Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszył kolektyw gram.pl!

117 postów w tym temacie

Osobiście nie korzystam z CMS. Oczywiście ułatwia to tworzenie strony, ale ja wolę się trochę potrudzić. Może kiedyś znajdę czas na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 17:43, Kurammi napisał:

A jak dowiwiemy się, że nasza strona została wybrana, dostaniemy odpowiedź mailem?


To jest chyba oczywiste, że mailem. ;) Przeczytaj to, co jest napisane nad formularzem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 18:27, Adriano-A1 napisał:

A ten Regulamin to trzeba gdzieś wysłać, jak wogóle zacząć, aby otrzymać serwer. Mam już szblon,
pomysła, ale nie wiem jak to wysłać??


Zgłoś się przez formularz kontakowy. Jeżeli zostaniesz wybrany, to otrzymasz resztę szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 18:30, Adriano-A1 napisał:

Problem jest w tym, że jak wypełniam formularz to wyskakuje mi błąd, że login/hasło jest nieprawidłowy,
ale wszystko jest ok. 100 razy już próbowałem.


Prawdopodobnie robisz podobny błąd jak NFSU2.00. W miejscu loginu musisz wpisać pełny adres e-mail, na który masz konto gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rozbudowany, przygotowany specjalnie dla członków kolektywu, system zarządzania zawartością (CMS) strony oraz statystyki. Wszystko z poziomu przeglądarki www!"
Czy to znaczy, że mogę zrobić projekt (grafika, artukyły itp.), a CD-Project pomoże mi w opisaniu tego na PHP? Bo ja strone to co najwyżej moge zrobic na tabelkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Po sesji zabieram się za naukę webmasteringu i swoją stronkę :D. Tematyka będzie niespodzianką. Bardzo mi się to podoba. Do tej pory nie byłem wystarczająco zmotywowany do robienia stron www, bo mnie to nudziło, ale teraz hohohohoho. Czuję taaaaaaaaaaką wenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 18:30, Adriano-A1 napisał:

Problem jest w tym, że jak wypełniam formularz to wyskakuje mi błąd, że login/hasło jest nieprawidłowy,
ale wszystko jest ok. 100 razy już próbowałem.

to moze stworz inne konto (z twoich statystyk wynika ze nie masz nic do stracenia ;]) a ja nie podziałat omoze masz cos spieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok formularz wysłany... Postarałem się trochę krócej napisać ;P Soleila liczę na to, że dokładnie przeanalizujesz moje wypociny i dasz odpowiedź! :) Zależy mi na tym :D Z góry thx.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować