Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 07:37, Jagged napisał:

> Witam. Na stronie internetowego sklepu gram widziałem grę Sacred 2: Fallen Angel.
Pózniej
> zobaczyłęm tą samą grę na oficjalnej stronie gry i wydaje mi sie że maja inne zawartości

> a nie są to wersje kolekcjonerskie. I teraz mam pytanie czy w sklepie gram jest
dostepna
> ta sama wersja co na oficjalnej stronie, czy sa to dwie różne wersje?


to sa dokladnie takie same wersje, nie ma nic co by je roznilo :)
ale pamietaj ze sa dwie wersje, zwykla i kolekcjonerska :) ale w obu sklepach obie wersje
sa dokaldnie takie same :)


podpowiem Ci zebys kupil w saturnie, maja po 79,9zl a nie musisz placic za wysylke :)
ja juz wczoraj swoja wersje kupilem wlasnie w saturnie i gram zaciecie juz :)



Mam jeszcze 2 pytania. Jaką masz wersję językową gry-napisy? Czy jeśli zamówię na gram.pl sacreda w piątek i zakupię ekspresową wysyłkę to gra przyjdzie w sobotę czy w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2008 o 07:54, revolt505 napisał:

Mam jeszcze 2 pytania. Jaką masz wersję językową gry-napisy? Czy jeśli zamówię na gram.pl
sacreda w piątek i zakupię ekspresową wysyłkę to gra przyjdzie w sobotę czy w poniedziałek?



wersja Polska - napisy, audio angielskie, jak zamowisz dzisiaj kurierem, to mala szansa ze bedzie jutro, najpewniej w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie stałem się posiadaczem Sacred 2 :D, gre zakupiłem z Rybnickim eMeM, jest tam tego mnóstwo czyli dla okolic nie zabraknie. EK naliczyłem na półkach 6 sztuk, zwykłych jak pisałem jest dość :P. Grę kupiłem za 84,90 zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kupiłem już wczoraj Sacred2:Fallen Angel i próbowałem zainstalować grę na viscie i na xp - w obu przypadkach podczas instalacji wyszedł błąd: " błąd odczytu z pliku: N:\Program Files\Deep Silver\Sacred2-Fallen Angel\Pack\Graphics04.zip. zweryfikuj,czy plik istnieje i czy masz do niego dostęp."
Gra sie instaluje do końca,ale po uruchomieniu,nie ma żadnych napisów / w żadnym języku,okienka w menu są puste /,także w czasie gry nic nie ma - 0 c0 tu,chodzi?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem Sacred 2, uradowany nowym zakupem zainstalowałem. Uruchamiam grę wybieram nową postać nadal szczęśliwy. Włącza się film i nagle mój entuzjazm gaśnie. Na początku gry jest kwestia mówiona i nie ma nawet polskich napisów. Przepraszam bardzo, ale jakbym chciał mieć angielską wersję, to bym sobie ją kupił. To jest ponoć wersja Polska z napisami wiec gdzie są te napisy? Jak ma być tylko spolszczone menu to raczej jest to jakaś pomyłka, bo przecież nie wszyscy znają dobrze język angielski. I jak kupują wersje POLSKĄ Z NAPISAMI to oczekują, że te napisy będą. Jestem zawiedziony postawą Cenega. Gra nie należy do tanich, zapłaciłem za nią nie całe 100zł. Wiec oczekuję, że dostanę produkt wysokiej jakości a nie bubel.

P.S. Jeżeli istnieje rozwiązanie tego problemu proszę o wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz raczej taka wypowiedź mnie nie przekonuję, potrzebuję argumenty, porządne. Zna ktoś jaką stronę na której mogę znaleźć informacje o wszystkich klasach postaci, questach, profesjach itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 14:09, lis 23 napisał:

wasyl29 - a jakiekolwiek napisy w menu gry,masz?.


Tak mam. Może to wynikać z uszkodzenia pliku. U mnie się zainstalowało poprawnie. Może przeinstaluj grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Sacred''a 2 na swoim laptopie TOSHIBA A300-15C. Niestety nie chcę się uruchomić gdyż nie posiadam aktualnych sterowników Physx. Jak mam zainstalować te sterowniki jak w laptopie jest karta graficzna Ati Radeon HD3650. Niestety na Radeony nie ma takich sterowników. Da się to jakoś obejść czy pożegnałem się z graniem na laptopie w Sacreda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:53, Jared napisał:

Zainstalowałem Sacred''a 2 na swoim laptopie TOSHIBA A300-15C. Niestety nie chcę się
uruchomić gdyż nie posiadam aktualnych sterowników Physx. Jak mam zainstalować te sterowniki
jak w laptopie jest karta graficzna Ati Radeon HD3650. Niestety na Radeony nie ma takich
sterowników. Da się to jakoś obejść czy pożegnałem się z graniem na laptopie w Sacreda??


Zainstaluj je z płyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest problem, bo nie pojawia się nic w czasie instalacji,że chce zainstalować. Na drugim komputerze gdzie mam Windowsa XP pokazuje, że chce zainstalować. Na płycie z grą nie znalazłem instalki. Gdy chcę zainstalować ściągnięte z internetu pojawia się komunikat (screen). To co mam zrobić??

20081010194251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 19:44, Jared napisał:

To jest problem, bo nie pojawia się nic w czasie instalacji,że chce zainstalować. Na
drugim komputerze gdzie mam Windowsa XP pokazuje, że chce zainstalować. Na płycie z grą
nie znalazłem instalki. Gdy chcę zainstalować ściągnięte z internetu pojawia się komunikat
(screen). To co mam zrobić??


Spróbuj to:
http://www.opendrivers.com/driver/239542/ageia-physx-driver-7.09.13-whql-window s-xp-xp-x64-vista-vista-x64-free-download.html

P.S. Nie wie kto jak włączyć napisy? Bo nie umiem znaleźć opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 19:58, Manix69 napisał:

> To jest problem, bo nie pojawia się nic w czasie instalacji,że chce zainstalować.
Na
> drugim komputerze gdzie mam Windowsa XP pokazuje, że chce zainstalować. Na płycie
z grą
> nie znalazłem instalki. Gdy chcę zainstalować ściągnięte z internetu pojawia się
komunikat
> (screen). To co mam zrobić??

Spróbuj to:
http://www.opendrivers.com/driver/239542/ageia-physx-driver-7.09.13-whql-window s-xp-xp-x64-vista-vista-x64-free-download.html

P.S. Nie wie kto jak włączyć napisy? Bo nie umiem znaleźć opcji...


Wielkie dzięki. Działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 21:04, wasyl29 napisał:

Czy ktoś wie jak włączyć napisy?


włączyć napisy hmm same są włączone automatycznie w grze. Może wybrałeś instalacje gry ang itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować