Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2008 o 10:11, LK30 napisał:

> z tego co czytałem to ludzie pod xp mają więcej problemów :) się odwróciło eheh


Nio, to może nie będzie źle i choć raz użytkownicy Visty będą mieli lepien niź XP-kowcy:)))
Jeszcze tylko jedno pytanie: czy po zainstalowaniu od razu ściągąć patche i w jakiej
kolejności?? sprawdzałam że na stronach cenegi są już 3- jeden duży i dwa małe...I czy
ściągną się automatycznie czy muszę ręcznie?


Ręcznie, wszystko ściągasz z http://update.sacred2.com/dl_pl.html

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i lipa.:((((
Po zainstalowaniu przy próbie uruchomienia mam komunikat : program nie może odnaleźć PhysXLoad.dll, nastąpi zamknięcie, ponowna instalacja może rowiązać problem...
Wogóle nie otwiera okna gry żeby można chociaż wpisać kod...
Noo więc odinstlowałam i instaluję jeszcze raz, jak się nie uda to chyba wywalę przez okno....:(
Czy to możliwe, że powodem było wskazanie innego katalogu docelowego niż domyślny??? Tak wynikało z postów kilka stron wcześniej...
A może to jednak problem Visty 32bit?
Proszę o radę..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 12:32, LK30 napisał:

No i lipa.:((((
Po zainstalowaniu przy próbie uruchomienia mam komunikat : program nie może odnaleźć
PhysXLoad.dll, nastąpi zamknięcie, ponowna instalacja może rowiązać problem...
Wogóle nie otwiera okna gry żeby można chociaż wpisać kod...
Noo więc odinstlowałam i instaluję jeszcze raz, jak się nie uda to chyba wywalę przez
okno....:(
Czy to możliwe, że powodem było wskazanie innego katalogu docelowego niż domyślny???
Tak wynikało z postów kilka stron wcześniej...
A może to jednak problem Visty 32bit?
Proszę o radę..:(




sciagnij z netu ze strony nvidii steroniki do fizyki tzn PhysX NAPEWNO pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, zaraz mnie trafi...grrrr.....
Zianstalowałam ponownie, ściągnęłam i zainstalowałam sterowaniki PhysiX, ściągnęłam i zainstalowałam oba patche i .... wielkie G:(
udało mi się wpisać klucz aktywacyjny, aktywowało...
Teraz przy odpaleniu pojawia się biały ekran a później "Program Sacred 2 - game Client przestał działać" a w szcegółach:
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: sacred2.exe
Wersja aplikacji: 2.11.2.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 48f4ac4a
Nazwa modułu z błędem: s2render.dll
Wersja modułu z błędem: 2.11.2.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 48f4ac07
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 0003c73f
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6001.2.1.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: eba3
Dodatkowe informacje 2: 34b7e2463da6e5605b4fc9b794cee3a2
Dodatkowe informacje 3: a0bf
Dodatkowe informacje 4: a879003518ee9f3a1278c422fd56a42b

Czy ktoś może miał coś takiego, wie jak temu zaradzić? Bardzo proszę o pomoc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 14:19, LK30 napisał:

Czy ktoś może miał coś takiego, wie jak temu zaradzić? Bardzo proszę o pomoc...:(


:-O
Na wszystkich wielkich władców z przeszłości ... a już miałem szczere chęci zakupić tą grę. ;-)
Ale jako że akurat teraz specjalnie nie mogę sobie pozwolić na wyrzucenie 100 zł w błoto, to chyba jednak nie będę ryzykował. Tym bardziej , że sam mam xp-ka home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 12:32, LK30 napisał:

No i lipa.:((((
Po zainstalowaniu przy próbie uruchomienia mam komunikat : program nie może odnaleźć
PhysXLoad.dll, nastąpi zamknięcie, ponowna instalacja może rowiązać problem...
Wogóle nie otwiera okna gry żeby można chociaż wpisać kod...
Noo więc odinstlowałam i instaluję jeszcze raz, jak się nie uda to chyba wywalę przez
okno....:(
Czy to możliwe, że powodem było wskazanie innego katalogu docelowego niż domyślny???
Tak wynikało z postów kilka stron wcześniej...
A może to jednak problem Visty 32bit?
Proszę o radę..:(



Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie jest to sprawa innego katalogu. Standartowo gra chce się instalować na dysku c, ja zainstalowałam ją na innej partycji i gra hula, że aż miło. Choć nie ukrywam, że kilka razy mnie z niej wywaliło :(

Edit: Jakby, co to mam XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 15:00, Paladynka napisał:

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie jest to sprawa innego katalogu. Standartowo gra
chce się instalować na dysku c, ja zainstalowałam ją na innej partycji i gra hula, że
aż miło. Choć nie ukrywam, że kilka razy mnie z niej wywaliło :(

Edit: Jakby, co to mam XP.


Dodam jeszcze do mojej poprzedniej wypowiedzi, że generalnie zakup gry nie powinien być dla konsumenta loterią: uruchomi się czy nie ? Jeśli rzeczywiście jest aż tak źle jak ludzie tu piszą, czyli że twórcy wyraźnie pokpili sprawę i w zasadzie sami są sobie winni tego, że tracą teraz potencjalnych klientów (a ja jestem właśnie jednym z nich). Bo wydać ostatnie odłożone z pensji 100 zł na grę, a potem doświadczyć pięknej litanii jak w poście u LK30, to chyba raczej żadna przyjemność.
A szkoda, bo znowu jestem w kropce i nie wiem, w co będę grał przez najbliższy weekend. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne prawie wszyscy mają problemy z grą. Moim jedynym problemem było brak Physx''a, ale sprawę rozwiązałem (parę stron wcześniej pisałem o tym).Ja posiadam laptopa z Vistą Home 32 bit. Muszę przyznać, że raz się gra wywaliła, a tak hula aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 10:11, LK30 napisał:

> z tego co czytałem to ludzie pod xp mają więcej problemów :) się odwróciło eheh


Nio, to może nie będzie źle i choć raz użytkownicy Visty będą mieli lepien niź XP-kowcy:)))
Jeszcze tylko jedno pytanie: czy po zainstalowaniu od razu ściągąć patche i w jakiej
kolejności?? sprawdzałam że na stronach cenegi są już 3- jeden duży i dwa małe...I czy
ściągną się automatycznie czy muszę ręcznie?

wiec - 2 dni grałem bez patchy i zero problemu - później wgrałem patche i także działa bez problemu
nie wiem czemu macie takie problemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie rady wszystkim użytkownikom:)
Ale ja po prostu muszę mieć wyjątkowego pecha albo plamy na słońcu źle wpływają na mojego lapcia...:(
Okazało się, że przy instalacji PhysX wyrąbało gdzieś instalki do karty graficznej i teraz mój komp uparcie twierdzi, że ma "standardową kartę graficzną VGA" zamiast GF 8800....Więc może 4 instalacja jest jednak w porządku... ...
Znając moje szczęście okaże się że całą karte szlag trafił....Ja normalnie pójdę się powiesić chyba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę, pograłem, odpala się bez problemów, multi działa wszystko ładnie pięknie ale jest jeden problem.
Co jest do cholery z grafiką? Mam Core2Duo 2,13GHz 2GB 800Mhz Ram GF7900GT a gra działa masakrycznie wolno nawet na niskich ustawieniach w 1024x768. Mało tego gra ma ciągły problem z wyświetlaniem trawy, niektóre elementy otoczenia znikają lub pojawiają się z nienacka tudzież wystrzeliwują w górę na kilkanaście metrów. Z tego co widzę to gra nie używa silnika U3 ani nie ma jakiś kolosalnych wymagań więc skąd te problemy?
Pomijam juz fakt że takie gry jak Unreal Tournament 3 czy Assassin''s Creed chodziły mi w med/high przy rozdziałce 1680x1050 i nie było najmniejszych problemów.
Edit: tak zainstalowałem najnowsze patche/hotfixy, problem jest tylko z tą grą wszystkie inne chodzą bez zarzutów, czy ktoś też na coś takiego natrafił czy też potrzeba jakiś sterowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 18:25, Lord Joker napisał:

Zainstalowałem grę, pograłem, odpala się bez problemów, multi działa wszystko ładnie
pięknie ale jest jeden problem.
Co jest do cholery z grafiką? Mam Core2Duo 2,13GHz 2GB 800Mhz Ram GF7900GT a gra działa
masakrycznie wolno nawet na niskich ustawieniach w 1024x768. Mało tego gra ma ciągły
problem z wyświetlaniem trawy, niektóre elementy otoczenia znikają lub pojawiają się
z nienacka tudzież wystrzeliwują w górę na kilkanaście metrów. Z tego co widzę to gra
nie używa silnika U3 ani nie ma jakiś kolosalnych wymagań więc skąd te problemy?
Pomijam juz fakt że takie gry jak Unreal Tournament 3 czy Assassin''s Creed chodziły
mi w med/high przy rozdziałce 1680x1050 i nie było najmniejszych problemów.
Edit: tak zainstalowałem najnowsze patche/hotfixy, problem jest tylko z tą grą wszystkie
inne chodzą bez zarzutów, czy ktoś też na coś takiego natrafił czy też potrzeba jakiś
sterowników?


Dziwne jak Ci reszta działała normalnieto Sacred 2 też powinien. Może wyłącz programy, które działają w tle albo z defragmentuj dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie tyczące się konsolowej wersji gry. Czy da się grać w H n'' s na konsoli? Czy sterowanie nie jest zbyt przekombinowane? Bo mam zamiar razem z konsolą kupić ze dwie, trzy gry i chyba zdecyduje się na Sacreda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!
Jeśli podczas instalacji gry pojawia się komunikat: "1155: nie znaleziono pliku E:Instmsi30.exe", tzn że masz nieaktualnego Installera. Musisz pobrać jego najnowszą wersję, czyli Windows Installer 4.5, dokładnie stąd: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=5A58B56F-60B6-4412-95B9-54D056D6F9F4&displaylang=pl
Edit: podam jeszcze link do patchy: http://update.sacred2.com/dl_pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 19:44, Paladynka napisał:

Jeśli podczas instalacji gry pojawia się komunikat: "1155: nie znaleziono pliku E:Instmsi30.exe",
tzn że masz nieaktualnego Installera. Musisz pobrać jego najnowszą wersję, czyli Windows
Installer 4.5, dokładnie stąd: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=5A58B56F-60B6-4412-95B 9-54D056D6F9F4&displaylang=pl


O dziękuje bardzo za pomoc, tylko znów jest problem bo niemoge tego zainstalować gdyż wymaga on SP 2, a obecnie mam SP 1 =).. no cóż, czeka mnie format...

Mam nadzieje ze Poprzez tego Instalera napewno gra mi ruszy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 19:00, Jared napisał:

Dziwne jak Ci reszta działała normalnieto Sacred 2 też powinien. Może wyłącz programy,
które działają w tle albo z defragmentuj dysk.



Właśnie problem w tym, że to nie to bo jeśli programy działające w tle by przeszkadzały to miał bym problem z wyżej wymienionymi grami. Ściągnąłem najnowsze sterowniki dla nVidii, PhysX i nic to nie dało nadal gra ma problemy z wyświetlaniem obiektów, nie mówiąc juz o tym że nie mogę zobaczyć jak wyglądają przedmioty w ekwipunku ani minimapy (jest cała zapikselowana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę, wgrałem patch, wgrałem hot fixa, gra sie elegancko załącza, zaczynam kampanie byle jaką postacią, gram do 10 minut, gra sie WIESZA.... po czym musze robić reinstall bo wyskakuje jakiś błąd.. jak temu zaradzić :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować