Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - konkurs zakończony!

288 postów w tym temacie

Kukowsky => Nie napisałem z banalnymi lecz z łatwiejszymi,na które każdy gracz odpowiedz(a nie na które odpowie ten kto np. czytał komiks Punisher).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:47, 4YoU napisał:

Kukowsky => Nie napisałem z banalnymi lecz z łatwiejszymi,na które każdy gracz odpowiedz(a
nie na które odpowie ten kto np. czytał komiks Punisher).


Szczerze, nie uważasz, że pytania "na które odpowie każdy gracz" z lekka nie mają sensu? Możemy przecież od razu zrobić losowanie, albo coś w rodzaju "wygrywa pierwsza osoba, która wejdzie na stronę po losowej godzinie". Były już takie, nawet sporo, teraz przyszedł czas na odmianę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek => No dobra, dobra. Ale proszę odpowiedz mi czy ten konkurs będzie kontynuowany, bo mi najbardziej on( Gram z klasyką ) przypadł do gustu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze oczywiswcie wiem ze nie wygram hehe :) Ale moze 30 jest realna ? Kto wie, ciezko bedzie ale milo by bylo wygrac gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 23:00, Proboszczo napisał:

Gratulacje dla zwycięzców. Osobiście nie jestem przekonany o tym, że znajdę się w 30 :)

Ale wynik w puzzlach wyciales swietny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze się zawiodłem na tym konkursie (oczywiście jestem w stanie odwołać te słowa, jeżeli okaże się, że coś wygrałem ;) a to głównie dlatego, że jedynie nieliczny odsetek pytań był związany stricte z grami... Paskudne pytania dźwiękowe, z którymi trzeba było się namęczyć jak diabli albo - co na pewno działo się o wiele częściej - po prostu strzelać :/ O dniu wczorajszym, czyli partii nr 10, nie będę się nawet wypowiadał, wystarczy chyba, że napiszę 0/3 :( Za to bardzo przypadły mi do gustu pytania, w których pokazane były fragmenty pudełek różnych sier - tutaj mogli się wykazać także ci, którzy w te gry nie grali.
Osobiście najbardziej chciałem pogratulować pomysłu z fotką Martina Van Burena, od razu wiedziałem, że to jeden z prezydentów Stanów Zjednoczonych, ale nie udałoby mi się odgadnąć tej (i nie zresztą tylko tej) zagadki bez pomocy kumpli (dzięki :) A sam rebus po prostu genialny!
Byle do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buuuu :(.... czemu nie zauważyłem tego linka w esseyu (myślałem ze podpowiedź będzie w statystykach pliku lub właściwościach) .... tak miałbym 3/3... i jakieś może szanse... a tak lipa...

Teraz zamiast kupować gry... zbieram na klawiaturke Benka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak na mój gust moje odpowiedzi były bardziej logiczne. Pierwsze pytanie. Padło słowo "mad", to jasne, że chodzi o Alone in The Dark, skojarzenia z Cthulhu. Pytanie drugie, na obrazku piach. Skojarzenie z burzą piaskową, a to daje Silent Storm. Nie pamietam co odpowiedziałem w trzecim, ale jakoś nagłówek artykułu mnie na to naprowadził. I nie trzeba szukać linków, grzebać w źródłach itp. Uznaję się za moranlnego zwycięzcę tej rundy...
I gratuluje tym, którzy wpadli na prawidłowe odpowiedzi.
Oby więcej takich konkursów. Ja osobiście znałem chyba tylko dwie odpowiedzi na cały konkurs, a szukać mi się nie chciało. Ale konkurs świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:51, Domek napisał:

Szczerze, nie uważasz, że pytania "na które odpowie każdy gracz" z lekka nie mają sensu? Możemy
przecież od razu zrobić losowanie, albo coś w rodzaju "wygrywa pierwsza osoba, która wejdzie
na stronę po losowej godzinie". Były już takie, nawet sporo, teraz przyszedł czas na odmianę.
:)


E tam! Chce taki konkurs, na ktory tylko JA bede znal odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 23:13, Lord Ya napisał:

Nie pamietam co odpowiedziałem w trzecim, ale jakoś nagłówek artykułu mnie na to naprowadził.


Tak sobie myślę, że chyba zaznaczyłem tego Cesarza: Państwa Środka. Bo jak tekst jest o bieganiu w kółko (czyli po okręgach), to musi być coś z okręgiem. A do określenia okręgu potrzeba promienia i środka. I wszystko jasne. Ewentualnie nie jasne, jeżeli jednak zaznaczyłem inną odpowiedź.

I przepraszam, że nie w jednym poście, ale nie umiałem sobie tego przypomnieć parę minut temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 23:13, Lord Ya napisał:

A jak na mój gust moje odpowiedzi były bardziej logiczne. Pierwsze pytanie. Padło słowo "mad",
to jasne, że chodzi o Alone in The Dark, skojarzenia z Cthulhu. Pytanie drugie, na obrazku
piach. Skojarzenie z burzą piaskową, a to daje Silent Storm. Nie pamietam co odpowiedziałem
w trzecim, ale jakoś nagłówek artykułu mnie na to naprowadził. I nie trzeba szukać linków,
grzebać w źródłach itp. Uznaję się za moranlnego zwycięzcę tej rundy...

Widziales moje odpowiedzi wczesniej w tym watku? Tez sie "zgadzaja", i tez polegaja na ciagach skojarzeniowych. Nawet o malo nie odpowiedzialem "NWN'' na trzecie pytanie - bo odkrylem, ze tekst zostal wygenerowany losowo, a do NWN wlasnie wyszedl mod generujacy losowo podziemia.
Takie pytania juz tak maja, ze odpowiedzi "w naszym stylu" mozna by powymyslac duzo... :-) Ale autor chcial inaczej i koniec :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować