Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

po ostatnim patchu zauważyłem dziwną rzecz- w niektórych miejscach na drogach są niewidzialane blokady :) tak jak by nie prawidłowe łączenia obiektów lub tekstur :) - trochę to śmieszne ale grrr :/ no i npc którzy nam pomagają i nasze pety nadal nie chodzą za nami tylko się teleportują co jakiś czas. Nic czekam na patcha :)
Acha i jedna uwaga - wielki świat jest fajny ale balans już nie - trochę denerwuję masa mobków biegających wszędzie gdzie się da i to na niskich levleach - rozumiem startowe lokacje ale później powinno być to lepiej rozwiązane - np: jestem w jednym z większych miast - takie portowe elfów i mam 16 lvl a mobki w około 8-14 lvl max - expa dostaje tyle co nic a questy nadal mam do wykonania - trochę to głupie bo walka jest strasznie prosta i raczej zaczyna nudzić - dopiero po przejściu do następnej lokacji (świat ludzi) mobki mają 17-18 lvl.
Co będę pisał balans gry leży i kwiczy ;/ - powiem tyle warto zaczynać grę na min srebrnym poziomie trudności bo na brązowym jest zbyt prosto :)
No ale gramy dalej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 08:57, scott napisał:

po ostatnim patchu zauważyłem dziwną rzecz- w niektórych miejscach na drogach są niewidzialane
blokady :) tak jak by nie prawidłowe łączenia obiektów lub tekstur :) - trochę to śmieszne


mam tak od pocztaku wiec to nie wina tego patcha chyba :)

Dnia 16.10.2008 o 08:57, scott napisał:

ale grrr :/ no i npc którzy nam pomagają i nasze pety nadal nie chodzą za nami tylko
się teleportują co jakiś czas. Nic czekam na patcha :)


tez mnie to strasznie denerwuje, ale da sie zyc z tym :D

Dnia 16.10.2008 o 08:57, scott napisał:

Acha i jedna uwaga - wielki świat jest fajny ale balans już nie - trochę denerwuję masa
mobków biegających wszędzie gdzie się da i to na niskich levleach - rozumiem startowe
lokacje ale później powinno być to lepiej rozwiązane - np: jestem w jednym z większych
miast - takie portowe elfów i mam 16 lvl a mobki w około 8-14 lvl max - expa dostaje
tyle co nic a questy nadal mam do wykonania - trochę to głupie bo walka jest strasznie
prosta i raczej zaczyna nudzić - dopiero po przejściu do następnej lokacji (świat ludzi)
mobki mają 17-18 lvl.
Co będę pisał balans gry leży i kwiczy ;/ - powiem tyle warto zaczynać grę na min srebrnym
poziomie trudności bo na brązowym jest zbyt prosto :)
No ale gramy dalej ....


ja ide mniej wiecej z fabula, ja mam 22 a mobki 21, wiec nie narzekam, przy czym robie all poboczne (juz ponad 150 :D) wiec nie jest zle, zaluje ze zaczalem od tak niskiego poziomu grac, ale trudno przezyje jakos :)


ps - ja np lubie jak mnie kilkanacie mobow wali :D mam wtedy radoche i rozpierdziucha jest niezla, jak sie uzyje dobrych skilli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 16.10.2008 o 09:15, Jagged napisał:


ja ide mniej wiecej z fabula, ja mam 22 a mobki 21, wiec nie narzekam, przy czym robie
all poboczne (juz ponad 150 :D) wiec nie jest zle, zaluje ze zaczalem od tak niskiego
poziomu grac, ale trudno przezyje jakos :)

no ja też jadę wszystkie poboczne które dam rade i praktycznie zawsze mam 2-4 lvl przewagi nad mobkami ;/ i jest zbyt prosto - ale inne postacie mam już na srebrnym i gra inaczej wygląda
na brązie jeszcze nigdy nie zginąłem i może kilka razy tylko eliksiru użyłem - sprzedaje je bo nie ma sensu ich trzymać pół plecaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale inne postacie mam już na srebrnym i gra inaczej

Dnia 16.10.2008 o 09:20, scott napisał:

wygląda



jak wyglada, jest trudniejsza ? opisz w kilku slowach i swoje wrazenia ze srebra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 09:21, Jagged napisał:

>ale inne postacie mam już na srebrnym i gra inaczej
> wygląda


jak wyglada, jest trudniejsza ? opisz w kilku slowach i swoje wrazenia ze srebra :)


hym... na razie mam serafina na 4 lvl :) ale widać od początku że jest trudniej - trzeba wreszcie miksturek używać :) i nie rzucam się na kupę mobków :) - trzeba trochę bardziej z głową grać - a nie jak magiem - zbieram masę mobków które prawie nic mi nie robią - rzucam tą ruchomą ścianę ognia i pozamiatane - 20 mobków naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 09:37, scott napisał:

hym... na razie mam serafina na 4 lvl :) ale widać od początku że jest trudniej - trzeba
wreszcie miksturek używać :) i nie rzucam się na kupę mobków :) - trzeba trochę bardziej
z głową grać - a nie jak magiem - zbieram masę mobków które prawie nic mi nie robią -
rzucam tą ruchomą ścianę ognia i pozamiatane - 20 mobków naraz :)



to juz zaluje ze nie gram na srebrze tlko na brazie, ale polece szybko sama fabule i skoncze braz i przejde na zloto odrazu jezeli sie da oczywiscie :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Panowie widac ze raczej w Sacreda 1 nie graliscie :)
Oczywiscie ze braz jest bardzo prostym etapem gry gdzie przebiega sie swiat stosunkowo prosto i przyjemnie,raczej nigdzie nie natraficie na jakies wieksze trudnosci bo tak jest to skonstruowane i sam Ascaron tlumaczyl to ze braz jest dla graczy wchodzacych w swiat Ancarii.
Ja akurat nie gram w singla ale juz sam multi rozpoczalem na srebrze i zdarzylo mi sie kilka razy zaliczyc nieszczesliwy zgon.Zreszta w multi po srebrze jest zaraz przesiadka na zloto a tam juz jest niezla zabawa.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie czego Spoilerek ;)

Nie.....no wiele rzeczy już w grach widziałam, ale żeby wylądować na koncercie :D Nie da się ukryć, ale misja ze "Ślepym Strażnikiem" nieźle mnie ubawiła. Pomysł zaprawdę przedni :)

Po Spoilerku

Gra mi się naprawdę spodobała, świat jest ogromniasty, ale wreszcie sobie mogę konno pojeździć ;) W jedynkę nie grałam, ale w kolekcjonerce została dodana wraz z dodatkami, więc mogę wreszcie w nią zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jagged nie pamietam dokladnie czy odblokowuje sie zloto ale wiem ze nastepuje to w singlu dopiero po przejsciu calej kampanii.Multi rzadzi sie swoimi prawami i tam nie ma tylu questow co w MP ale poziomy odblokowuja sie po pokonaniu bariery levelowej,w tym przypadku chyba po 50 lvl bede mogl wejsc na zloto i chce to zrobic jak najszybciej.Wiaze sie to po prostu z kapitalnymi itemami ktore na nas czekaja no i oczywiscie z zestawami setowymi.
Z tego co pisales na sacred.pl masz stosunkowo niski level wiec do nadrobienia jest to w 1-2 dni,wiec mysle ze nie ma co sie zastanawiac i zaczac singla jeszcze raz na srebrze.Na pewno jest trudniej co dodaje smaczku:)
Pozdrawiam
P.S. Paladynka takich kwiatkow jest tam wiecej Ascaron naprawde ma niezle poczucie humoru :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 12:13, stg.Olo napisał:

Heh Panowie widac ze raczej w Sacreda 1 nie graliscie :)
Oczywiscie ze braz jest bardzo prostym etapem gry gdzie przebiega sie swiat stosunkowo
prosto i przyjemnie,raczej nigdzie nie natraficie na jakies wieksze trudnosci bo tak
jest to skonstruowane i sam Ascaron tlumaczyl to ze braz jest dla graczy wchodzacych
w swiat Ancarii.
Ja akurat nie gram w singla ale juz sam multi rozpoczalem na srebrze i zdarzylo mi sie
kilka razy zaliczyc nieszczesliwy zgon.Zreszta w multi po srebrze jest zaraz przesiadka
na zloto a tam juz jest niezla zabawa.
Pozdrawiam


w jedynkę grałem i to sporo :) ale było to bardzo dawno i człowiek nie pamięta wszystkiego chodź pamiętam że animacje jak marne były tak są :P - nie wszystkie ale zgon mobka itd. śmiech :P i te chude postacie :) tego się nie zapomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawde to Sacreda wlasnie lubie nie za to ze sie chodzi i zabija wszystko co do wody i na drzewo nie ucieka tylko wlasnie za te drobne ale jakze wspaniale wstawki humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytań. Która postać wybrać: Serafię czy Wojownika Cienia? Chodzi mi oto który lepiej wygląda w zbrojach, który ma efektowniejsze combosy i który jest potężniejszy. I czy u was tak jest że można aktywować tylko jeden punkt odradzania się? Aha i od kiedy będzie można mieć mounta przypisanego do danej klasy.Czy można grać przez internet bez tych dwóch patchy? Prosiłbym o szczegółowe odpowiedz. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 21:36, revolt505 napisał:

Mam jeszcze kilka pytań. Która postać wybrać: Serafię czy Wojownika Cienia? Chodzi mi
oto który lepiej wygląda w zbrojach, który ma efektowniejsze combosy i który jest potężniejszy.


Obydwie postacie fajnie wyglądają w zbrojach. Co do kombosów musiałbyś sam sprawdzić, które są potężne według cieboe

Dnia 16.10.2008 o 21:36, revolt505 napisał:

I czy u was tak jest że można aktywować tylko jeden punkt odradzania się?


U mnie tak

>Aha i od kiedy będzie można mieć mounta przypisanego do danej klasy.

Kawałem mapy trzeba przejść. Trzeba dość do jednego z miast na północnym wybrzeżu.

>Czy można grać przez internet bez tych dwóch patchy?

Tak

>Prosiłbym o szczegółowe odpowiedz. Z góry dziękuję.

Nie ma sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Całkiem niedawno zacząłem rozważać zakup gry Sacred 2 (ze względu na tymczasowy brak jakiegokolwiek shootera czy RTSa z dobrą fabułą, o cRPG nie wspominając ;-)).
Tylko miałbym jedno pytanie, mianowicie jak prezentuje się tryb multi w tej grze. Czy zabawa jest chociaż w połowie tak dobra jak np. w Diablo 2 ? Mam na myśli głównie kooperację na poziomie, odpowiedni poziom trudności, ograniczanie cheatowania, możliwości handlu, w miarę stabilnie i coby było zwykle z kim pograć. ;-)
Aha, i jak to jest podczas levelowania, czy punkty statystyk rozdysponowuje się samemu czy jak ? Czy w ogóle jest tam coś takiego ?

Z góry dziękuję za wszelkie konstruktywne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje Ci odpowiedziec :))
1.Multi nie jest takie jak w Diablo,trzeba uwazac aby ktos z wysokim lvl Ci nie wlazl i nie wykonal wyzszych questow.
Ja gram sam na closed i zamykam haslem rozgrywke,no chyba ze znajde zaufana osobe ktora ma ten sam lvl
lub bedzie mi pomagac w konkretnej kooperacji.
2.Czy gra jest dobra ??hmm dla mnie rewelacja jako h&s,zreszta bardziej mnie wciagnela niz Diablo 2.
Po prostu kwestia gustu.
3.Poziomy trudnosci sa konkretnie zroznicowane i prawdopodobnie tak jak w Sacred 1 jest ich 5
4.Ascaron na closed serwerach pilnuje raczej graczy.W S1 nie zauwazylem cheaterow(na closed oczywiscie).
5.Jest cheat ogolny i chyba tam mozna pogadac co do handlowania a wymienic sie w grze,zreszta o konkretnym
biznesie mozna pogadac juz na wysokim poziomie trudnosci i jak sie poznajduje itemy setowe.
6.Co do stabilnosci samej gry to tu sa zdania podzielone i to mocno.Jedni bez problemowo gre zainstalowali
i graja.Inni maja straszne problemy z instalacja i samym funkcjonowaniem gry.Wywala do Windowsa,
crashuje kompa i blue screen sie pojawia.Sa problemy z dzwiekiem,lagi itp.
Oczywiscie nie wszyscy tak maja ale probem istnieje.
7.Z kim pograc :)) no to juz kwestia czasu bo na razie nie znamy sie i zreszta kazdy na multi jedzie do przodu
z wywieszonym jezorem aby wejsc na wyzszy poziom trudnosci i zobaczyc co dalej )))nie ukrywam
ze w miare mozliwosci czasowych sam tak robie.
8.Punkty statystyk rozdajesz sam a pole do popisu masz przeogromne.Jest tego naprawde sporo i mysle ze
ze niejedna postac skasuje az uzyskam to co bede chcial :))Obecna tez juz mi nie pasi :)

Nie wim cy to Cie zacheci do kupna bo taka decyzje podejmiesz sam,moge Ci tylko powiedziec ze swiat jest przeogromny,itemow zastraszajaca ilosc,questow od cholery,odrobina humoru czesto sie trafia i jako h&s jest to fantastyczny produkt.Mi osobiscie sie bardzo podoba i umila mi czas.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 23:46, stg.Olo napisał:

Ja gram sam na closed i zamykam haslem rozgrywke,no chyba ze znajde zaufana osobe
ktora ma ten sam lvl
lub bedzie mi pomagac w konkretnej kooperacji.


A można łączyć się w grupy ? Np. w celu wykonania jakiegoś questu.

Dnia 16.10.2008 o 23:46, stg.Olo napisał:

4.Ascaron na closed serwerach pilnuje raczej graczy.W S1 nie zauwazylem cheaterow(na
closed oczywiscie).


Czyli że istnieje podział na open i closed servery, gdzie nie można grać postaciami z singla itd. ?

Dnia 16.10.2008 o 23:46, stg.Olo napisał:

5.Jest cheat ogolny i chyba tam mozna pogadac co do handlowania a wymienic sie w grze,...


Chyba miałeś na myśli chat ogólny, a nie cheat ogólny. ;-)

Dnia 16.10.2008 o 23:46, stg.Olo napisał:

6.Co do stabilnosci samej gry to tu sa zdania podzielone i to mocno.Jedni bez problemowo
gre zainstalowali
i graja.Inni maja straszne problemy z instalacja i samym funkcjonowaniem gry.Wywala
do Windowsa,
crashuje kompa i blue screen sie pojawia.Sa problemy z dzwiekiem,lagi itp.
Oczywiscie nie wszyscy tak maja ale probem istnieje.


Tu już musiałbym sprawdzić to na własnej skórze. Niemniej żal nieco, że człowiek musi martwić się o takie rzeczy.

Dnia 16.10.2008 o 23:46, stg.Olo napisał:

7.Z kim pograc :)) no to juz kwestia czasu bo na razie nie znamy sie i zreszta kazdy
na multi jedzie do przodu
z wywieszonym jezorem aby wejsc na wyzszy poziom trudnosci i zobaczyc co dalej


Ale graczy mam nadzieję brakować nie będzie. ;-)

Dnia 16.10.2008 o 23:46, stg.Olo napisał:

8.Punkty statystyk rozdajesz sam a pole do popisu masz przeogromne.Jest tego naprawde
sporo i mysle ze
ze niejedna postac skasuje az uzyskam to co bede chcial :))Obecna tez juz mi nie pasi
:)


I takie coś właśnie lubię. Nic dodać nic ująć, czysta statystyka. ;-)

Dnia 16.10.2008 o 23:46, stg.Olo napisał:

Nie wim cy to Cie zacheci do kupna bo taka decyzje podejmiesz sam,moge Ci tylko powiedziec
ze swiat jest przeogromny,itemow zastraszajaca ilosc,questow od cholery,odrobina humoru
czesto sie trafia i jako h&s jest to fantastyczny produkt.Mi osobiscie sie bardzo podoba
i umila mi czas.Pozdrawiam


Właśnie poszukuję teraz takiego nieco mniej zobowiązującego czasowstrzymywacza, bo na coś bardziej angażującego zwyczajnie mogę w najbliższym czasie nie mieć ... czasu ? ;-)
A jednocześnie z tego co czytałem, gra na singlu zabiera ok. 35h do ukończenia, mnożąc to przez liczbę klas i dodając jeszcze mam nadzieję sensowne multi, to gra może starczyć na dłużej niż np. nadchodzący RA3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, własnie zamówiłam Sacreda 2 ale po przeczytaniu kilku ostatnich stron tematu zaczęłam mieć duże wątpliwości czy gra mi pójdze....
Czy ktoś gra na Viście 32-bit ????
Czytam o problemach wielu graczy z zainstalowaniem, odpalaniem, stabilną grą....i zaczynam panikować:(
Reszta laptopa jest wypasiona - bez problemu i stabilnie chodzi Wiedźminm, więc nie martwię się o konfigurację ale o Vistę.....
Bardzo proszę o odpowiedź, kurier już jedzie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 09:42, LK30 napisał:

Witam, własnie zamówiłam Sacreda 2 ale po przeczytaniu kilku ostatnich stron tematu zaczęłam
mieć duże wątpliwości czy gra mi pójdze....
Czy ktoś gra na Viście 32-bit ????
Czytam o problemach wielu graczy z zainstalowaniem, odpalaniem, stabilną grą....i zaczynam
panikować:(
Reszta laptopa jest wypasiona - bez problemu i stabilnie chodzi Wiedźminm, więc nie martwię
się o konfigurację ale o Vistę.....
Bardzo proszę o odpowiedź, kurier już jedzie....:)

gram na Viscie ale 64 bit - i zero problemów z działaniem gry - wszystko stabilne
z tego co czytałem to ludzie pod xp mają więcej problemów :) się odwróciło eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 09:58, scott napisał:

z tego co czytałem to ludzie pod xp mają więcej problemów :) się odwróciło eheh


Nio, to może nie będzie źle i choć raz użytkownicy Visty będą mieli lepien niź XP-kowcy:)))
Jeszcze tylko jedno pytanie: czy po zainstalowaniu od razu ściągąć patche i w jakiej kolejności?? sprawdzałam że na stronach cenegi są już 3- jeden duży i dwa małe...I czy ściągną się automatycznie czy muszę ręcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować