Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2008 o 12:05, diablolod napisał:

Czy service pack 3 jest niezbedny do gry w Sacred 2? Bedzie mi bez niego dzialac gra?
Lepiej bedzie mi z nim Sacred chodzil?


Nie jest potrzebny. Gra się spokojnie uruchomi. Ale nie wiem czy będzie z nim lepiej chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 12:06, tuna napisał:

ja mam problem z instalacją... :/ mianowicie po włożeniu płyty i uruchomieniu instalacji
wyskakuje: i nie wiem co mam zrobić :|


Podczas instalacji gry pojawia się komunikat: "1155: nie znaleziono pliku E:Instmsi30.exe".
Problem wynika z nieaktualnego składnika systemu Windows. Należy pobrać najnowszą wersję programu Windows Installer 4.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 13:13, rafekx 12 napisał:

CZy mozę mi ktos powiedzieć cos o Sacred 2?:) CZy polecacie tą gre?:) A jeśli tak to
czemu?



poczytaj kilka stron wczesniej bylo o tym mnostwo pisane, ale jezeli lubisz dobre siekaniny z dobra grafika i MNOOOSTWO (okolo 600) zadan to pokochasz te gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 10:07, Jagged napisał:


2gb ramu to malo ? wydaje mi sie ze styka, poniewaz w zalecanych masz tyle... wiec nie
rozumiem co to ma do znaczenia... :P


na gs źle odczytałem (myślałem że masz 1gb - :) - nie 2 gb spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:29, rafekx 12 napisał:

A mozecie powiedzieć[gdyz nie ma nigdzie żadnej recenzji...] czy gra ma wciagajaca fabułe?I
czy po tych wszystkich patchach dobrze chodzi?

co do fabuły - ekhm no tak ja dopiero mam 12 lvl postaci ale nie widzę tu fabuły - od taki zlepek questów
ale gra się przyjemnie :) to h&s więc na fabułę ale wiedźmin czy baldurs gate i inne nie ma co liczyć :)
co do działania na viście 64 bit i dość mocnym sprzęcie działa mi wyśmienicie :P
zwiech i innych nie zanotowałem - jedynie małe bugi podczas gry - a to npc gdzieś lezie, albo pet za nami nie idzie ale można przeżyć :)
ogólnie gra jest spoko nawet mnie wciągła - tak na równi z Titan Questem - chodź świat Sacreda znacznie lepszy i barwniejszy ale mechanizm walki i rozwoju postaci w Titanie lepszy.
Sacred o niebo lepszy od "hicorów" typu Loki czy Legends :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę zainstalowałem ponownie,już działa,gdy podchodzę do handlarza końmi,nadal się wyłącza a gdy próbuję zainstalować patch wychodzi mi,że: " Nie można odnaleźć Sacred 2 - Fallen Angel w tym systemie.Zainstaluj ponownie Sacred 2 - Fallen Ange,a następnie powtórnie uruchom instalację poprawki. '' ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez przypadek ściągnąłem patcha do angielskiej wersji gry i krzyczało coś w stylu tego co piszecie ^^
Lecz oczywiście, to tylko jedna z możliwości, dlaczego macie ten błąd. Może Sacred 2 nie lubi własnego wyboru miejsca instalacji. Jak nic nie wymyślicie to wgrajcie ją jeszcze raz tam gdzie chce podczas instalacji (chyba, że ktoś obali tę teorie :P To tego nie róbcie, bo nie ma sensu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla uspokojenia,na innym forum prowadzimy dyskusje z polskim dystrybutorem Sacreda i jak nieoficjalnie sie dowiedzielismy,chlopcy ciezko pracuja nad jakas latka ktora poprawi spolszczenie oraz dorzuci brakujace napisy przy filmach.Gra jest parodniowa,a i wydawca w Polsce z przyczyn od nich niezaleznych musial dotrzymac teraminu wydania gry.Dlatego tez mozna sie spodziewac paru niedorobek ale jak nas zapewniono juz nad tym pracuja.
Hotfix najnowszy poprawia gre w multi gdyz byly lekkie problemy z lobby a juz jest szykowany patch ktory poprawi bledy w samej grze SP i MP.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 07:28, revolt505 napisał:

Czyli nie wyszedł patch który wprowadzi polskie napisy w filmikach?



jeszcze nie wyszedl, ale niedlugo ma sie pojawic w kazdej wersji jezykowej, wiec spokojnie czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować