Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2008 o 21:32, AlmostAngel napisał:

Zaczynam sie coraz bardziej denerwować ta gra zawiesiła sie juz poraz 2 dzisiaj. Jak
tak dalej pójdzie to jutro ide do mediamarktu reklamować tą gre. I mało mnie interesuje
czy wydadzą na to patcha czy nie


Raczej nie przyjmą rekalmacji z tego powodu...Jeśli nie brakuję jakiegoś elementu składu bądź płyta jest w dobrym stanie reklamacje nie obowiazuje...Napisz do Cenegi,powinni pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cenega tą gre tylko spalszcza (czy jakoś tak). Generalnie kiedy pomyśle o tym teraz (po
> 5 zawiasie gry) stwierdzam że Sacred 2 było spuszczeniem pieniedzy w kiblu.

Dziwne mi ani razu gra sie nie zawiesiła chodzi stabilnie, musi być jakiś konflikt sprzętowy ew. cos w systemie masz nie tak tzw. "zasyfiony" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo często zawiesza (mniej więcej co godzinę gry) i jest to naprawdę irytujące, ale jeszcze nie zdążyłem zassać tego patcha. Może on uratuje sytuacje.

P.S. Tak, tak, mimo wytykania prze zemnie błędów tej grze, nadal w nią gram. Jest lepiej jak się gra jakimś mordolejcą jak Serafka, czy ten Kloc. Chociaż nie muszę uciekać czekając ca cooldown (bez zbroi jest szybszy, ale rónież szybciej giniesz :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę nabyć konia bo przy próbie pogawędki ze sprzedawca wywala mnie z gry i wyskakuje,że program musi zostać zamknięty - w rozwinięciu błędu,wychodzi to:

APPCRASH
Nazwa aplikacji: sacred2.exe
Wersja aplikacji: 2.0.2.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 48c19ef9
Nazwa modułu z błędem: s2core.dll
Wersja modułu z błędem: 2.0.2.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 48c19e49
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 000bb08a
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6001.2.1.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 2c92
Dodatkowe informacje 2: df1da2c66ab049090da14fed96fda641
Dodatkowe informacje 3: 1651
Dodatkowe informacje 4: c46ed7067014482076087924ab9299b3

Przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid=0x0415

Przy próbie instalacji patcha wyszło,że w tym systemie nie ma programu sacred2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy macie, że wam się ciągle zawiesza. U mnie chodzi płynie i nic się nie wywala.

Lis 23 ściągnij sobie patcha bo masz wersje 2.0.2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 06:55, Jared napisał:

Ja nie wiem co wy macie, że wam się ciągle zawiesza. U mnie chodzi płynie i nic się nie
wywala.

Lis 23 ściągnij sobie patcha bo masz wersje 2.0.2.0



to nieprawda, mam wszystkie patche, i gra sie strasznie sypie, raz potrafie grac 2-3 godziny bez wywalania, a raz w ciagu godziny 3 razy moze sie wywalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 22:06, AlmostAngel napisał:

Cenega tą gre tylko spalszcza (czy jakoś tak). Generalnie kiedy pomyśle o tym teraz (po
5 zawiasie gry) stwierdzam że Sacred 2 było spuszczeniem pieniedzy w kiblu.

przecież tak ci się podobała :P

a co do zwiech -
to ja jakoś jeszcze ani jednej nie zaliczyłem :) wszystko działa stabilnie.
Cóż może czas u nie których posprzątać system :P
Na jakich gracie konfiguracjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 09:32, scott napisał:

Cóż może czas u nie których posprzątać system :P


dziwne bo ja system specjalnie instalowalem zeby Sacred 2 dzialal idealnie, nowy system, najnowsze stery do wszystkiego, sp3 koniecznie, konfig spelnia wymagania zalecane, wiec nie wiem w czym problem, gra sie wiesza strsznie, raz nawet 3 razy podczas godzinnej sesji gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 09:48, Jagged napisał:

> Cóż może czas u nie których posprzątać system :P

dziwne bo ja system specjalnie instalowalem zeby Sacred 2 dzialal idealnie, nowy system,
najnowsze stery do wszystkiego, sp3 koniecznie, konfig spelnia wymagania zalecane, wiec
nie wiem w czym problem, gra sie wiesza strsznie, raz nawet 3 razy podczas godzinnej
sesji gry :(


hym... po sp3 wnioskuje stary poczciwy Xp - ja gram na Viscie 64 bit - ale czy to zasługa tylko sytemu ? nie wiem
masz jakieś komunikaty o błędzie ? czy tylko wywala z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 09:51, scott napisał:

masz jakieś komunikaty o błędzie ? czy tylko wywala z gry


poprostu robi sie na 2 sekundy czarny ekran (kursor gry jest aktywny) i wywala do windy, bez bledu i niczego podobnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 09:55, Jagged napisał:

> masz jakieś komunikaty o błędzie ? czy tylko wywala z gry

poprostu robi sie na 2 sekundy czarny ekran (kursor gry jest aktywny) i wywala do windy,
bez bledu i niczego podobnego :(


cóż - proponuje napisać do cenegi na serwis - podaj cały swój konfig opisz problem i może pomogą ;/

- na gs masz opis kompa - może pomyśl o dodatkowym 1 gb ramu :) teraz to groszowy wydatek
sacred2 chyba min. 1gb wymaga - wyłącz może wszelkie procesy w windowsie przed odpaleniem gry
jak wrócę do domu to sprawdzę ile ramu przywłaszcza sobie sacred 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 10:03, scott napisał:

- na gs masz opis kompa - może pomyśl o dodatkowym 1 gb ramu :) teraz to groszowy wydatek

sacred2 chyba min. 1gb wymaga - wyłącz może wszelkie procesy w windowsie przed odpaleniem
gry
jak wrócę do domu to sprawdzę ile ramu przywłaszcza sobie sacred 2 :)



2gb ramu to malo ? wydaje mi sie ze styka, poniewaz w zalecanych masz tyle... wiec nie rozumiem co to ma do znaczenia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Do czego ta gra jest bardziej podobna do NWN, czy moze bardziej do Dungeon Siege? I czy gra będzie sie podobać komuś kto kocha gry takie jak Oblivion, Gothic 2, DS i wiele wiele innych RPG? Bo, mam zamiar kupić tą grę, ale nie wiem, czy opłaca mi sie wydać tą stówę na tą grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 10:42, trutututu napisał:

Mam pytanie: Do czego ta gra jest bardziej podobna do NWN, czy moze bardziej do Dungeon
Siege? I czy gra będzie sie podobać komuś kto kocha gry takie jak Oblivion, Gothic 2,
DS i wiele wiele innych RPG? Bo, mam zamiar kupić tą grę, ale nie wiem, czy opłaca mi
sie wydać tą stówę na tą grę. :)



jezeli lubisz klimaty DS2 albo diablo to te gre pokochasz napewno, to jest typowa siekanina mobow, robienie prostych misji typu idz zabij lub przynies cos (okolo 600 zadan :) )
napewno w niczym nie przypomina NWN raczej DS2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 10:42, trutututu napisał:

Mam pytanie: Do czego ta gra jest bardziej podobna do NWN, czy moze bardziej do Dungeon
Siege? I czy gra będzie sie podobać komuś kto kocha gry takie jak Oblivion, Gothic 2,
DS i wiele wiele innych RPG? Bo, mam zamiar kupić tą grę, ale nie wiem, czy opłaca mi
sie wydać tą stówę na tą grę. :)


Jest podobna do Titan Questa i Diablo :)

U mnie na Viscie x64 chodzi bez problemu, ale po instalacji patchy teraz z 5 razy wywala powiadomienia z UAC przed wejsciem do gry.

Kawałek super zoptymalizowanego kodu to to nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy patch oznajmił,ze na moim kompie nie ma programu o nazwie sacred2 - drugi,że mam nie tę wersję gry,pod którą jest patch - w końcu udało mi się zainstalować jeden z nich,ale teraz gra w ogóle nie działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:05, lis 23 napisał:

Pierwszy patch oznajmił,ze na moim kompie nie ma programu o nazwie sacred2 - drugi,że
mam nie tę wersję gry,pod którą jest patch - w końcu udało mi się zainstalować jeden
z nich,ale teraz gra w ogóle nie działa ...



co to znaczy ze w ogole nie dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuje uruchomic grę wyskakuje instalator patcha,po zaznaczeniu opcji,obojętnie której,gra się wyłącza i nic więcej sie nie dzieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy warto pobierać ten patch. Nie chodzi mi o ten potrzebny do gry przez internet. Chodzi mi o ten który poprawia kilka rzeczy w grze np ceny koni. Czy ten patch nie zepsuje mi czegoś i jeśli nie to prosiłbym o link to oryginalnej strony wydawcy gdzie można za darmo ściągnąć ten patch. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować