Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszył kolektyw gram.pl!

117 postów w tym temacie

Niezabardzo to rozumiem :) Aktualnie pracuję nad moją stronką poświęconą gothic, gothic II, gothic II noc kruka i gothic III... czy jak ją opublikuje i wyślę wam formulasz to sostanę opublikowany z moją stroną w kolektywie ?? Czy jak ?? POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:57, Szewczu napisał:

Niezabardzo to rozumiem :) Aktualnie pracuję nad moją stronką poświęconą gothic, gothic II,
gothic II noc kruka i gothic III... czy jak ją opublikuje i wyślę wam formulasz to sostanę
opublikowany z moją stroną w kolektywie ?? Czy jak ?? POZDRO

No to jest tak. Jeśli posiadasz jakąś stronę to możesz wysłać formularz do gram.pl. Jeśli ekipie CDP spodoba się Twoja strona i uznają, że jest profesjonalna, bogata w materiały, ładna graficznie - to możesz liczyć na ich sponsoring (oferują Ci serwer oraz domenę za darmo), a także inne bonusy. Jeśli jesteś webmasterem, powinieneś to zrozumieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:59, arthas40 napisał:

> Niezabardzo to rozumiem :) Aktualnie pracuję nad moją stronką poświęconą gothic, gothic
II,
> gothic II noc kruka i gothic III... czy jak ją opublikuje i wyślę wam formulasz to sostanę

> opublikowany z moją stroną w kolektywie ?? Czy jak ?? POZDRO
No to jest tak. Jeśli posiadasz jakąś stronę to możesz wysłać formularz do gram.pl. Jeśli ekipie
CDP spodoba się Twoja strona i uznają, że jest profesjonalna, bogata w materiały, ładna graficznie
- to możesz liczyć na ich sponsoring (oferują Ci serwer oraz domenę za darmo), a także inne
bonusy. Jeśli jesteś webmasterem, powinieneś to zrozumieć :P


Dzięki :0 rozumiem cię dokładnie.. jestem webmasterem bo kieruję się tym kierunkiem na studia.. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy można wstępnie użyć jakiegoś z ogólno dostępnych w internecie darmowych szablonów, a potem już jak będzie strona istnieć to powoli zmienić szatę graficzną i cały wygląd strony?? Czy muszą być to wyłącznie strony stworzone odrazu przez nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie pytajcie się jak tworzyć strony internetowe, bo teraz na naukę za późno ;) A tak wracając do tematu, ciekawy pomysł, być może kiedyś się zgłoszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za podwójny post ale to mnie zabiło

Dnia 01.09.2006 o 15:38, Szewczu napisał:

Chyba se zrobię strone o Kronikach Riddica :0) chyba mogę ?? lub o warchammer 40K dawn of war


A poza tym, jak coś to pisze się "sobie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie wysiłek i praca zostanie doceniona. Mam nadzieję tylko, że CDP nie będzie rozdawał na prawo i lewo tych paltynowych ''wersji'' bo to nie byłoby do końca uczciwe w stosunku do innych serwisów, które do czegoś się już przyczyniły. Ale mam nadzieję, że takich zasłużonych platyn będzie dużo =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, fajnie by było mieć stronkę na srebrnym serwerze, chociaż nie sądzę żeby z moimi zdolnościami webmasterskimi chociażby spojrzeli na zgłoszenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 17:23, Fagno napisał:

no tak, fajnie by było mieć stronkę na srebrnym serwerze, chociaż nie sądzę żeby z moimi zdolnościami
webmasterskimi chociażby spojrzeli na zgłoszenie :P


Zawsze można spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

małe info dla osób które chcą zrobić stronkę, a nie wiedzą jak się do tego zabrać - wpiszcie w wyszukiwarce "kurs html" wyuczcie się następine "css" (style), do tego dobrze jest znać php i zarządzanie bazami danych mysql :D to chyba tyle, ja jestem pomiędzy 2 etapem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma taki problem, że chciałem wysłać formularz, a wyskakuje że "login/hasło jest nieprawidłowe". Co jest grane? Z 1000 wpisywałem i za każdym razem jest źle.

A tak przy okazji, można zrobic stronkę o innej grze, niż te które wydaje CD Projekt (np. o serii NHL)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 17:24, Podpułkownik napisał:

> no tak, fajnie by było mieć stronkę na srebrnym serwerze, chociaż nie sądzę żeby z moimi
zdolnościami
> webmasterskimi chociażby spojrzeli na zgłoszenie :P

Zawsze można spróbować :)


owszem, spróbowac można tylko że naprawdę obawiam się że "xxxxx" stronka postawiona na jakimś cms bez wstępnego projektu nie wystarczy żeby zyskać miejsce na serwerze cd-projektu... nawet nie chodzi mi o umiejętności webmasterskie, tylko o fakt że u mnie baardzo cieńko z obrabianiem jakiejkolwiek grafiki więc sam widzisz - już bym musiał być od kogoś uzależniony

inna sprawa że stronki o mich ulubionych grach są zaklepane (ewentualnie spellforce złota edycja która nie jest rozwijana...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować