycyjna ósemka. Snooker też jest ciekawy, ale pokoje z tą grą odwiedzam rzadziej... W realu w bilarda gram jedynie w wakacje, w ośrodku gdzie jest taka możliwość ( co prawda tylko jeden stół, ale ten sport nie cieszy się popularnością ). Lubię popatrzeć na profesjonalistów i różne turnieje ( o ile się nie mylę transmitowane są jedynie na Eurosporcie ). Z przyjemnością oglądam także tricki bilardowe, w szczególności w wykonaniu Polaka ( nie pamiętam jak się nazywał... :P )
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to chodzę czasami do baru koło mnie to jest tam bilard, ale kiedyś wybrałem się ze znajomymi do baru z prawdziwymi stołami bilardowymi to bile się rozbijało 2 razy no i nie mogliśmy trafić w te dziury. Snookera nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:23, igorinho napisał:

Ja kocham grać w bilarda oraz snookera... ale tylko wirtualnie, przez internet. (...)


A gdzie grasz?

Dnia 22.04.2007 o 11:23, igorinho napisał:

Z przyjemnością oglądam także
tricki bilardowe, w szczególności w wykonaniu Polaka ( nie pamiętam jak się nazywał... :P )
Pozdrawiam!


Bogdan Wołkowski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu... Grywam na www.gryonline.wp.pl Moim zdaniem to najlepszy internetowy serwis, z bilardem. Są pokoje polskie, a także międzynarodowe. Szczerze powiedziawszy bardziej lubię grać z obcokrajowcami, ponieważ trenuję język ( dogaduję się oczywiście po angielsku )... Grywalność jest tam naprawdę duża, a pojedynki dają wiele frajdy. W opcjach uderzenia możemy ustawić kąty, siłę i takie tam bajery... Celem jest zdobycie jak największej liczby punktów i awansowanie w rankingu. Bądź, co bądź może mówię Ci o serwisie, na którym sam grasz?
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Dla mnie też jest to najlepszy serwis z bilardem i snookerem. Bardzo często gram w snookera i nawet dobrze mi idzie. Niedawno po wielu miesiącach wyszedłem na plus(71 wygranych, 70 przegranych). Breaka mam dość małego bo 39, ale próbuje poprawiać. Jeśli ktoś chce spróbować swoich sił w bilardzie lub snookerze to polecam wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nie tylko ja gram przez internet w snooka :) na gamedesirze (to samo co gryonline.wp.pl) gram w snookera (nowa wersje)
mogę się pochwalić breakiem powyżej 100, a mianowicie mam 104 :) a ranking mam obecnie coś ponad 5700.

a co do mistrzostw świata to dość gładko ronniemu poszło z dingiem w pierwszej sesji, 8:1 to chyba już się chińczyk nie podniesie
a ja cały czas czekam na mecz mojego faworyta, ali cartera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 18:32, igorinho napisał:

Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu... Grywam na www.gryonline.wp.pl (...)takie tam bajery... Celem jest
zdobycie jak największej liczby
punktów i awansowanie w rankingu. Bądź, co bądź może mówię Ci o serwisie, na którym sam grasz?


Ja preferuję grę na www.flyordie.com Na wp.pl snooker i bilard mi się nie widzą. Kiedyś szukałem dobrego snooker i znalazłem właśnie flyordie, na wp.pl próbowałem i nie spodobało mi się. Wiadomo, każdy ma swoje gusta i każdemu może się co innego podobać...

Dnia 22.04.2007 o 18:32, igorinho napisał:

Pozdrawiam!


Też pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zaczęłam grać na FlyOrDie w snookera. Na razie niezbyt dobrze mi idzie, ale z czasem wyczuję grę ;)
BTW. Szkoda, że dzisiejsza transmisja na Eurosporcie "gryzie się" ze Skazanym na Śmierć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:28, Magwisienka napisał:

Przed chwilą zaczęłam grać na FlyOrDie w snookera. Na razie niezbyt dobrze mi idzie, ale z
czasem wyczuję grę ;)


Tak, początki są trudne. Gdy zaczynałem grę, też za dobrze mi nie szło. Powiem tak: praktyka czyni mistrza...

Dnia 22.04.2007 o 19:28, Magwisienka napisał:

BTW. Szkoda, że dzisiejsza transmisja na Eurosporcie "gryzie się" ze Skazanym na Śmierć :/


Mi tam na szczęście z niczym nie "gryzie się" transmisja... snooker jest ważniejszy od wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:28, Magwisienka napisał:

BTW. Szkoda, że dzisiejsza transmisja na Eurosporcie "gryzie się" ze Skazanym na Śmierć :/


mam to samo :) ale skazany tylko godzinę a transmisja snookera co najmniej do 23.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować